Institutsionaalne maakleritegevus

Oleme Baltikumis üks juhtivaid institutsionaalsete maakleriteenuste pakkujaid

LHV osutab maakleriteenuseid ka institutsionaalsetele klientidele, nagu investeerimisfondid, finantsinstitutsioonid ja ettevõtted. Vahendame nii Balti aktsiate kui ka võlakirjade tehinguid. Peale korralike analüüside on meie jaoks tähtis regulaarse kontakti loomine ettevõtete ja investorite vahel. Kokku on meil ligipääs rohkem kui 600 institutsionaalsele kliendile üle maailma.

Analüüs

Meie meeskond katab analüüsiga ligi 20 Balti ettevõtet, mis teeb LHV Pangast kõige laiahaardelisema ja põhjalikuma analüüside pakkuja piirkonnas.

Analüüsimeeskond ei vahenda mitte pelgalt uudiseid, vaid kaevub sügavale ettevõtete ja sektorite hingeelusse, et märgata detaile ja leida tulevikutrende. Lisaks regulaarsetele analüüsidele avaldame raporteid ja kommentaare ka muudel teemadel, mis pakuvad institutsionaalsetele klientidele huvi.

Kauplemisteave

Käesoleval lehel avalikustab LHV Pank teistele turuosalistele väljaspool reguleeritud turgu või mitmepoolset kauplemissüsteemi oma arvel või kliendi nimel või arvel reguleeritud turule kauplemiseks võetud aktsiatega teostatud tehingute mahu, hinna ja tegemise aja.

Hetkel ei ole tehinguid avalikustamiseks.

Kontakt

Lisainfo saamiseks võta meiega ühendust.

Maaklerid

6 800 420

6 800 420

maaklerid@lhv.ee

Kristo Rosin

kliendihaldur

kristo.rosin@lhv.ee