Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Sisukas Noortepank

LHV Noortepangas julgustame sind olema iseseisev, teadlik ja ambitsioonikas noor. Siit leiad turvalise keskkonna, kuhu oleme koondanud kogu olulise info, mis võiks sul olla raha- ja pangamaailma kohta. Julgustame sind ja teisi tulevikunoori mõtlema suurelt, olema ettevõtlik ning rääkima asjadest nii, nagu nad on. LHV Noortepanga kogukonnas on eriilmelised noored, kellel on samad väärtused.

Sinu suurim eelis investeerimismaailmas on aeg. Pane aeg enda kasuks tööle ning astu oma esimesed sammud juba täna.

Oluline ei ole mitte see, kui palju sa teenid, vaid see, kuidas sa oma raha kulutad. Kui tegutsed targalt, võivad isegi väikesed summad kasvada suureks enne, kui sa seda märgatagi jõuad.

Kampaania „Kus sa oled?“ telgitagused

LHV Noortepank on loodud kõigile noortele sõltumata asukohast ja eluetapist. Eelkõige väärtustame noorte individuaalsust, sest see on meie tulevik: tolerantne, haritud, ambitsioonikas ja mitmekülgne. Anname noortele hääle ja võimaluse rohkem ise teha. Seepärast oleme kaasanud kampaania „Kus sa oled?“ tegemisse ka noored.

Kampaania sõnumi panid pildikeelde Eskobros, tuntud ka kui kaksikud Raul Esko ja Romet Esko. Teostus on eriline just selle poolest, et reklaamvideo võeti üles filmikaameraga. Filmilinti eristab digitehnoloogiast hetke püüdmine: kaadreid on piiratud arv, seega on võtte õhustik ainukordne ja kõik hingavad samas rütmis. Kaadreid ja elamusi teostusest näed lähemalt videost. Sajaga edasi!

Koosta endale eelarve

Rahatarkuse alus on see, et sa tead, kuhu su raha läheb ja kui palju jääb kätte. Selleks, et sa ei saaks otsida vabandusi ja alustamist edasi lükata, oleme loonud sulle Exceli eelarvepõhja. Sinul jääb ainult üle oma summad igal kuul siia sisse kanda.

Laadi eelarve fail alla

Sajaga edasi podcast

#6 Nelli Janson

5. detsember 2023

#5 Catlin Vatsel

24. august 2023

#4 Joel Kukemelk

18. juuli 2023

#3 Annika Tilga

28. juuni 2023

#2 Racer Worldwide

28. juuni 2023

#1 Eskobros

20. juuni 2023

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon