enru

Investeerimislaen

Investeerimislaen pikaajalisteks suuremateks investeeringuteks

  • Pikaajaliste investeeringute finantseerimiseks ja uute projektide algatamiseks
  • Aitab suurendada ettevõtte konkurentsivõimet
  • Paindlik tagastamisperiood
Taotle investeerimislaenu

Taotlemise sammud

1.

Täida taotlus
Täida veebis investeerimislaenu taotlus.

2.

Esita dokumendid
Esita aadressile arilaen@lhv.ee dokumendid: eelmise majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne (mitte vanemad kui 2 kuud).

3.

Laenu analüüs
Küsimuste korral võtab laenuhaldur sinuga ühendust.

4.

Sõlmi leping
Positiivse vastuse korral allkirjastame lepingu digitaalselt. Peale tagatislepingute sõlmimist laekub laen ettevõtte kontole.

Tingimused ja hinnakiri

Kellele

Eestis registreeritud ja tegutsev osaühing või aktsiaselts

Sihtotstarve

Põhivara soetamine, renoveerimine, pikaajaliste investeeringute finantseerimine, pika tasuvusajaga uute projektide algatamine, majandustegevuse laiendamine jne

Laenusumma

alates 25 000 €

Omafinantseering

Vähemalt 30% laenusummast

Laenuperiood

Kuni 10 aastat

Lepingutasu

Alates 1% laenusummast, kuid min 300 €

Tagatis
  • Hüpoteek kinnisvarale
  • Era- või juriidilise isiku käendus või garantii
  • Kuni 75% KredExi ja kuni 80% MES-i käendus
  • InnovFini garantii
Nõuded laenusaajale
  • Ettevõte on tegutsenud vähemalt kaks aastat
  • Ettevõttel ja seotud isikutel puuduvad maksehäired

Mõtle oma krediidiotsus alati läbi. Tutvu tingimustega aadressil /investeerimislaen ja küsi nõu meie asjatundjalt.

Kontakt

Raine Remmelg

ärilaenu projektijuht

684 6118

684 6118

raine.remmelg@lhv.ee

Kui soovid taotleda laenu summas üle 250 000 euro, võta meiega ühendust ja uuri võimalusi.


Indrek Nuume

juhatuse liige / ettevõtete panganduse juht

680 2622

680 2622

indrek.nuume@lhv.ee

Arko Kurtmann

äripanganduse osakonna juht

680 2766

680 2766

arko.kurtmann@lhv.ee

Egon Rand

ärikliendihaldur

680 2768

680 2768

egon.rand@lhv.ee

Krislin Lehtsaar

ärikliendihaldur

680 0466

680 0466

krislin.lehtsaar@lhv.ee

Marin Moks

ärikliendihaldur

680 2706

680 2706

marin.moks@lhv.ee

Taago Hiiesalu

Lõuna-Eesti äripanganduse juht

680 2714

680 2714

taago.hiiesalu@lhv.ee

Urmas Tsahkna

korporatiivpanganduse juht

680 2752

680 2752

urmas.tsahkna@lhv.ee

Meelis Liivak

korporatiivpanganduse kliendihaldur

680 2761

680 2761

meelis.liivak@lhv.ee

Jürgen Raag

korporatiivpanganduse kliendihaldur

680 0446

680 0446

jurgen.raag@lhv.ee

Anu Sillari

ärikliendihaldur

684 6144

684 6144

anu.sillari@lhv.ee