Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Teenused ettevõttele

Meile LHV-s meeldivad väljakutsed, sest oskame neile pakkuda läbimõeldud ja nutikaid lahendusi. Oleme omal käel läbi teinud mitmeid LHV Groupi korporatiivseid sündmusi: aktsia noteerimine Nasdaq Tallinn börsil, lisakapitali kaasamine, aktsiate split, üldkoosoleku elektroonilise hääletuse võimalus jms. Selleks oleme loonud mitmeid tehnilisi lahendusi ja parima testkliendi – LHV Groupi – peal põhjalikult läbi proovinud. Kõige nõudlikuma kliendina teame, et meie lahendused töötavad ja oleme valmis neid pakkuma ka teistele ettevõtetele.

Kapitali kaasamine

LHV kogemustega meeskond pakub sinu ettevõttele tuge väärtpaberite emiteerimisel ja aktsiakapitali suurendamisel nii rahalise sissemakse kui fondiemissiooni teel. Tagame kiire ja sujuva kapitali kaasamise ettevõttele ja ka pakkumises osalenud investoritele. Sealjuures oleme toeks väärtpaberite registri ja börsiga suhtlemisel. Meie eesmärgiks on tagada meeldiv koostöö, sujuv väärtpaberite noteerimine ja tulemuslik arveldamine investorite kontodele.

E-hääletamine üldkoosolekutel

Pakume sinu ettevõttele mugavat võimalust korraldada aktsionäride üldkoosolekul hääletamine elektrooniliselt. LHV hääletamisrakendus aitab üldkoosolekuid mugavamalt läbi viia, kaasates võimalikult palju aktsionäre, võimaldades hääletada elektrooniliselt eelhääletamisel ja elektrooniliselt üldkoosoleku toimumise kohapeal. Eelhääletuse ja koosoleku ajal antud aktsionäride hääled moodustavad ühe aruande, mille edastame turvaliselt ettevõttele.

Hääletuse veebilehel saavad aktsionärid oma osalemise registreerida kiirelt ja mugavalt. Iga aktsionär saab end digitaalselt tuvastada ID-kaardi, Mobiil-ID, Smart-ID või mõne muu vahendi abil.

LHV e-hääletuse rakendus on veebipõhine, mida aktsionär saab interneti vahendusel kasutada nii oma telefonis kui arvutis sõltumata asukohast. Elektrooniline hääletamine lihtsustab aktsionäridel oma õiguste kasutamist ja annab mugava võimaluse aktiivseks osalemiseks äriühingu juhtimisel.

Lisaks on meil olemas lahendus ka esindajakonto omanikele osalise arvuga hääletamise jaoks (split voting).

Optsiooniprogramm

Ettevõtte võtmetöötajate väärtustamine on tänapäeval aina aktuaalsem teema. Paljud ettevõtted soovivad oma võtmetöötajaid pikaajaliselt hoida ja loovad selleks töötajate aktsia optsiooniprogrammi. Pakume ettevõtetele tuge optsiooniprogrammi registri pidamisel. Selle tulemusel näevad töötajad oma optsioone ja nende väärtust LHV internetipangas. Täiendavalt pakume tuge optsioonide realiseerimisel vastavalt optsiooniprogrammi tingimustele.

Kontakt

Lisainfo saamiseks võta meiega julgelt ühendust.

custody@lhv.ee

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon