enru

LHV kliendi eelised

Teenustasuta arveldused

LHV on ainuke pank Eestis, kus ülekanded eurodes on nii Eestis kui ka Euroopas kõigile tasuta. Säästetud summa võid panna hoopis kasvama meie edukatesse investeerimistoodetesse.

Maksed
Silmapaistvad pangakaardid

Kaartide väljastamine on tasuta ning nendega saab maksta igal pool maailmas, sealhulgas internetis.

Deebetkaardid
Krediitkaardid
Lihtne interneti- ja mobiilipank

Igapäevaseid pangatoiminguid saad ilma teenustasudeta teha mugavalt interneti- ja mobiilipangas – just selliselt seadmelt, nagu sulle sobib.

Mobiilipank
Sularaha väljavõtt kõikidest pangaautomaatidest

LHV sularahaautomaadist on sularaha väljavõtmine tasuta. Teiste pankade automaatidest võtad nii Eestis kui ka Euroopas sularaha välja vaid 1 € eest.

LHV sularahaautomaadid

Too oma palk LHV-sse üle ja
loobu üleliigsetest pangatasudest

1.

Täida palga ümbersuunamise avaldus
Prindi avaldus välja või saada digiallkirjastatuna oma töökoha raamatupidajale, et ta oskaks sinu järgmise kuu sissetuleku LHV Panka kanda.

Palga ümbersuunamise avaldus

2.

Suuna oma e-arved, püsikorraldused ja püsimaksed LHV Panka
Seda saame sinu eest teha ka meie. Selleks täida avaldus ja saada digiallkirjastatuna oma kliendihaldurile, aadressile info@lhv.ee või too paberil allkirjastatud avaldus meie kontorisse.

Arveldusteenuste üleviimise avaldus

Arveldusteenuste üleviimine on mõistlik, kui sul on teises pangas rohkem kui 3 e-arve püsimakset ja/või püsikorraldust. Pankadevaheline suhtlus võtab palju aega, mistõttu võib oluliselt mugavam ja kiirem lahendus olla see, et lõpetad teises pangas kehtivad lepingud ja sõlmid LHV-s need uuesti. Kui tuled LHV-sse kliendilepingut sõlmima, täpsusta kindlasti arveldusteenuste üleviimise soov klienditeenindajaga. Kui sõlmid kliendilepingu internetipangas, abistab sind hea nõuga meie klienditugi.

LHV kliendiks saada on lihtne

Alusta siit