Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Oleme Baltikumis üks juhtivaid institutsionaalsete maakleriteenuste pakkujaid

Kokku on meil ligipääs rohkem kui 600 institutsionaalsele kliendile üle maailma

LHV osutab maakleriteenuseid ka institutsionaalsetele klientidele, nagu investeerimisfondid, finantsinstitutsioonid ja ettevõtted. Vahendame nii Balti aktsiate kui ka võlakirjade tehinguid. Peale korralike analüüside on meie jaoks tähtis regulaarse kontakti loomine ettevõtete ja investorite vahel.

Analüüs

Meie meeskond katab analüüsiga ligi 20 Balti ettevõtet, mis teeb LHV Pangast kõige laiahaardelisema ja põhjalikuma analüüside pakkuja piirkonnas.

Analüüsimeeskond ei vahenda mitte pelgalt uudiseid, vaid kaevub sügavale ettevõtete ja sektorite hingeelusse, et märgata detaile ja leida tulevikutrende. Lisaks regulaarsetele analüüsidele avaldame raporteid ja kommentaare ka muudel teemadel, mis pakuvad institutsionaalsetele klientidele huvi.

Kauplemisteave

Käesoleval lehel avalikustab LHV Pank teistele turuosalistele väljaspool reguleeritud turgu või mitmepoolset kauplemissüsteemi oma arvel või kliendi nimel või arvel reguleeritud turule kauplemiseks võetud aktsiatega teostatud tehingute mahu, hinna ja tegemise aja.

Hetkel ei ole tehinguid avalikustamiseks.

Kontakt

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust.

Maaklerid

6 800 420

6 800 420

maaklerid@lhv.ee

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon