enru

Remondilaen

Remondilaen sinu kodule

  • Intress alates 9,9% laenujäägilt
  • Vähem kui 15 minuti jooksul saad teada oma maksimaalse remondilaenu limiidi
  • Laenusumma kuni 15 000 €
  • Tasuta ennetähtaegne tagastamine

Limiidi vaatamiseks ei pea sa olema LHV klient.

Vaata remondilaenu limiiti

Sõlmi leping

Arvuta kuumakse

aastat
kuud
%

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Hubase kodu loomiseks

Remondiks

Remondilaenu saad kasutada oma kodu või suvemaja korda tegemiseks.

Sisustamiseks

Remondilaen sobib ka kodusisustuse soetamiseks. Kasuta seda näiteks köögitehnika värskendamiseks või elutoa uue mööbli soetamiseks.

Tagatist ei ole vaja

Remondilaenu võtjal ei tule seada laenu tagatiseks oma kodu ega tasuda riigilõivu ning notaritasu. Kogu laenu saad mugavalt tasuda kuumaksetena.

Taotlemise protsess

1.

Täida taotlus
Täida remondilaenutaotlus. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.

2.

Limiidipakkumine
Arvutame välja sinu limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul võtta remondilaenu.

3.

Sõlmi leping
Lepingu saad allkirjastada iseteeninduskeskkonnas.

4.

Raha kontole
Hiljemalt lepingu allkirjastamisele järgneval tööpäeval laekub sinu kontole laenusumma, millest on lepingutasu juba maha arvestatud.

Tingimused

LaenusummaKuni 15 000 €
IntressAlates 9,9% aastas laenujäägilt. LHV arvutab intressi laenujäägilt, mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb.
Lepingutasu1% laenusummast, vähemalt 29,90 €
Tagasimakse aeg6 kuud kuni 6 aastat
Lepingu muutmineVajaduse korral saad võtta maksepuhkust, muuta kuumakse päeva või suurust. Lepingu muutmise tasu on 10 €. Lepingu muutmiseks saada kiri aadressile finance@lhv.ee.
Ennetähtaegne tagastamineKogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on tasuta.
TagasimaksmineKuumaksed tasu pangakontole EE707700771001062897; saaja: AS LHV Finance; viitenumber: sinu lepingunumber.

Remondilaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega lhv.ee/remondilaen ja küsi nõu asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 121,32 € ja krediidi kulukuse määr on 17,63% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 5000 €, intress 15,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 50 €, laenu tasumise periood 60 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 7331,41 € ja tagasimaksete summa 7331,41 €.

Laenukindlustust pakub If P&C Insurance AS. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega väikelaenu igakuise osamakse suurus on 131,03 € ja krediidi kulukuse määr on 21,83% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 5000 €, intress 15,9% jäägilt aastas (fikseeritud), kuutasu 9,71 €, lepingutasu 50 €, laenu tasumise periood 60 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 7909,78 € ja tagasimaksete summa 7909,78 €.

Laenukindlustus

Sa saad muuta oma laenu turvalisemaks, lisades lepingule laenukindlustuse. Ainsana Eestis pakub LHV Finance koostöös If Kindlustusega laenukindlustust, mis tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa laenu tasumisega hätta. Tutvu [laenukindlustuse tingimustega].

Kindlustus aitab järgmiste juhtumite korral
  • töötuks jäämine, st töölepingu või avaliku teenistuse lepingu lõpetamine tööandja poolt kindlustatust sõltumatul põhjusel või kindlustatu terviseseisundi tõttu;
  • ajutine töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
  • püsiv töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
  • surmajuhtum, st järelmaksukohustus ei jää pärijate kanda.

Kindlustuskaitse algab remondilaenu esimese osamakse päevast. Saad kindlustuse lisada ka remondilaenulepingu kehtivuse ajal, siis algab kindlustuskaitse järgmise osamakse päevast. Töötuks jäämise kaitse algab üks kuu peale kindlustuse lisamist.

Kahjujuhtumi korral teavita võimalikult kiiresti LHV Finance kliendituge. Klienditugi teavitab kahjukäsitlejat, kes võtab sinuga ühendust ja juhendab tegema edasisi samme.

Kindlustuse tasu

Kindlustuse tasu on 8% sinu igakuisest remondilaenu osamaksest. Näiteks kui võtad remondilaenu summas 3000 € viieks aastaks, siis lisandub sinu igakuisele osamaksele ainult 5 eurot.

LHV Finance'i klienditugi

Helista 680 2700 või kirjuta finance@lhv.ee iga päev 9–21.