enru

Makselahendused

Lihtsad ja kasutajasõbralikud makselahendused on meile olulised. Ettevõttele on Euroopa maksed ning sularaha sissemaksed ja mõistlik väljavõtmine teenustasuta.

E-pangandus

Ettevõtte igapäevaste rahaasjade ajamine peab olema mugav ja kiire. LHV interneti- ja mobiilipangas saad pangaasju kontrollida ja planeerida sulle sobival ajal ja seadmes.

Connect

LHV Connecti abil saad ühendada oma ettevõtte majandustarkvara meie pangateenusega.

Stardikonto

Ettevõtte asutamisel vajad stardikontot ehk ajutist pangakontot. Selle saad kiiresti ja mugavalt avada ettevõtjaportaalis.

Laenud

Me usume, et hea pangasuhte aluseks on paindlik ja vastastikku sobivaid lahendusi otsiv suhtlemine. Pakume finantseerimistooteid erineva suurusega ja vajadusega ettevõtetele.

Kaubanduse rahastamine

Dokumentaalmaksed aitavad ettevõtjat väliskaubanduse finantseerimisel paremini juhtida ostu ja müügiga kaasnevaid riske, makseid ja rahavoogusid.

Hoiused

Püsivalt parimad intressid võrreldes suuremate pankadega nii tähtajalisele hoiusele kui ka kontol olevale rahale.

Järelmaks

AS LHV Finance pakub kaubandusettevõtete klientidele järelmaksu. Pakume taotlustele kiireid vastuseid, soodsat intressi ja kvaliteetset klienditeenindust.

Võrdlus teiste pankadega

Kas oled kokku arvutanud, kui palju kulutab sinu ettevõte igal aastal pangateenustele? LHV-s ei pea sa iga liigutuse eest maksma: internetipangas on Euroopa maksed tasuta ning sularaha sissemaksed ja mõistlik väljavõtmine teenustasuta.
Võrdlustabeli koostamisel on lähtutud keskmisest Eesti ettevõttest, kes teeb kuus 50 Euroopa makset (20 pangasisest ja 30 pankadevahelist), kasutab ühte MasterCardi deebetkaarti ja võtab sularahaautomaadist välja 500 eurot kuus.

LHVSwedbankSEBNordeaDanske
Konto kuutasu0 €0 €1 €0 €3 €
Euroopa maksed0 €14,60 €14,60 €11,40 €16,72 €
Deebetkaart2 €1,50 €1,50 €2 €0 €
Sularaha väljavõtt0 €1,69 €1,69 €2,50 €1,70 €
Kokku2 €17,79 €18,79 €15,90 €21,42 €

Teenustasude võrdlustabeli koostamise aluseks võetud andmed pärinevad nende krediidiasutuste kodulehekülgedelt 3.07.2017. aasta seisuga.


Pakkumised LHV partneritelt
Äriklientidele kehtivad LHV partnerite juures parimad pakkumised, mis teevad äri edendamise veelgi soodsamaks ja lihtsamaks.
Vaata pakkumisi