Tähtajaline hoius

Iga panga esimene eesmärk on kaitsta oma klientide raha. Klientide jaoks on kõige turvalisem rahapaigutus just tähtajaline hoius.

Loe lisa

Nõudmiseni hoius

Nõudmiseni hoiuse ehk kontol oleva raha eest arvestame intressi kontojäägilt 0,01% aastas. Nõudmiseni hoiusega teenid intressi juhul, kui sinu kontol on vähemalt 18 000 eurot.

Loe lisa

Mikroinvesteerimine

Mikroinvesteerimine võimaldab sul kasvatada oma investeerimisportfelli märkamatult, investeerides automaatselt iga deebetkaardi maksega kuni 1 euro enda Kasvukontole.

Loe lisa

Kasvukonto

LHV Kasvukonto sobib alustavale investeerijale, kes soovib igal kuul teatud osa oma sissetulekust või säästudest investeerida. Alustada saad juba 1 euroga.

Loe lisa

Väärtpaberikonto

LHV abil saad osta aktsiaid maailma tähtsaimatelt väärtpaberiturgudelt. Meie vahendusel on kiire ja mugav investeerida – tuleb lihtsalt avada väärtpaberikonto. Balti aktsiatega kauplemine on võimalik ka LHV mobiilipangas.

Loe lisa

Portfellihaldus

LHV portfellihaldus on mõeldud kliendile, kes ei soovi ise aktiivselt investeerimisega tegeleda. Varade kasvu ja säilimise eest hoolitseb sel juhul portfellihaldur.

Loe lisa

Konsultatsioon

LHV pakub sulle tasuta investeerimiskonsultatsiooni. Kui soovid alustada investeerimist või muuta oma praeguse seisu paremaks, aitavad sind meie nõustajad.

Loe lisa

Investeerimiskool

LHV loengusari „Investeerimiskool“ on mõeldud kõigile, kel on huvi investeerimise ja väärpaberiturgude vastu. Algajad saavad tutvuda põhitõdedega ja edasijõudnud oma teadmisi süvendada.

Loe lisa

Virtuaalkonto

LHV virtuaalkonto on turvaline viis panna proovile oma investeerimisideed. Virtuaalkonto abil saad aru väärtpaberiturgudel toimuvast ja õpid investeerima ilma reaalse rahaga riskimata.

Loe lisa

Börsihai

LHV aktsiamäng „Börsihai“ on hea võimalus panna oma investeerimisoskus proovile ilma, et mängus oleks pärisraha.

Loe lisa

LHV Investeerimisfondid

Aktsiaturgudele on kõige mugavam raha paigutada investeerimisfondide vahendusel. Pakume sulle laia valikut kõikvõimalikke fonde nii kohalikelt kui ka rahvusvahelistelt fondivalitsejatelt. Lisaks saad investeerida meie juhitud aktsiafondidesse.

Loe lisa

Trader

LHV Trader on kauplemisplatvorm aktiivsele kauplejale. See võimaldab tegutseda ööpäev ringi maailma väärtpaberiturgudel nii arvutis kui ka mobiilis.

Loe lisa

Broker

LHV Broker on maailmatasemel valuutakauplemise platvorm, mis sobib aktiivsele valuutaturgudel kauplejale, kes soovib teha tehinguid ka käigu pealt oma telefonis.

Loe lisa

Balti analüüsid

Edasijõudnud investeerijale soovitame keskkonda „Balti analüüsid“. Sealt leiad kasulikke ideid ja kõige värskemad turuanalüüsid.

Loe lisa

Võimenduslaen

LHV võimenduslaen tähendab paindlikku laenu börsil noteeritud väärtpaberite tagatisel kogu su portfelli ulatuses. Laenu intressimäär sõltub keskpankade intressimääradest.

Loe lisa

Institutsionaalne maaklertegevus

LHV osutab maakleriteenuseid ka institutsionaalsetele klientidele, nagu investeerimisfondid, finantsinstitutsioonid ja ettevõtted. Vahendame nii Balti aktsiate kui ka võlakirjadega tehtavaid tehinguid.

Loe lisa