Sisustuslaen

Sisustuslaen aitab teha kodu hubasemaks

 • Lepingutasu on 0 eurot kui sõlmid lepingu hiljemalt 29. august
 • Vastus taotlusele mõne minutiga
 • Laenusumma kuni 20 000 €
 • Intress alates 9,9% laenujäägilt
 • Tagatist ei ole vaja
 • Tasuta ennetähtaegne tagastamine

Taotluse tegemiseks ei pea sul olema LHV pangakontot.

Sisustus ja tehnika sinu koju

Sisustamiseks

Sisustuslaen sobib nii kodu kui ka suvila sisustamise rahastamiseks. Sellega saad soetada näiteks uue mööbli või vajalikud kodumasinad.

Tehnika ostuks

Sisustuslaenu saad kasutada ka aiatehnika ja elektroonika ostmiseks.

Tagatist ei ole vaja

Sisustuslaenu võtjal ei tule seada laenu tagatiseks oma kodu ega tasuda riigilõivi ning notaritasu. Kogu laenu saad mugavalt tasuda kuumaksetena.

Arvuta kuumakse

%

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Taotlemise protsess

 • Täida taotlus
  Täida laenutaotlus. Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima. Kui vajame ka kontoväljavõtet, teavitame sellest eraldi.

 • Limiidipakkumine
  Seejärel arvutame välja sinu limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul võtta sisustuslaenu.

 • Sõlmi leping
  Lepingu saad allkirjastada meie iseteeninduskeskkonnas. Kui sul puudub digitaalse allkirjastamise võimalus, siis palun pöördu meie koostööpartneri Euronicsi kauplusse, kus saad lepingu allkirjastada paberkandjal.

 • Raha kontole
  Hiljemalt järgmise tööpäeva jooksul jõuab sinu kontole laenusumma, millest on maha arvestatud lepingutasu.

Tingimused

Laenusumma

Kuni 20 000 €

Intress

Alates 9,9% aastas laenujäägilt. LHV arvutab intressi laenujäägilt, mitte kogu laenusummalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu laenujääk väheneb.

Lepingutasu

1% laenusummast, vähemalt 29,90 €

Tagasimakse aeg

6 kuud kuni 6 aastat

Lepingu muutmine

Vajaduse korral saad võtta maksepuhkust, muuta kuumakse päeva või suurust. Lepingu muutmise tasu on 10 €. Lepingu muutmiseks saada kiri aadressile finance@lhv.ee.

Ennetähtaegne tagastamine

Kogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

Tagasimaksmine

Kuumaksed tasu pangakontole EE707700771001062897; saaja: AS LHV Finance; viitenumber: sinu lepingunumber.

Sisustuslaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega lhv.ee/et/sisustuslaen ja küsi nõu asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 121,32 € ja krediidi kulukuse määr on 17,65% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 5000 €, intress 15,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 50 €, laenu tasumise periood 60 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 7329,20 € ja tagasimaksete summa 7279,20 €.

Laenukindlustust pakub ERGO Insurance SE. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega väikelaenu igakuise osamakse suurus on 131,03 € ja krediidi kulukuse määr on 21,85% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 5000 €, intress 15,9% jäägilt aastas (fikseeritud), kuutasu 9,71 €, lepingutasu 50 €, laenu tasumise periood 60 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 7907,39 € ja tagasimaksete summa 7857,39 €.

Laenukindlustus

Sa saad muuta oma laenu turvalisemaks, lisades lepingule laenukindlustuse. LHV Finance pakub koostöös ERGO Kindlustusega laenukindlustust, mis tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa laenu tasumisega hätta.
Tutvu laenukindlustuse tingimustega.

 • töötuks jäämine, st töölepingu või avaliku teenistuse lepingu lõpetamine tööandja poolt kindlustatust sõltumatul põhjusel või kindlustatu terviseseisundi tõttu;
 • ajutine töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
 • püsiv töövõimetus, st töövõimetusleht, mis kehtib üle 30 päeva;
 • surmajuhtum, st laenukohustus ei jää pärijate kanda.

Kindlustuskaitse algab sisustuslaenu esimese osamakse päevast. Saad kindlustuse lisada ka sisustuslaenulepingu kehtivuse ajal, siis algab kindlustuskaitse järgmise osamakse päevast. Töötuks jäämise kaitse algab üks kuu peale kindlustuse algust.

Kahjujuhtumi korral teavita võimalikult kiiresti LHV Finance kliendituge. Klienditugi teavitab kahjukäsitlejat, kes võtab sinuga ühendust ja juhendab tegema edasisi samme.

Kindlustuse tasu on 8% sinu igakuisest sisustuslaenu osamaksest. Näiteks kui võtad sisustuslaenu summas 3000 € viieks aastaks, siis lisandub sinu igakuisele osamaksele ainult 5 eurot.

Klienditugi

Helista 699 9111 E-R 9–17 või kirjuta finance@lhv.ee