Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Mille jaoks saab kinkekaarti kasutada?

Kinkekaart annab sulle hea võimaluse rõõmustada endale olulist inimest erilise kingitusega. Investeerimishuvi kasvatamine on põnev, kauakestev ja väärtuslik kink.

Kingi tegemise põhjuseid võib olla palju: sünnipäev, pulmad, kooliaasta alustamine või lõpetamine, jõulud, ühised tähtpäevad ja palju muudki. Sina saad valida sobiva summa ja lisada selle kinkekaardile koos isiklike õnnesoovidega.

Kuidas kinkekaarti kasutada?

 • Vali ja salvesta meelepärase kujundusega kinkekaart
  Meil on valikus mitme erineva kujundusega kinkekaarti, mille hulgast saad valida oma lemmiku. Salvesta kinkekaardi fail endale arvutisse või telefoni. Lisa kinkekaardile summa ja soovi korral täpsustus, milliste väärtpaberite ostmiseks on see mõeldud. Samuti saad lisada isikliku õnnesoovi.

 • Kanna kingisaaja kontole sobiv rahasumma
  Kanna kingisaaja pangakontole rahasumma, mis on märgitud kinkekaardile. Huvi korral saab kingisaaja lugeda investeerimisvõimaluste kohta täpsemalt meie kodulehelt. Väärt nõu ja kasulikke näpunäiteid leiab ta ka investeerimise ABC lehelt.

  Kui soovid kinkida väärtpabereid oma alaealisele lapsele, siis loe täpsemalt kodulehelt. Lapsevanemana saad teha väärtpaberite ostmise tehingud oma alaealise lapse kontol ise ära. Kui kinkija on lapse vanaema, vanaisa või lähisugulane, siis nemad ise alaealisele lapsele väärtpabereid osta ei saa. Nemad saavad kanda raha lapsevanema kontole ja tema teeb lapse kontol soovitud väärtpaberitehingud.

  Kui kingisaaja on täiskasvanu, siis tuleb tal väärtpaberitehingud ise teha.

 • Saada kinkekaart õnnelikule kingisaajale
  Kui kõik vajalikud ettevalmistused on tehtud, siis saada kinkekaardi fail kingisaajale või prindi kinkekaart välja ja anna isiklikult üle. Toredat pidupäeva ja rõõmu erilisest kingitusest!

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon