LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Virtuaalkaarti on kerge tellida

Mine erakliendina LHV äppi või internetipanka, telli deebetkaart (v.a Partner deebetkaart) ja märgi taotlusel, et soovid kaarti virtuaalsena. Nii annad oma panuse puhtamasse ja jätkusuutlikumasse keskkonda.

Virtuaalkaardil kuutasu ei ole.

Virtuaalkaarti on lihtne kasutama hakata

Pärast tellimist aktiveeri kaart, lisa see digirahakotti ja kaart ongi kasutamiseks valmis.

Virtuaalkaardiga saad teha samu toiminguid mis plastkaardiga: viipemakseid, internetioste ja võtta välja sularaha. Jah, sa lugesid õigesti. Virtuaalkaardiga saad sularaha välja võtta viipevõimalusega sularahaautomaatidest, mille asukohad leiad meie kodulehelt.

Privaatsus ja turvalisus iga makse puhul

Virtuaalkaardiga maksta on turvaline, kuna iga tehingu jaoks kasutatakse seadmega seotud numbrit ja kordumatut tehingukoodi. Sinu kaardi andmeid ei salvestata kunagi sinu seadmesse ega teenusepakkuja serverisse. Samuti ei edastata sinu kaardi numbrit maksmise ajal kaupmehele.

Internetiostude jaoks vajalikud andmed (kaardi täispikk number, kehtivusaeg, CVC-kood) leiad mobiiliäpi ja internetipanga kaardivaatelt.

Virtuaalkaardina pakume kõiki erakliendi deebetkaarte (v.a Partner deebetkaart).

Selleks märgi kaardi taotlusel, et soovid uut kaarti just virtuaalsena. Kuna sulle ei valmistata plastist kaarti, annad sa panuse puhtamasse ja jätkusuutlikumasse keskkonda. Samuti ei pea sa kaardi saabumist ootama, sest kohe pärast tellimist ja aktiveerimist on virtuaalkaart kasutamiseks valmis.

Virtuaalkaardiga saad teha samu toiminguid nagu plastkaardiga.

  1. Telli kaart LHV mobiiliäpist või internetipangast ja märgi taotlusel, et soovid uut kaarti just virtuaalsena.
  2. Aktiveeri virtuaalkaart.
  3. Lisa kaart digirahakotti (nt Apple Paysse, Google Paysse), mis võimaldab teha mugavaid viipemakseid telefoni või nutikellaga. Internetiostude jaoks leiad vajalikud kaardiandmed (kaardi täispikk number, kehtivusaeg, CVC-kood) mobiiliäpi või internetipanga kaardivaatelt.

Kahjuks ei saa. Raha saad pangaautomaati panna ainult füüsilise kaardiga.

Jah, virtuaalkaardiga saad sularaha välja võtta automaatidest, millel on viipevõimalus. Selleks vajad esiteks digirahakotti (nt Apple Payd, Google Payd) ja teiseks virtuaalkaardi PIN-koodi, mille leiad LHV mobiiliäpist või internetipangast. LHV viipevõimalusega pangaautomaatide asukohad leiad meie kodulehelt ja mobiiliäpist.

Virtuaalkaardiga saad maksta internetis, äppides ja igal pool, kus võetakse vastu viipemakseid. Telefoni või nutikellaga viipamiseks peab virtuaalkaart olema lisatud sinu digirahakotti (nt Apple Paysse, Google Paysse). Välisriigis olles tasub arvestada, et kõikides müügikohtades ei pruugi olla viipemaksevõimalust.

Virtuaalkaardil puudub kuutasu. Samuti on uue virtuaalkaardi tellimine ja plastkaardi asendamine virtuaalkaardiga tasuta.

Vaata hinnakirjast lähemalt, millised teenustasud võivad virtuaalkaardile kehtida.

Internetiostude jaoks vajalikud andmed (kaardi täispikk number, kehtivusaeg, CVC-kood) leiad mobiiliäpi ja internetipanga kaardivaatelt.

Virtuaalkaart kehtib kolm aastat. Kui soovid kasutada kaarti ainult lühikest aega, saad selle igal ajal mobiiliäpis ja internetipangas sulgeda.

Ei saa. Kui tellid juurde virtuaalkaardi, siis on see eraldiseisev kaart koos uue kaardi numbriga ja PIN-koodiga.

Jah, virtuaalkaartide arv ei ole piiratud. Pakume virtuaalkaardina kõiki erakliendi deebetkaarte (v.a Partner deebetkaart).

Kahjuks ei ole võimalik virtuaalkaardil PIN-koodi muuta. Vajadusel saad seda vaadata LHV mobiiliäpis või internetipangas.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon