Kodulaen

LHV kodulaen on Eesti kõige paindlikum kodulaen kodu soetavale teadlikule kliendile. Ehita endale uus kodu või renoveeri olemasolevat kinnisvara.

Loe lisa

Eralaen

LHV eralaen on paindlik viis selleks, et renoveerida kodu, soetada kinnisvara või rahastada muid sulle olulisi ettevõtmisi. Kinnisvara tagatisel pakume laenu alates 30 000 eurost.

Loe lisa

Väikelaen

LHV väikelaenuga otsustad ise, milleks raha kasutad – reiside eest tasumiseks, ettevõtluseks ja õpinguteks, suursündmuste korraldamiseks või lihtsalt suuremate kulude katteks.

Loe lisa

Refinantseerimislaen

LHV refinantseerimislaenuga saad oma olemasoleva laenu vahetada sobivamate tingimustega laenu vastu või liita mitu laenu üheks. Laene ja järelmakse on LHV-sse üle tuua lihtne.

Loe lisa

Remondilaen

LHV remondilaenu saad kasutada oma kodu või suvemaja korda tegemiseks. Aga osta ka kinnisvara, näiteks korteri, suvila või hoopis maatüki. Remondilaenu võtmiseks ei ole tagatist vaja ning laenusumma on kuni 25 000 €.

Loe lisa

Sisustuslaen

LHV sisustuslaenuga saad kujundada just endale sobiliku kodu ning aia uue mööbli ja sisustuselementidega. Laenu võid kasutada ka suvekodu värskendamiseks.

Loe lisa

Tehnikalaen

LHV tehnikalaenuga saad soetada meelepärast elektroonikat ja kodutehnikat. Laenu saad kasutada nii mobiiltelefoni ostuks kui ka suuremate kulude katteks, näiteks köögi sisustamiseks uue tehnikaga.

Loe lisa

Tervise- ja ilulaen

Tervise- ja ilulaenu saad kasutada ravi- ja iluteenuste eest tasumiseks. Näiteks hambaravi, silmade laseroperatsioon, esteetiline kirurgia ja teised meditsiiniteenused.

Loe lisa

Autolaen

LHV autolaenuga saad omale soetada just sellise mootorsõiduki nagu sul vaja – sõiduautost mootorpaadini. Kaskokindlustus ei ole kohustuslik ja sõiduki saad vormistada kohe enda nimele.

Loe lisa

Õppelaen

LHV õppelaenuga saad katta õpingute ajal tekkivaid kulutusi. Õpingud nii Eestis kui ka välismaal ja intress ainult 1,95% + 6 kuu euribor aastas. Lihtne taotlusprotsess ning paindliku tagasimaksmise võimalus. Lepingu sõlmid tasuta.

Loe lisa

Võimenduslaen

LHV võimenduslaen tähendab paindlikku laenu börsil noteeritud väärtpaberite tagatisel kogu su portfelli ulatuses. Laenu intressimäär sõltub keskpankade intressimääradest.

Loe lisa

Liising

LHV liisinguga saad paindlikel tingimustel soetada sõiduauto või rasketehnika, aga ka mootorratta või väikelaeva.

Loe lisa

Järelmaks

LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks. Järelmaksuga saad kauba või teenuse eest tasuda osade kaupa ja seda nii e-poodides kui ka kauplustes koha peal.

Loe lisa

Mikrolaen

LHV mikrolaen on tagatiseta laen Eesti mikroettevõtetele. See on mõeldud äri arendamiseks, samuti seadmete, masinate ja käibevahendite hankimiseks ning muudeks väikeinvesteeringuteks. Laenusumma on 5000 kuni 50 000 eurot.

Loe lisa

Arvelduslaen

LHV arvelduslaen on mõeldud lühiajalise likviidsusvajaduse rahuldamiseks või ootamatute kulude katmiseks.

Loe lisa

Käibekapitalilaen

LHV käibekapitalilaenuga saad teha väiksemaid investeeringuid põhivarasse alates 25 000 eurost.

Loe lisa

Investeerimislaen

LHV investeerimislaen kinnisvara tagatisel aitab ettevõttel rahastada pikaajalisi investeeringuid, algatada uusi projekte ja laiendada majandustegevust.

Loe lisa

Ettevõtete omandamise rahastamine

Rahastame ettevõtete osaluste omandamisi järgmiste krediiditoodete abil: mezzanine-laenud, juhtkonnapoolsed väljaostud (MBO) ja võimendusega väljaostud (LBO).

Loe lisa

Korteriühistu laen

Eesti kõige paindlikuma tagastamisperioodiga laen korteriühistule elamuga seotud investeeringuteks.

Loe lisa

Liising

LHV liisinguga saad paindlikel tingimustel soetada sõiduauto või rasketehnika, aga ka mootorratta või väikelaeva.

Loe lisa

Garantiid

Pangagarantii aitab ettevõttel tagada mitmesuguseid laenu- ja maksekohustusi. LHV pakub igale tehingutüübile sobivaid garantiikirju.

Loe lisa

Akreditiivid

Akreditiivid aitavad maandada väliskaubandusega seotud riske. Kasuta akreditiive paindliku rahastamisvahendina.

Loe lisa

Dokumentaalinkasso

Dokumentaalinkassot kasutatakse tavaliselt piiriüleses kaubanduses. Dokumentaalinkasso puhul saadab kauba müüja oma pangale kaubadokumendid koos juhistega edastada need ostja pangale.

Loe lisa

Faktooring

Kas sinu ettevõtte käibevarast moodustavad suure osa ostjatelt laekuvad arved? Faktooring aitab juhtida rahavooge ja maandada ostjate maksejõuetusest tulenevaid riske.

Loe lisa