Alates 1. märtsist 2021 ei toeta LHV enam Internet Exploreri veebilehitseja kasutamist. Uuemad veebilehitsejad kaitsevad sind paremini viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Sa võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid kõik funktsioonid ja pangatoiminguid ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun laadi alla üks neist kaasaegsetest tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Refinantseerimislaenuga saad oma vana laenu vahetada sobivamate tingimustega laenu vastu või liita mitu laenu üheks.

Laene ja järelmakse on LHV-sse üle tuua lihtne. Pakume sulle head intressi, selget ülevaadet oma kohustustest ja parimat teenindust.

 • Laenusumma 3000 – 20 000 €
 • Lepingutasu on 0 eurot
 • Puudub igakuine haldustasu
 • Ennetähtaegne tagastamine tasuta
 • Laenukindlustuse võimalus

Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot.

Kuidas LHV refinantseerimislaen
töötab sinu kasuks?

Arvuta kuumakse

%

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

 • Täida taotlus
  Täida laenutaotlus. Taotluse täitmine on lihtne ja see ei kohusta lepingut sõlmima.

 • Lisainfo ja otsus
  Sinuga võtab ühendust laenuspetsialist. Ta täpsustab, millised dokumendid ja lisainfo on vaja esitada otsuse tegemiseks.

 • Sõlmi leping
  Lepingu saad allkirjastada iseteeninduskeskkonnas.

 • Refinantseerimine
  Tasume sinu laenud, mida soovid refinantseerida.

Laenusumma

Alates 3000 kuni 20 000 €

Intress

Alates 9,9% aastas laenujäägilt. LHV arvutab intressi laenujäägilt, mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb.

Lepingutasu

1% laenusummast, vähemalt 29,90 €

Tagasimakse aeg

6 kuud kuni 6 aastat

Lepingu muutmine

Lepingu muutmise tasu on 10 €. Lepingu muutmiseks saada kiri aadressile finance@lhv.ee.

Ennetähtaegne tagastamine

Kogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

Tagasimaksmine

Kuumaksed tasu pangakontole EE707700771001062897; saaja: AS LHV Finance; viitenumber: sinu lepingunumber.

Refinantseerimislaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega lhv.ee/refinantseerimislaen ja küsi nõu asjatundjalt. Krediidi kulukuse määr on 15,35% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 11 000 €, intress 13,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 110 €, laenu tasumise periood 60 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 15 437,04 € ja tagasimaksete summa 15 327,04 €.

Laenukindlustust pakub AS LHV Kindlustus. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega laenu krediidi kulukuse määr on 19,38% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 11 000 €, intress 13,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 110 €, laenu tasumise periood 60 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 16 652,94 € ja tagasimaksete summa 16 542,94 €.

Laenukindlustus

Sa saad muuta oma laenu turvalisemaks, lisades lepingule kindlustuse. Laenukindlustus tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa laenu tasumisega hätta. Tutvu laenukindlustuse tingimustega.

 • töötuks jäämine kindlustatust sõltumatul põhjusel;
 • ajutine töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
 • püsiv töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
 • surmajuhtum, st laenukohustus ei jää pärijate kanda.

Kahjujuhtumi korral teavita võimalikult kiiresti LHV Finance kliendituge. Klienditugi teavitab kahjukäsitlejat, kes võtab sinuga ühendust ja juhendab tegema edasisi samme.

Kindlustusega lepingu puhul lisandub täiendav kuutasu, mis on 8% sinu laenu osamaksest (põhiosa + intress). Näiteks kui võtad laenu summas 500 € kaheks aastaks, siis lisandub sinu igakuisele osamaksele ligikaudu 2 eurot.

Laenuspetsialistid

Helista 680 2700 või kirjuta finance@lhv.ee

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon