Käibekapitalilaen

Käibekapitalilaen lühiajalisteks väiksemateks investeeringuteks

  • Lühiajalisteks väiksemateks põhivarainvesteeringuteks
  • Projekti- ja tegevuspõhisteks investeeringuteks
  • Paindlik ja mugav laenu tagastamine graafiku alusel

Laenutaotluse esitamiseks saada meile oma eelmise majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne (mitte vanemad kui 2 kuud) arilaen@lhv.ee

Taotlemise sammud

  • Esita dokumendid
    Esita aadressile arilaen@lhv.ee dokumendid: eelmise majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne (mitte vanemad kui 2 kuud).

  • Laenu analüüs
    Küsimuste korral võtab laenuhaldur sinuga ühendust.

  • Sõlmi leping
    Positiivse vastuse korral allkirjastame lepingu digitaalselt. Peale tagatislepingute sõlmimist laekub laen ettevõtte kontole.

Tingimused ja hinnakiri

Kellele

Eestis registreeritud osaühing või aktsiaselts

Sihtotstarve

Projekti- ja tegevuspõhised lühiajalised ja väiksemad investeeringud

Laenusumma

Alates 25 000 €

Tähtaeg

Kuni 1 aasta

Lepingutasu

0,7–1,5% laenusummast, min 300 €

Tagatis
  • Hüpoteek kinnisvarale
  • Era- või juriidilise isiku käendus või garantii
  • Kuni 75% KredExi ja kuni 80% MES-i käendus
Nõuded laenusaajale
  • Ettevõte on tegutsenud vähemalt kaks aastat
  • Ettevõttel ja seotud isikutel puuduvad maksehäired

Mõtle oma krediidiotsus alati läbi. Tutvu tingimustega aadressil lhv.ee/et/kaibekapitalilaen ja küsi nõu meie asjatundjalt.

Kontakt

Raine Remmelg

ärilaenu projektijuht

684 6118

684 6118

raine.remmelg@lhv.ee

Veronika Mäemets

ärilaenu projektijuht

684 6146

684 6146

veronika.maemets@lhv.ee

Kui soovid taotleda laenu summas üle 250 000 euro, võta meiega ühendust ja uuri võimalusi.


Indrek Nuume

juhatuse liige / ettevõtete panganduse juht

680 2622

680 2622

indrek.nuume@lhv.ee

Arko Kurtmann

äripanganduse osakonna juht

680 2766

680 2766

arko.kurtmann@lhv.ee

Egon Rand

ärikliendihaldur

680 2768

680 2768

egon.rand@lhv.ee

Krislin Lehtsaar

ärikliendihaldur

680 0466

680 0466

krislin.lehtsaar@lhv.ee

Taago Hiiesalu

Lõuna-Eesti äripanganduse juht

680 2714

680 2714

taago.hiiesalu@lhv.ee

Urmas Tsahkna

korporatiivpanganduse juht

680 2752

680 2752

urmas.tsahkna@lhv.ee

Meelis Liivak

korporatiivpanganduse kliendihaldur

680 2761

680 2761

meelis.liivak@lhv.ee

Jürgen Raag

korporatiivpanganduse kliendihaldur

680 0446

680 0446

jurgen.raag@lhv.ee

Anu Sillari

ärikliendihaldur

684 6144

684 6144

anu.sillari@lhv.ee

Arti Albert

Lõuna-Eesti ärikliendihaldur

680 2749

680 2749

arti.albert@lhv.ee