enru

Väikelaen

Väikelaen igaks otstarbeks

  • Vähem kui 15 minuti jooksul saad teada oma maksimaalse väikelaenu limiidi
  • Laenusumma 200 – 10 000 €
  • Intress alates 15,9% laenujäägilt
  • Tasuta ennetähtaegne tagastamine
Vaata väikelaenu limiiti

Sõlmi leping

Arvuta kuumakse

aastat
kuud
%

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Sina ise otsustad, milleks vaba raha kasutada

Kodu remondiks

Väikelaenu võtjal ei tule seada laenu tagatiseks oma kodu ega tasuda kallist riigilõivu ning notaritasu.

Auto ostuks

Auto saad kohe enda nimele vormistada ja kaskokindlustus on vabatahtlik.

Ettevõtlusega alustamiseks

Väikelaenu toel saad näiteks soetada seadmeid või tasuda muude väljaminekute eest.

Ootamatute kulude tasumiseks

Saad kasutada ravikulude eest tasumiseks, reisimiseks või kaupade ja teenuste ostmiseks ning maksta ka välismaa veebipoodides, kus enamasti puudub järelmaksuvõimalus.

Taotlemise protsess

1.

Täida taotlus
Täida väikelaenutaotlus. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.

2.

Limiidipakkumine
Seejärel arvutame välja sinu limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul võtta väikelaenu.

3.

Sõlmi leping
Lepingu saad allkirjastada meie iseteeninduskeskkonnas. Kui sul puudub digitaalse allkirjastamise võimalus, siis palun pöördu endale sobivasse Euronicsi kauplusse.

4.

Raha kontole
Hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul jõuab sinu kontole laenusumma, millest on maha arvestatud lepingutasu.

Tingimused

LaenusummaAlates 200 kuni 10 000 €
IntressAlates 15,9% aastas laenujäägilt. LHV arvutab intressi laenujäägilt, mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb.
Lepingutasu1% laenusummast, vähemalt 29,9 €
Tagasimakse aeg6 kuud kuni 5 aastat
Lepingu muutmineVajaduse korral saad võtta maksepuhkust, muuta kuumakse päeva või suurust. Lepingu muutmise tasu on 10 €. Kogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on tasuta. Lepingu muutmiseks saada kiri aadressile finance@lhv.ee.
TagasimaksmineKuumaksed tasu pangakontole EE707700771001062897; saaja: AS LHV Finance; viitenumber: sinu lepingunumber.

Väikelaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega lhv.ee/vaikelaen ja küsi nõu asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 70,84 € ja krediidi kulukuse määr on 22,85% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2200 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 29,9 €, laenu tasumise periood 44 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 3146,85 € ja tagasimaksete summa 3116,95 €.

Laenukindlustust pakub If P&C Insurance AS. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega väikelaenu igakuise osamakse suurus on 76,51 € ja krediidi kulukuse määr on 28,83% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2200 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), kuutasu 5,67 €, lepingutasu 29,9 €, laenu tasumise periood 44 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 3396,33 € ja tagasimaksete summa 3366,43 €.

Laenukindlustus

Sa saad muuta oma laenu turvalisemaks, lisades lepingule väikelaenukindlustuse. Ainsana Eestis pakub LHV Finance koostöös If Kindlustusega väikelaenukindlustust, mis tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa laenu tasumisega hätta. Tutvu väikelaenukindlustuse tingimustega.

Kindlustus aitab järgmiste juhtumite korral
  • töötuks jäämine, st töölepingu või avaliku teenistuse lepingu lõpetamine tööandja poolt kindlustatust sõltumatul põhjusel või kindlustatu terviseseisundi tõttu;
  • ajutine töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
  • püsiv töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
  • surmajuhtum, st järelmaksukohustus ei jää pärijate kanda.

Kindlustuskaitse algab väikelaenu esimese osamakse päevast. Saad kindlustuse lisada ka väikelaenulepingu kehtivuse ajal, siis algab kindlustuskaitse järgmise osamakse päevast. Töötuks jäämise kaitse algab üks kuu peale kindlustuse lisamist.

Kahjujuhtumi korral teavita võimalikult kiiresti LHV Finance kliendituge. Klienditugi teavitab kahjukäsitlejat, kes võtab sinuga ühendust ja juhendab tegema edasisi samme.

Kindlustuse tasu

Kindlustuse tasu on 8% sinu igakuisest väikelaenu osamaksest. Näiteks kui võtad väikelaenu summas 500 € kaheks aastaks, siis lisandub sinu igakuisele osamaksele ainult 2 eurot.