Alates 1. märtsist 2021 ei toeta LHV enam Internet Exploreri veebilehitseja kasutamist. Uuemad veebilehitsejad kaitsevad sind paremini viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Sa võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid kõik funktsioonid ja pangatoiminguid ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun laadi alla üks neist kaasaegsetest tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Hinda oma aega ja kasuta Palgamakset

Mugav
Väljamaksed ja deklaratsioonile (TSD) kandmine teostatakse korraga

Automaatne
Deklaratsioon kinnitatakse automaatselt

Tasuta
Palgamakse on tasuta

Mis on Palgamakse?

LHV ning Maksu- ja Tolliameti koostöös valminud, eelkõige väikestele ja keskmistele ettevõtetele mõeldud innovaatilise makselahenduse abil saavad ettevõtted kanda töötajatele üle töötasud ning deklareerida ja tasuda riigimaksud ühes kanalis – LHV internetipangas.

Palgamaksega saab teha 6 levinuimat väljamakset: palk, dividendi väljamakse, juhatuse liikme tasu, haigusraha, võlaõigusliku lepingu järgne tasu ja sotsiaalmaksu miinimumkohustus. Maksete tegemiseks peab olema ettevõtte esindajal e-maksuametis volitatud isiku ligipääs (Raamatupidaja pakett) ning LHV internetipangas täielik (100%) maksete kinnitusõigus.

Kuidas teha Palgamakset?

 • Sisene internetipanka
  Mine ettevõtte kontole ja alusta uut Palgamakset.

  Vali sobiv makse alus ja sisesta saaja andmed.

 • Maksukohustuse arvutamine
  Andmed saadetakse reaalajas Maksu- ja Tolliametisse, kus arvutatakse tasumisele kuuluv maksusumma.

 • Maksa
  Väljamaksed ja maksuinfo kandmine deklaratsioonile teostatakse korraga.

  Deklaratsioon kinnitatakse automaatselt.

 • Salvesta
  Maksed on võimalik salvestada, et edaspidi teha kõik Palgamaksed ühe kinnitusega.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon