enru

Järelmaks

Järelmaks teeb ostmise mugavaks

 • Vastus taotlusele mõne minutiga
 • Krediidisumma 50 - 10 000 €
 • Sissemakse alates 0 eurost
 • Kuumakse alatest 1 eurost
 • Puudub igakuine haldustasu
 • Tasuta ennetähtaegne tagastamine

Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot.

Roheline järelmaks

Taastuvate energiaallikate kasutamine on kindel investeering tulevikku.
Päikesepaneelid elektri tootmiseks ning maasoojusenergia kasutamine kodu ja tarbevee soojendamiseks on arukas valik. Fossiilkütust põletava sõiduauto asemel kasuta sagedamini hoopis elektrilist ühe- või kaherattalist sõidukit.

Soovime teha energiatõhusate valikute langetamise sulle lihtsamaks.

Taotle järelmaksuLoe lisa Rohelisest LHV-st

Arvuta kuumakse

%
%

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Taotlemise sammud

 • Taotlus
  Täida järelmaksu taotlus meie kodulehel või koostööpartneri müügikohas. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.

 • Limiidipakkumine
  Pärast taotluse esitamist arvutame mõne hetkega välja sinu limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul järelmaksuga osta.

 • Vali ostukoht ja toode/teenus
  Tutvu ostukohtade ja parimate pakkumistega.
  Limiidi ulatuses võid sõlmida ühe või soovi korral ka mitu järelmaksulepingut.

 • Sõlmi leping
  Anna kaupmehele teada, et soovid osta toodet või teenust LHV järelmaksuga, ja allkirjasta leping kaupmehe juures.

Tingimused

Krediidisumma

50 kuni 10 000 €

Intress

Alates 15,9% aastas laenujäägilt. LHV arvutab intressi laenujäägilt, mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb.

Lepingutasu

Alates 9,90 €

Lepingu pikkus

3 kuud kuni 4 aastat

Lepingu muutmine

Vajaduse korral saad võtta maksepuhkust, muuta kuumakse päeva või suurust. Lepingu muutmise tasu on 10 eurot. Lepingu muutmiseks saada kiri aadressile finance@lhv.ee.

Ennetähtaegne tagastamine

Kogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

Tagasimaksmine

Kuumaksed tasu pangakontole EE707700771001062897; saaja: AS LHV Finance: viitenumber: sinu lepingu number.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 37,91 € ja krediidi kulukuse määr on 25,59% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 871,93 € ja tagasimaksete summa 871,93 €.

Laenukindlustust pakub ERGO Insurance SE. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega järelmaksu igakuise osamakse suurus on 40,86 € ja krediidi kulukuse määr on 36,28% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), kuutasu 2,95 €, lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 939,78 € ja tagasimaksete summa 939,78 €.

Laenukindlustus

Sa saad muuta oma järelmaksu turvalisemaks lisades lepingule laenukindlustuse. LHV Finance koostöös ERGO Kindlustusega pakub laenukindlustust erakliendile, mis tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa järelmaksu tasumisega hätta. Tutvu laenukindlustuse tingimustega.

 • Töötuks jäämine, st töölepingu või avaliku teenistuse lepingu lõpetamine tööandja poolt kindlustatust sõltumatul põhjusel või kindlustatu terviseseisundi tõttu;
 • Ajutine töövõimetus, st töövõimetuslehte, mis kehtib üle 30 päeva;
 • Püsiv töövõimetus, st töövõimetuslehte, mis kehtib üle 30 päeva;
 • Surmajuhtum, st et järelmaksu kohustus ei jää pärijate kanda.

Kindlustuskaitse algab Laenulepingu sõlmimise päeval. Töötuks jäämise kaitse algab kaks kuud peale kindlustuse algust.

Kahjujuhtumi korral teavita võimalikult kiiresti LHV Finance kliendituge. Klienditugi teavitab kahjukäsitlejat, kes võtab sinuga ühendust ja juhendab tegema edasisi samme.

Kindlustuse tasu on 8% sinu igakuisest järelmaksu osamaksest. Näiteks kui võtad järelmaksu summas 500 € kaheks aastaks, siis lisandub sinu igakuisele osamaksele ainult 2 eurot. Kindlustuse lisamiseks piisab, kui teavitad sellest müüjat järelmaksulepingu sõlmimisel.

LHV järelmaksu parimad pakkumised

KSA Silmakeskus

KSA Silmakeskus on keskendunud põhjalikele nägemisuuringutele ja lühinägelikkuse korrigeerimisele laseroperatsioonide abil. Tasuda saad ka osamaksetega ning 12 kuuks on intress 0%.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2020.

Velma Mööbel

Velma Mööblis koged suurepärast teenindust ja seal valmistatakse Sulle Sinu unistuste mööbel, mis kestab kaua. Väljamineku saad hajutada, tasudes ostu eest mugavalt osamaksetena. Intress on 8,9%.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2020

Ahja Moodulahi

Loo kodusoojust Ahja moodulahjuga. Moodulahi on keskkonnasõbralik kütteallikas, mis mõjub ka suurepärase sisustuselemendina ning mida saab kasutada ka söögi valmistamisel. Tasudes järelmaksuga on intress 6 kuud 0%.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2020

Merimetsa ja Kreutzwaldi hambakliinikud

Merimetsa ja Kreutzwaldi hambakliinikute arstid teevad tööd suure pühendumusega, et pakkuda sulle parimaid uuenduslikke ravimeetodeid. Hambakliinikutes saad tasuda ka järelmaksuga ning intress 12 kuuks on 0%.

Pakkumine kehtib kuni 31.12.2020

Kui sa ei leidnud nimekirjast sobivat valikut, siis soovita meile uut koostööpartnerit.

Tule partneriks

AS LHV Finance on LHV Groupi ettevõte, mis pakub järelmaksuteenust. Meie eesmärk on anda mugavalt ja kiiresti järelmaksu, et sina saaksid keskenduda oma ärile. Ükskõik kas müüd tooteid või teenuseid, kohtud kliendiga silmast silma või virtuaalselt internetis – LHV järelmaks pakub mugavat tehnilist lahendust ja vastust taotlusele mõne minutiga.

 • Lisa LHV järelmaksulink oma e-poe veebilehele ning sa ei pea kliendi järelmaksutaotlusi ega lepinguid enam käsitsi vormistama. Klient saab seda kõike ise veebis teha ja sina hoiad kokku väärtuslikku aega.
 • Arvutame kliendile järelmaksulimiidi, mida ta saab kasutada kolme kuu jooksul – see aitab kasvatada ühe kliendi ostude arvu sinu veebipoes. Järelmaksulingiga maksab su klient kiiresti ja mugavalt, mis tähendab sinu poe jaoks rohkem õnnestunud oste.

Kuidas kasutada järelmaksulinki?

Kui soovid alustada koostööd, edasta meile oma ettevõtte andmed.

Kauri Pannas

müügijuht

kauri.pannas@lhv.ee

Klienditugi

Helista 699 9111 E-R 9–17 või kirjuta finance@lhv.ee