enru

Börsihai — aktsiamäng virtuaalrahaga

Börsihai on hea võimalus panna oma oskused proovile, ilma et mängus oleks pärisraha. Selles mängus saavad esimesi samme investeerimismaailmas astuda nii need, kes tõelisel börsil veel riskida ei soovi, kui ka kogenud kauplejad, kellel on võimalus sel viisil end teistega võrrelda või proovida uusi strateegiaid.

Kui soovid, saadame sulle meeldetuletuse, kui registreerimine on Börsihaile on alanud.

Kuidas mäng käib?

Eesmärk
Iga mängija eesmärk on investeerides kasvatada mängu lõpuks oma portfelli väärtus võimalikult suureks.

Virtuaalportfell
Mängu alguses saab iga mängija oma virtuaalkontole aktsiate ostmiseks virtuaalraha. Mängija saab valida, kas alustab kauplemist LHV poolt koostatud näidisportfelliga või koostab oma virtuaalportfelli ise.

Kauplemine
Kaubelda saab indeksisse Standard and Poors 500 kuuluvate aktsiatega.

Võitja
Mängu võidab see mängija, kellele kuulub mängu lõpus kõige suurema turuväärtusega väärtpaberiportfell.


Investeerimiskool

Investeerimiskool toimub aastas kahe tsüklina. Sügisene tsükkel alustab septembris ning kestab novembri keskpaigani ning fookuses on eelkõige investeerimisteemad. Kevadine tsükkel alustab jaanuaris ja kestab aprilli lõpuni. Seminarid toimuvad nii Tallinnas kui Tartus ja on kõigile osalejatele tasuta, eelnevalt on vaja vaid registreerida.

Tutvu ka toimunud seminaride materjalidega.

Loe lisa

Virtuaalkonto

Kui tunned, et sa pole veel valmis aktsiaturgudel päriselt kauplema, siis soovitame sul kätt harjutada LHV virtuaalkontol. Virtuaalkonto abil saad aru väärtpaberiturgudel toimuvast ja õpid investeerima ilma reaalse rahaga riskimata.

Loe lisa

Varasemate mängude parimad