Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Seadmekindlustus kaitseb seadmeid koguriski põhimõttel ootamatute kahjude korral.

  • Õnnetusjuhtumi kaitse kuni kaks aastat
  • Varguse ja röövi kaitse
  • Kindlustuskaitse kogu maailmas
  • Kindlustusjuhtumi korral tuvastame vea tasuta
  • Üle 10 kg kaaluva seadme tasuta transport teenindusse ja tagasi
  • Võimaluse korral tuleb tehnik koju
  • Piiramatu arv remondijuhtumeid
  • Kui seadet ei ole võimalik remontida, asendame selle samaväärsega

Õnnetusjuhtumid ja vargad ei hüüa tulles. Ikka juhtub, et telefon libiseb käest või kohvitass läheb sülearvuti peale ümber. Üle poolte kasutajatest on kogenud nutitelefoni või tahvelarvuti klaasikahjustusi. Vahel põhjustab õnnetuse hoopis laps, lemmikloom või äike. Eestis jääb ka keskmiselt 20 inimest päevas varguse tõttu ilma oma telefonist.

Riskide maandamine

Et saaksid oma seadmest murevabalt rõõmu tunda, on sul võimalik saada kindlustuskaitse nii õnnetusjuhtumi kui ka varguse vastu.

Seadmekindlustus kaitseb seadmeid koguriski põhimõttel ootamatute kahjude korral. Kindlustuskaitse on võimalik soetada uuele seadmele ja kaitse kehtib kuni kaks aastat.

Lepingu sõlmimine

LHV seadme pikendatud garantii kindlustuse ja seadmekindlustuse lepingu saad sõlmida meie koostööpartnerite juures koos seadme ostuga. Eraisikuna saad seadme pikendatud garantii kindlustuse lepingu sõlmida ka hiljem, st kuni õigusaktides ettenähtud pretensioonide esitamise aja lõpuni (kuni kaks aastat pärast ostukuupäeva).

LHV koostööpartnerid on: Euronics, Photopoint, Mobipunkt, Sound and vision, Tehnikastuudio, Arvutitark, IKShop, GPS Eesti ja Evelatus.

Teata kahjust

Kui seadmel on ilmnenud pikendatud garantii ajal tootmisdefekt või seadmega on juhtunud õnnetus, teavita LHV Kindlustust sellest niipea kui võimalik.

Selleks täida kahjuavalduse vorm
või teavita meid juhtunust

Küsi nõu

Helista 699 9111 E–R 9–17 või kirjuta kindlustus@lhv.ee

Teata kahjust

Helista 680 1122 või kirjuta kahjud@lhv.ee

Kahjuabi

Kahjuabi kutsumiseks helista ööpäevaringselt 680 1122

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon