Alates 1. märtsist 2021 ei toeta LHV enam Internet Exploreri veebilehitseja kasutamist. Uuemad veebilehitsejad kaitsevad sind paremini viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Sa võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid kõik funktsioonid ja pangatoiminguid ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun laadi alla üks neist kaasaegsetest tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Järelmaks teeb ostmise mugavaks

Kauba või teenuse eest saad tasuda osade kaupa ja seda nii e-poodides kui ka kauplustes koha peal. Vali endale sobiv ostukoht ja tutvu meie parimate pakkumistega.

 • Vastus taotlusele mõne minutiga
 • Krediidisumma 50 - 15 000 €
 • Sissemakse alates 0 eurost
 • Kuumakse alatest 1 eurost
 • Puudub igakuine haldustasu
 • Tasuta ennetähtaegne tagastamine

Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot.

Roheline järelmaks

Arvuta kuumakse

%
%

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

 • Taotlus
  Täida järelmaksu taotlus meie kodulehel või koostööpartneri müügikohas. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima.

 • Limiidipakkumine
  Pärast taotluse esitamist arvutame mõne hetkega välja sinu limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul järelmaksuga osta.

 • Vali ostukoht ja toode/teenus
  Tutvu ostukohtade ja parimate pakkumistega.
  Limiidi ulatuses võid sõlmida ühe või soovi korral ka mitu järelmaksulepingut.

 • Sõlmi leping
  Anna kaupmehele teada, et soovid osta toodet või teenust LHV järelmaksuga, ja allkirjasta leping kaupmehe juures.

Krediidisumma

50 kuni 15 000 €

Intress

Alates 15,9% aastas laenujäägilt. LHV arvutab intressi laenujäägilt, mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb.

Lepingutasu

Alates 9,90 €

Lepingu pikkus

Krediidisumma kuni 7500 € 3 kuud kuni 4 aastat
Krediidisumma al 7500 € 3 kuud kuni 6 aasta

Lepingu muutmine

Vajaduse korral saad võtta maksepuhkust, muuta kuumakse päeva või suurust. Lepingu muutmise tasu on 10 eurot. Lepingu muutmiseks saada kiri aadressile finance@lhv.ee.

Ennetähtaegne tagastamine

Kogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

Tagasimaksmine

Kuumaksed tasu pangakontole EE707700771001062897; saaja: AS LHV Finance: viitenumber: sinu lepingu number.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 37,91 € ja krediidi kulukuse määr on 25,59% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 871,93 € ja tagasimaksete summa 871,93 €.

Laenukindlustust pakub AS LHV Kindlustus. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega järelmaksu igakuise osamakse suurus on 40,86 € ja krediidi kulukuse määr on 36,28% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), kuutasu 2,95 €, lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 939,78 € ja tagasimaksete summa 939,78 €.

Sa saad muuta oma järelmaksu turvalisemaks, lisades lepingule kindlustuse. Laenukindlustus tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa järelmaksu tasumisega hätta. Tutvu laenukindlustuse tingimustega.

 • töötuks jäämine kindlustatust sõltumatul põhjusel;
 • ajutine töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
 • püsiv töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
 • surmajuhtum, st laenukohustus ei jää pärijate kanda.

Kahjujuhtumi korral teavita võimalikult kiiresti LHV Finance kliendituge. Klienditugi teavitab kahjukäsitlejat, kes võtab sinuga ühendust ja juhendab tegema edasisi samme.

Kindlustusega lepingu puhul lisandub täiendav kuutasu, mis on 8% sinu järelmaksu osamaksest (põhiosa + intress). Näiteks kui võtad järelmaksu summas 500 € kaheks aastaks, siis lisandub sinu igakuisele osamaksele ligikaudu 2 eurot.

LHV järelmaksu ostukohad ja parimad pakkumised

Kui sa ei leidnud nimekirjast sobivat valikut, siis soovita meile uut koostööpartnerit.

Tule partneriks

Miks valida partneriks LHV järelmaks?

Tahame olla Sinu ettevõttele usaldusväärne ja jätkusuutlik finantspartner, kellega on kerge asju ajada. Pakume Su klientidele konkurentsivõimelist intressi ja hoiame tingimused läbipaistvad. Nii saab Sinu klient parima teenuse.

 • Lihtne asjaajamine
 • Kiired otsused
 • Mugavad lahendused nii kaupluse kui ka e-poe jaoks
 • Partneriks tulekuga ei kaasne kulusid
 • Suurepärane järelteenindus Sinu klientidele
Alustada on kiire ja mugav

Ükskõik, kas müüd tooteid või teenuseid, kohtud klientidega silmast silma või virtuaalselt internetis – järelmaksuga tasumise võimaluse pakkumine tähendab Sinu ettevõtte jaoks rohkem õnnestunud oste.

 1. Võta meiega ühendust.
 2. Sõlmi koostööleping.
 3. Alusta LHV järelmaksu pakkumist oma kaupluses ja/või e-poes.
 4. Kasvata oma ettevõtte müüki.
Lihtsasti integreeritav Sinu e-poega

Tänu tasuta maksemoodulitele ja erilahenduste jaoks loodud API-liidestusele saad lisada järelmaksuvõimaluse oma e-poe ostukorvile kergesti. Lisaks abistab Sind igal sammul meie tehniline tugi.

 • Magento
 • WooCommerce
 • Prestashop
 • API dokumentatsioon

Kauri Pannas

müügijuht

kauri.pannas@lhv.ee

Klienditugi

Helista 699 9111 E-R 9–17 või kirjuta finance@lhv.ee

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon