Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Sõiduki garantiikindlustus

Kaitseb sõidukit ootamatute rikete eest

  • Garantiiperioodi pikendamine kuni 3 aastaks
  • Läbisõidupiirang 150 000 km
  • LHV autoabi ööpäev läbi
  • Õiglane, kiire ja läbipaistev kahjukäsitlus
  • Hinda oma riski ja kindlustusmakset ning kujunda omavastutus ise

Kaitse

Sõiduki garantiikindlustus pakub sulle kaitset juhul, kui su sõidukiga juhtub ootamatu ja ettenägematu tehniline rike, mille on põhjustanud tootmisviga, mis ilmneb eseme tavakasutamise käigus ning mille tõttu tekkinud kahju ei hüvitata tootja antud garantiiga (sh autotootja laiendatud garantiiga) ega müügigarantii alusel.

Kui sa oled autoga teel ja ei saa ootamatu tehnilise rikke tõttu enam edasi sõita, tuleb LHV autoabi sulle appi. Me aitame sul jõuda plaanitud sihtkohta ja anname telefonitsi nõu, kuidas käituda.

Garantiikindlustust pakume nii eraisikute kui ka ettevõtete sõidu- ja pakiautodele vanusega kuni 7 aastat või kuni läbisõiduni 150 000 km. Kindlustuskaitse kehtib Euroopa geograafilisel territooriumil.

Pakume sulle võimalust valida lepingu omavastutus ise ja sellega muuta kindlustusmakse soodsamaks. Soovitatav optimaalne omavastutuse suurus on 200 eurot. Omavastutuse valikuid on viis:

  • 0 eurot (omavastutus puudub)
  • 200 eurot
  • 300 eurot
  • 500 eurot
  • 1000 eurot

Meie siht on pakkuda sõidukile sellist kindlustuskaitset, mis on selge ja tagab kindlustusjuhtumi korral igapäevaelu jätkumise ilma segadust tekitavate piiranguteta.

Kui soovid sõlmida oma sõidukile ka kaskokindlustuslepingu, siis tutvu LHV kaskokindlustuse võimalustega.

LHV sõiduki garantiikindlustuse lepingu saad sõlmida meie koostööpartnerite juures.

Oluline teave

LHV hüvitab sõiduki garantiikindlustuse kindlustusjuhtumi tõttu tekkinud kahju sõiduki puhul, mille läbisõit on kuni 150 000 kilomeetrit.

Enne kindlustuslepingu sõlmimist tuleb kindlustusvõtjal teavitada LHV-d kõikidest talle teadaolevatest sõiduki riketest ja vigastustest. Lepingu sõlmimisega kinnitab kindlustusvõtja, et sõidukil ei ole selliseid rikkeid ega vigastusi, millest LHV ei ole teadlik.

Kindlustuspakkumuse väljastamise hetkel peab sõidukil olema tootjatehase kehtiv garantii. Kui see puudub, peab tootjatehase volitatud esindaja või LHV poolt aktsepteeritud partner tegema sõidukile tehnilise korrasoleku põhjaliku kontrolli. LHV-l ei ole kahju hüvitamise kohustust seni, kuni selline kontroll on tehtud ja LHV on saanud kinnituse, et sõiduk on tehniliselt korras.

Küsi pakkumist

Küsi nõu

Helista 699 9111 E-R 9–17 või kirjuta kindlustus@lhv.ee

Teata kahjust

Helista 680 1122 või kirjuta kahjud@lhv.ee

Autoabi

Autoabi kutsumiseks helista ööpäevaringselt 680 1122

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon