Kodulaen

LHV kodulaen on Eesti kõige paindlikum kodulaen kodu soetavale teadlikule kliendile. Ehita endale uus kodu või renoveeri olemasolevat kinnisvara.

Loe lisa

Eralaen

LHV eralaen on paindlik viis selleks, et renoveerida kodu, soetada kinnisvara või rahastada muid sulle olulisi ettevõtmisi. Kinnisvara tagatisel pakume laenu alates 30 000 eurost.

Loe lisa

Väikelaen

LHV väikelaenu saad kasutada ilu- ja ravikulude eest tasumiseks, reisimiseks või kaupade ja teenuste ostmiseks. Laenu kasutamise otstarbe saad ise valida. Väikelaenu võtmiseks ei ole tagatist vaja.

Loe lisa

Refinantseerimislaen

Refinantseerimislaenuga saad oma vana laenu vahetada sobivamate tingimustega laenu vastu või liita mitu laenu üheks. Laene ja järelmakse on LHV-sse üle tuua lihtne.

Loe lisa

Remondilaen

LHV remondilaenu saad kasutada oma kodu või suvemaja korda tegemiseks. Laenu saad kasutada ka sisustuse ja elektroonika soetamiseks. Intress on alates 9,9% laenujäägilt ning laenusumma kuni 20 000 €.

Loe lisa

Sisustuslaen

Sisustuslaen aitab teha kodu hubasemaks. Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot. Sisustuslaenu võtjal ei tule seada laenu tagatiseks oma kodu ega tasuda riigilõivi ning notaritasu. Kogu laenu saad mugavalt tasuda kuumaksetena.

Loe lisa

Tervise- ja ilulaen

Tervise- ja ilulaenu saad kasutada ravi- ja iluteenuste eest tasumiseks. Näiteks hambaravi, silmade laseroperatsioon, esteetiline kirurgia ja teised meditsiiniteenused.

Loe lisa

Autolaen

LHV autolaenuga saad omale soetada just sellise mootorsõiduki nagu sul vaja – sõiduautost mootorpaadini. Sõiduki saad vormistada kohe enda nimele. Intress on alates 9,9% laenujäägilt ning laenusumma kuni 20 000 €.

Loe lisa

Õppelaen

LHV õppelaenuga saad katta õpingute ajal tekkivaid kulutusi. Õpingud nii Eestis kui ka välismaal ja intress ainult 5% aastas. Lihtne taotlusprotsess ning paindliku tagasimaksmise võimalus. Lepingu sõlmid tasuta.

Loe lisa

Võimenduslaen

LHV võimenduslaen tähendab paindlikku laenu börsil noteeritud väärtpaberite tagatisel kogu su portfelli ulatuses. Laenu intressimäär sõltub keskpankade intressimääradest.

Loe lisa

Liising

LHV liisinguga saad paindlikel tingimustel soetada sõiduauto või rasketehnika, aga ka mootorratta või väikelaeva.

Loe lisa

Järelmaks

LHV järelmaksuga saad kauba või teenuse eest tasuda osade kaupa. Ainsana Eestis pakume eraisikule ka järelmaksukindlustust.

Loe lisa

Mikrolaen

LHV mikrolaen on tagatiseta laen Eesti mikroettevõtetele. See on mõeldud äri arendamiseks, samuti seadmete, masinate ja käibevahendite hankimiseks ning muudeks väikeinvesteeringuteks. Laenusumma on 5000 kuni 25 000 eurot.

Loe lisa

Arvelduslaen

LHV arvelduslaen on mõeldud lühiajalise likviidsusvajaduse rahuldamiseks või ootamatute kulude katmiseks.

Loe lisa

Käibekapitalilaen

LHV käibekapitalilaenuga saad teha väiksemaid investeeringuid põhivarasse alates 25 000 eurost.

Loe lisa

Investeerimislaen

LHV investeerimislaen kinnisvara tagatisel aitab ettevõttel rahastada pikaajalisi investeeringuid, algatada uusi projekte ja laiendada majandustegevust.

Loe lisa

Ettevõtete omandamise rahastamine

Rahastame ettevõtete osaluste omandamisi järgmiste krediiditoodete abil: mezzanine-laenud, juhtkonnapoolsed väljaostud (MBO) ja võimendusega väljaostud (LBO).

Loe lisa

Korteriühistu laen

Eesti kõige paindlikuma tagastamisperioodiga laen korteriühistule elamuga seotud investeeringuteks.

Loe lisa

Liising

LHV liisinguga saad paindlikel tingimustel soetada sõiduauto või rasketehnika, aga ka mootorratta või väikelaeva.

Loe lisa

Garantiid

Pangagarantii aitab ettevõttel tagada mitmesuguseid laenu-ja maksekohustusi. LHV pakub igale tehingutüübile sobivaid garantiikirju.

Loe lisa

Akreditiivid

Akreditiivid aitavad maandada väliskaubandusega seotud riske. Kasuta akreditiive paindliku rahastamisvahendina.

Loe lisa

Dokumentaalinkasso

Dokumentaalinkassot kasutatakse tavaliselt piiriüleses kaubanduses. Dokumentaalinkasso puhul saadab kauba müüja oma pangale kaubadokumendid koos juhistega edastada need ostja pangale.

Loe lisa

Faktooring

Kas sinu ettevõtte käibevarast moodustavad suure osa ostjatelt laekuvad arved? Faktooring aitab juhtida rahavooge ja maandada ostjate maksejõuetusest tulenevad riskid.

Loe lisa