enru

LHV-s on Euroopa maksed tasuta
Arvuta, palju hoiad raha kokku, kui teed ettevõtte ülekandeid LHV-st

Kuus võidad
Aastas võidad

Võrdlus teiste pankadega

Kas oled kokku arvutanud, kui palju kulutab sinu ettevõte igal aastal pangateenustele? LHV-s ei pea sa iga liigutuse eest maksma: internetipangas on Euroopa maksed tasuta ning sularaha sissemaksed ja mõistlik väljavõtmine teenustasuta.

Näidisprofiiliga keskmine Eesti ettevõte teeb kuus 50 euromakset, kasutab ühte MasterCardi Business deebetkaarti, võtab automaadist välja 500 eurot ning teeb pangaautomaati sissemakseid 300 eurot kuus. Selline äriklient hoiab LHV-s kokku kuni 207 eurot aastas.1

LHVSwedbankSEBCOOPLuminor
Konto kuutasu0 €0 €1 €1 €0 €
50 euromakset0 €14,60 €14,60 €6 €11,40 €
1 pangakaart (kuutasu)2 €1,50 €2 €2 €1 €
500 € sularaha väljavõtt0 €1,69 €1,69 €2 €2,50 €
300 € sularaha sissemakse0 €0 €0 €3,50 €0 €
Kokku2 €17,79 €19,29 €14,50 €14,90 €

1 Teenustasude võrdlustabelite koostamisel aluseks võetud andmed on avaldatud nende krediidiasutuste kodulehekülgedel 26.03.2020 seisuga.

Makselahendused

Lihtsad ja kasutajasõbralikud makselahendused on meile olulised. Ettevõttele on Euroopa maksed ning sularaha sissemaksed ja mõistlik väljavõtmine teenustasuta.

E-pangandus

Ettevõtte igapäevaste rahaasjade ajamine peab olema mugav ja kiire. LHV mobiiliäpis ja internetipangas saad pangaasju kontrollida ja planeerida sulle sobival ajal ja seadmes.

Connect

LHV Connecti abil saad ühendada oma ettevõtte majandustarkvara meie pangateenusega.

Stardikonto

Ettevõtte asutamisel vajad stardikontot ehk ajutist pangakontot. Selle saad kiiresti ja mugavalt avada ettevõtjaportaalis.

Laenud

Me usume, et hea pangasuhte aluseks on paindlik ja vastastikku sobivaid lahendusi otsiv suhtlemine. Pakume finantseerimistooteid erineva suurusega ja vajadusega ettevõtetele.

Kaubanduse rahastamine

Dokumentaalmaksed aitavad ettevõtjat väliskaubanduse finantseerimisel paremini juhtida ostu ja müügiga kaasnevaid riske, makseid ja rahavoogusid.

Hoiused

Püsivalt parimad intressid võrreldes suuremate pankadega nii tähtajalisele hoiusele kui ka kontol olevale rahale.

Järelmaks

AS LHV Finance pakub kaubandusettevõtete klientidele järelmaksu. Pakume taotlustele kiireid vastuseid, soodsat intressi ja kvaliteetset klienditeenindust.


Pakkumised LHV partneritelt
Äriklientidele kehtivad LHV partnerite juures parimad pakkumised, mis teevad äri edendamise veelgi soodsamaks ja lihtsamaks.
Vaata pakkumisi