enru

LHV Noortepank

LHV Noortepank on noorte peale mõeldes loodud teenuste pakett, mis julgustab säästma ja investeerima, annab vajaduse korral tuge haridusteel ning innustab olema aktiivne ja julge.

Tasuta maksed

Mikroinvesteerimine

Ostukindlustusega pangakaart

Õppelaen nii Eestis kui välismaal õppimiseks

Teame, et noorena on sulle iga euro eriti oluline, ja seepärast ei peagi sa LHV Noortepangas teenustasude pärast muretsema. Mugavas mobiiliäpis saad teha tasuta makseid ja kasutada „Küsi raha“ funktsiooni näiteks sõpradega kinopiletite arve jagamiseks. Lisaks on sul võimalus astuda esimesed sammud investeerimismaailmas, et koguda raha oma unistuste täitmiseks. Oleme sulle rahaasjades sajaga toeks ja jagame tarkusi, kuidas olla oma eurode boss.

Noortekaart

 • Tasuta pangakaart 7–25-aastasele noorele
 • Naudi ägedaid soodustusi
 • Maksa kaardiga ning võid võita 100 € tasku- ja 50 € investeerimisraha
 • Viipemakse ja Apple Pay
 • Sinu ostud on kindlustatud
 • Investeeri iga kaardimaksega

Soodustused Noortekaardiga

R-kiosk
Noortekaardiga makstes on kõik kuumad söögid ja joogid 20% soodsamad.

MyFitness
MyFitness+ täispakett maksab Noortekaardi sooduskoodiga 54 € (tavahind 63 €). Kõigi pakettidega liitud tasuta.

Lux Express
Noortekaardi ettenäitamisel on kõikidel Eesti-sisestel liinidel soodustus 30%.

Sportland
Noortekaardiga makstes on iga kuu ühe kaubamärgi kaubad sulle 20% soodsamad.

Noortekaardiga vuhised Tuule tõuksidega 15% soodsamalt

Maailma kõige vastupidavamate ja loodussõbralikumate e‑tõukeratastega vuhised sihtkohta värskes õhus ja tervelt sada korda energiasäästlikumalt kui bensiiniautoga. Tuul on ainuke eestlaste poolt toodetud tõukeratas ning 90% ulatuses taaskäideldav pärast eluea lõppu.

Soodustus kehtib piiramatult 1. novembrini 2020 ja arvestatakse automaatselt LHV Noortekaardiga tasudes. Tuule tõukerattad leiad Tallinnast ja Pärnust.

Laadi alla Tuule mobiiliäpp, märgi makseviisiks oma kõikvõimas Noortekaart ja asu teele!

Maksa Noortekaardiga
ja võida

Noortekaardiga makstes võid võita kasvõi iga kuu 100 eurot oma pangakontole ja 50 eurot Kasvukontole.

Teame, et noorena on sulle iga euro hinnas ja seda eriti põhjusel, et eurodest veel suuremate eurode kasvatamiseks on kõige tähtsam tegur aeg. Praegu säästetud ja kasvama pandud raha võib olla sulle tulevikus abiks unistuste täitmisel. Just seepärast on Noortepank tulevikutegijatele sihtide seadmisel sajaga toeks, loosides iga kuu ühele noorele 100 eurot taskuraha ja 50 eurot investeerimisraha.

Kampaania tingimused

 • Tee noortekaardiga kuus vähemalt 15 makset.

 • Võida 100€ oma LHV pangakontole.

 • Võida lisaks 50 € oma Kasvukontole, kui oled aktiveerinud mikroinvesteerimise.

Augustis võitis taskuraha
Kayli-Liis Padur

Aja rahaasju targalt

Oluline ei ole mitte see, kui palju sa teenid, vaid see, kuidas sa oma raha kulutad. Kui tegutsed targalt, võivad isegi väikesed summad kasvada suureks enne, kui sa seda märgatagi jõuad. Selleks et olla oma eurode boss, on palju lihtsaid, ent mõjuvaid nippe. Vaata allpool meie nõuandeid ja #äraolevaene

Kavanda kulutamiseks iga päev kõige rohkem 1/8 oma nädalarahast. Nii oled nädala lõpuks hoidnud kokku ühe päeva taskuraha, mille saad säästudesse panna.

#1
Pane iga nädal raha kõrvale

Ja kui ongi päriselt vaja midagi osta, tee seda siis, kui selleks pole hooaeg. Tõenäoliselt saad näiteks jalgratta talvel parema hinnaga kui suvel.

#2
Ära tee emotsioonioste

Võlad tulevad tavaliselt koos intressidega. Nii maksad asja eest, mille pärast võlgu võtsid, hoopis rohkem, kui see väärt on.

#3
Ära võta võlgu

Sel viisil saad väärtusliku kogemuse ja teenid lisaraha, millega ehk kunagi rajada ka oma ettevõte.

#4
Tee tööd ja ole ettevõtlik

Investeerimist aitab alustada Kasvukonto ja selleks piisab vähem kui eurost päevas.

#5
Pane raha kasvama

Tee internetioste ainult usaldusväärsetel veebilehtedel. Oska ära tunda õngitsuskirju ja ära lase ennast muul moel petta.

#6
Aja oma rahaasju turvaliselt

Investeeri tulevikku

Kasvukonto

LHV Kasvukontol ei seisa raha aga niisama – see investeeritakse automaatselt.
Investeerida saad juba alates ühest eurost, kas mikroinvesteerimise abil või tehes nii regulaarseid kui ka üksikuid sissemakseid. Väärtpaberitehingud teeme meie, sinu ülesandeks on vaid valida endale sobivad fondid. Kasvukonto avamine on tasuta ja sulle kuni 26. eluaastani haldustasuta.

Loe lisa

Mikroinvesteerimine

Mikroinvesteerimine võimaldab sul kasvatada oma investeeringuid märkamatult, investeerides automaatselt iga deebetkaardi maksega enda Kasvukontole. Keskmiselt koguneb mikroinvesteerimisega Kasvukontole 1,1 eurot päevas ehk ligi 400 eurot aastas. Kui investeerid selliselt pidevalt 25 aasta jooksul, võib sinu Kasvukonto väärtus märkamatult kasvada ca 40 000 euroni, eeldades näiteks 10% suurust keskmist tootlust aastas.

Loe lisa

Õppelaen

Kõige tähtsam investeering, mida teha saad on enese harimine. Õppelaen aitab katta sinu õpingutega seotud väljaminekuid alates elamiskuludest lõpetades õppemaksuga. Maksimaalne riigi tagatud õppelaenu summa on 2500 eurot ja intress 5% aastas. Taotlust on lihtne esitada meie internetipangas või mobiiliäpis ja lepingu sõlmid tasuta.

Loe lisa

Hakka kliendiks panka tulemata

LHV kliendiks saad tulla lihtsalt ja ainult mõne minutiga meie mobiiliäpis või internetipangas. Kui oled noorem kui 18 aastat, saab sinu vanem või seaduslik esindaja luua sulle Lapsekonto ja tellida Noortekaardi mugavalt kodust lahkumata.

Kui oled vähemalt 18-aastane,
saad konto endale avada ise

 • Täida konto avamise ankeet LHV mobiiliäpis või internetipangas

 • Tee e-tuvastus
  ja sõlmi kliendileping

 • Naudi parimaid pangateenuseid

Ava konto
Loe e-tuvastusest

Kui oled lapsevanem,
ava oma alla 18-aastasele lapsele lapsekonto

 • Sisene LHV mobiiliäppi või internetipanka oma kasutajanime ja Smart-ID, mobiil-ID või ID-kaardiga

 • Liigu menüüs rubriiki „Info ja seaded“ → „Lepingud“ või vajuta mobiiliäpis „+“ ikoonil ning tee „Lapsekonto“ avamise valik

 • Sõlmi lapsekonto leping

 • Vaheta ekraani ülaosas oma nime kõrval kasutajarolli, et alustada lapse kontol LHV teenuste kasutamist

Ava lapsekonto
Loe lapsekontost

Jälgi meid

Kampaania tingimused

I Osalemine
 1. Kampaania „#noortekaardisoodukas“ (edaspidi kampaania) korraldab AS LHV Pank (edaspidi korraldaja), aadress Tartu mnt 2 Tallinn, registrikood 10539549, tel 6 800 400, e-post info@lhv.ee.
 2. Kampaania toimub 13.07.–24.07.2020.
 3. Kampaanias osalevad kõik kuni 16-25-aastased (k.a) LHV Noortekaardi kasutajad, kes on LHV Instagrami kontol olevate kampaaniapostituste (4 tükki) kommentaarides märkinud ära kolm Instagrami kasutajakontot või kampaania ajal postitanud Instagrami keskkonnas pildi või video teemaviitega „noortekaardisoodukas“ ja märkinud postituses ära LHV Panga Instagrami konto (@lhvpank) ning vähemalt ühe LHV Noortekaardi soodustuse partneri: Sportland (@sportlandeesti), MyFitness (@myfitnesseesti), Lux Express (@luxexpresseesti), R-kiosk (@rkiosk).
 4. Kampaanias osalemiseks ei ole vaja registreeruda, kuid kampaaniapostituste kommentaarides kolme Instagrami kasutajakonto ära märkimine või kampaaniatingimustega pildi või video postitamine tähendab nõustumist kampaania tingimustega, sealhulgas võidu korral oma nime avalikustamisega veebilehel lhv.ee, kliendikommunikatsiooni e-kirjades ja korraldaja sotsiaalmeediakanalites.
 5. Kampaanias ei osale LHV Panga ega sellega samasse kontserni kuuluvate äriühingute AS LHV Group, AS LHV Varahaldus ja AS LHV Finance töötajad ega nende perekonnaliikmed.
 6. Kampaanias ei osale kasutajad, kelle postitatud pildid või videod ei ole vastavuses Instagrami keskkonna seatud reeglitele või on kampaania korraldajat või LHV Noortekaardi soodustuste partnereid halvustavad. Korraldaja jätab endale ainuõiguse otsustada, kas kasutaja postitus on halvustav või mitte.
II Auhind
 1. Kampaania auhindadeks on neli 50-eurost kinkekaarti Sportlandilt, viis edasi-tagasi piletit neljale Eestisisestele liinidele Lux Expressilt, 30 päeva tasuta treeninguid vabalt valitud MyFintessi spordiklubis, neli kasti (6 tk kastis) külmpressitud mahla või smuutit R-kioskilt. Auhinnad antakse välja kokku 14 osalejale. Auhinnad või info nende kätte saamise kohta edastab korraldaja võitjatele e-kirja teel, Auhinnafondi suurus on 1000 eurot.
 2. Auhinda ei väljastata sularahas.
 3. Korraldaja loosib auhinnad välja 24.07.2020 ja sama isik võib võita ühe auhinna auhinnafondist.
 4. Korraldaja kontrollib kampaania tingimuste täitmist ja teavitab võitjat kolme tööpäeva jooksul loosimispäevast.
 5. Auhind edastatakse võitjatele kolme pangapäeva jooksul peale nendega ühenduse saamist. Kui võitja või võitjatega kolme tööpäeva jooksul ühendust ei ole võimalik saada, tagastab korraldaja neile määratud auhinna selle välja pannud Noortekaardi soodustuse partnerile ja antud auhind või auhinnad jäävad üle andmata.
 6. Auhinna väljamaksmisega seotud maksud tasub korraldaja.
III Muu
 1. Kampaanias osaleja kohustub järgima korraldaja kehtestatud reegleid ja kampaania kohta tehtud otsuseid.
 2. Vääramatu jõu asjaolude ilmnemisel on korraldajal õigus kampaania ette teatamata ja mistahes tagajärjeta katkestada. Korraldaja teatab sellisest katkestamisest võimaluse korral oma veebilehe lhv.ee või muu infokanali kaudu.
 3. Kõigis kampaaniat puudutavates küsimustes on korraldajal õigus võtta vastu mistahes otsuseid ilma sellest ette teavitamata.
 4. Pretensioonid kampaania kohta tuleb korraldajale edastada postiaadressil Tartu mnt 2, Tallinn 10145.
 5. Kampaania kohta saab lisainfot telefonil 6 800 400, aadressil info@lhv.ee ja veebilehel lhv.ee/noor.

Kampaania tingimused

I Osalemine
 1. Kampaania „#noortekaardisoodukas“ (edaspidi kampaania) korraldab AS LHV Pank (edaspidi korraldaja), aadress Tartu mnt 2 Tallinn, registrikood 10539549, tel 6 800 400, e-post info@lhv.ee.
 2. Kampaania toimub 13.07.–24.07.2020.
 3. Kampaanias osalevad kõik kuni 16-25-aastased (k.a) LHV Noortekaardi kasutajad, kes on kampaania ajal postitanud Instagrami keskkonnas pildi või video teemaviitega „noortekaardisoodukas“ ja märkinud postituses ära LHV Panga Instagrami konto (@lhvpank) ning vähemalt ühe LHV Noortekaardi soodustuse partneri: Sportland (@sportlandeesti), MyFitness (@myfitnesseesti), Lux Express (@luxexpresseesti), R-kiosk (@rkiosk).
 4. Kampaanias osalemiseks ei ole vaja registreeruda, kuid kampaaniatingimustega pildi või video postitamine tähendab nõustumist kampaania tingimustega, sealhulgas võidu korral oma nime avalikustamisega veebilehel lhv.ee, kliendikommunikatsiooni e-kirjades ja korraldaja sotsiaalmeediakanalites.
 5. Kampaanias ei osale LHV Panga ega sellega samasse kontserni kuuluvate äriühingute AS LHV Group, AS LHV Varahaldus ja AS LHV Finance töötajad ega nende perekonnaliikmed.
 6. Kampaanias ei osale kasutajad, kelle postitatud pildid või videod ei ole vastavuses Instagrami keskkonna seatud reeglitele või on kampaania korraldajat või LHV Noortekaardi soodustuste partnereid halvustavad. Korraldaja jätab endale ainuõiguse otsustada, kas kasutaja postitus on halvustav või mitte.
II Auhind
 1. Kampaania auhindadeks on neli 50-eurost kinkekaarti Sportlandilt, viis edasi-tagasi piletit neljale Eestisisestele liinidele Lux Expressilt, 30 päeva tasuta treeninguid vabalt valitud MyFintessi spordiklubis, neli kasti (6 tk kastis) külmpressitud mahla või smuutit R-kioskilt. Auhinnad antakse välja kokku 14 osalejale. Auhinnad või info nende kätte saamise kohta edastab korraldaja võitjatele e-kirja teel, Auhinnafondi suurus on 1000 eurot.
 2. Auhinda ei väljastata sularahas.
 3. Korraldaja loosib auhinnad välja 24.07.2020 ja sama isik võib võita ühe auhinna auhinnafondist.
 4. Korraldaja kontrollib kampaania tingimuste täitmist ja teavitab võitjat kolme tööpäeva jooksul loosimispäevast.
 5. Auhind edastatakse võitjatele kolme pangapäeva jooksul peale nendega ühenduse saamist. Kui võitja või võitjatega kolme tööpäeva jooksul ühendust ei ole võimalik saada, tagastab korraldaja neile määratud auhinna selle välja pannud Noortekaardi soodustuse partnerile ja antud auhind või auhinnad jäävad üle andmata.
 6. Auhinna väljamaksmisega seotud maksud tasub korraldaja.
III Muu
 1. Kampaanias osaleja kohustub järgima korraldaja kehtestatud reegleid ja kampaania kohta tehtud otsuseid.
 2. Vääramatu jõu asjaolude ilmnemisel on korraldajal õigus kampaania ette teatamata ja mistahes tagajärjeta katkestada. Korraldaja teatab sellisest katkestamisest võimaluse korral oma veebilehe lhv.ee või muu infokanali kaudu.
 3. Kõigis kampaaniat puudutavates küsimustes on korraldajal õigus võtta vastu mistahes otsuseid ilma sellest ette teavitamata.
 4. Pretensioonid kampaania kohta tuleb korraldajale esitada postiaadressil Tartu mnt 2, Tallinn 10145.
 5. Kampaania kohta saab lisainfot telefonil 6 800 400, aadressil info@lhv.ee ja veebilehel lhv.ee/noor.