Ettevõtete omandamise rahastamine

Finantseerime ettevõtete osaluste omandamisi järgmiste krediiditoodete abil:

  • mezzanine-laenud
  • juhtkonnapoolsed väljaostud (MBO)
  • võimendusega väljaostud (LBO)

Laenu tagastamise tähtaeg on kuni viis aastat. Tehtavat investeeringut tuleb osaliselt rahastada omavahenditest.

Kontakt

Võta meiega ühendust ja uuri rahastamisvõimalusi.

Indrek Nuume

juhatuse liige, ettevõtete panganduse juht

680 2622

680 2622

indrek.nuume@lhv.ee

Kristiina Säre

äripanganduse osakonna juht

684 2221

684 2221

kristiina.sare@lhv.ee

Egon Rand

ärikliendihaldur

680 2768

680 2768

egon.rand@lhv.ee

Eneli Oras

ärikliendihaldur

684 6907

684 6907

eneli.oras@lhv.ee

Maria Oja

ärikliendihaldur

680 2742

680 2742

maria.oja@lhv.ee

Marin Moks

ärikliendihaldur

680 2706

680 2706

marin.moks@lhv.ee

Kairit Kiisel

ärikliendihaldur

684 6906

684 6906

kairit.kiisel@lhv.ee

Anu Sillari

ärikliendihaldur

684 6144

684 6144

anu.sillari@lhv.ee

Lenna Pedras

ärikliendihaldur

6846 117

6846 117

lenna.pedras@lhv.ee

Taago Hiiesalu

Lõuna-Eesti äripanganduse juht

680 2714

680 2714

taago.hiiesalu@lhv.ee

Arti Albert

Lõuna-Eesti ärikliendihaldur

680 2749

680 2749

arti.albert@lhv.ee

Urmas Tsahkna

korporatiivpanganduse juht

680 2752

680 2752

urmas.tsahkna@lhv.ee

Meelis Liivak

korporatiivpanganduse kliendihaldur

680 2761

680 2761

meelis.liivak@lhv.ee

Jürgen Raag

korporatiivpanganduse kliendihaldur

680 0446

680 0446

jurgen.raag@lhv.ee