Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Raamatupidamiskohustus puudub

Maksete arvestus ja MTA-le maksmine on automaatsed

Konto avamine vanusepiiranguta

Mis on ettevõtluskonto?

Ettevõtluskonto on eraisikule mõeldud bürokraatiavaba ja soodne võimalus tegutseda ettevõtjana, muretsemata raamatupidamisaruannete, igakuiste maksudeklaratsioonide ja maksude tasumise pärast – see kõik käib ettevõtluskonto kannete alusel automaatselt.

Ettevõtluskonto sobib kõige paremini siis, kui üks eraisik tasub teisele eraisikule tema osutatud teenuse või kauba eest, kuid ettevõtluskonto omanik saab teenuseid osutada ja kaupu müüa nii eraisikutele kui ka äriühingutele.

Ettevõtluskontole laekunud tulu eest täidetakse tekkinud maksukohustus.

Ettevõtlustulu maksumäär on 20% ettevõtluskontole laekunud summast, kui summa ei ületa 25 000 eurot kalendriaastas ning 40% ettevõtluskontole laekunud 25 000 eurot ületavast summast kalendriaastas.

Ettevõtluskonto avanud inimesel ei ole kohustust registreerida end ettevõtjana ega pidada tulude ja kulude arvestust.

Ettevõtluskontot kasutades ei saa olla käibemaksukohustuslane ega tegutseda füüsilisest isikust ettevõtjana (FIE) samal või sarnasel tegevusalal.

Kuidas avada ettevõtluskontot?

Disly on platvorm, mis teeb artistide ja meelelahutajate broneerimise erilisteks sündmusteks lihtsaks. Soovid rohkem kliente ja tellimusi? Loo oma profiil Disly platvormil tasuta.

Loe lisaks

Sinu anded, sinu tulu, Disly-ga

Duuabl platvormil saad rakendada ja arendada oma oskuseid, leida uusi kliente ja koostööpartnereid, alustada ettevõtlusega ning teenida seejuures lisatulu.

Loe lisaks

Pane end Duuabl Tegijana proovile

Teeni lisaraha. Paindlik tööaeg. Hakka Bolt Foodi kulleriks juba täna kasutades LHV Ettevõtluskontot.

Loe lisaks

Teeni raha toidukullerina

Teeni paindlikult raha ja samal ajal saad Foruse platvormi kaasomanikuks. Omanikuna suunad platvormi arengut. Sinu ideed ja tagasiside on meie jaoks oluline, sest Foruse ehitame üheskoos. Ava LHV ettevõtluskonto, tule Forusesse juhiks ja ole päriselt omanik.

Loe lisaks

Tule juhiks ja saa Foruse kaasomanikuks

Hinnakiri

Avamine

Tasuta

Konto haldamise kuutasu (käive kuni 500 eurot/kuus)

Tasuta

Konto haldamise kuutasu (käive alates 500 (k.a) eurot/kuus)

5 €

Sulgemine

Tasuta

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon