Kaardimaksed

Teenustasu, mida pank võtab, koosneb mitmest osast:

  • panga teenustasu ehk LHV marginaal
  • vahendustasu ehk kliendi kaardi väljastanud panga teenustasu kaarditehingult
  • töötlemistasu – sisaldab tehingu töötleja ja rahvusvaheliste kaardiorganisatsiooni tasusid

Kuna komponentide dünaamika on erinev, koostame igale kaupmehele eraldi pakkumise. Vahenduse ja töötlemistasude hinnad olenevad kaardimaksja pangakaardi tüübist ja väljastusmaast ning mille indikatiivsed tasud on välja toodud [siin] (/assets/files/price_lists/LHV_ACQ_Indicative_Interchange_and_Processing_Fees-ET.pdf).

Terminali renditasu sõltub sellest, millist terminali soovite. Igakuine renditasu on kuni 20 eurot (lisandub käibemaks).

Kaardimaksed laekuvad kaupmehe kontole iga päev tehingule järgneva päeva lõunaks. Kui seda ei ole toimunud, siis teostage oma terminali juhendi alusel tehingute saatmine ning raha jõuab teie kontole järgmisel päeval.

Sellisel juhul palume edastada kõnealuse päeva tšekkide koopiad koos päeva tehingute saateraporti koopiaga e-posti aadressile info@lhv.ee.

Makseterminale müügitšekke peab säilitama kuus kuud alates tehingu kuupäevast.

Ettevõtte müügikohtade arv ei ole piiratud. Samuti ei ole piiratud terminalide arv ühes müügikohas.

-Kontrollige, kas terminal on levis. Kui see ei ole levis, liikuge levipiirkonda.
-Seejärel vajab terminal taaskäivitust. Teile on selles abiks kasutusjuhend.
-Kui taaskäivitus ei aidanud, võtke ühendust töötlejaga telefonil 671 1444.

Pakume esmaklassilist Eestis kasutusel olevat standardset e-kaubanduse lahendust, mille integratsioon on sarnane pangalingi omaga.

Meie pakutav e-kaubanduse lahendus vastab kõigile PCI-DSS nõuetele. Pettuste vähendamiseks kasutame 3D-Secure-kaardikasutaja autentimist.

Jah, me küll pakume selliseid terminale, aga kuna need on riskitoode, siis valime suure hoolega kaupmehi, kellele neid terminale väljastame.

Kõik KKK teemad