LHV blogi
Noortepank

Kus sa oled, noor?

27. juuni 2023LHV

LHV on alati uskunud, et noored on meie tulevik. Uus põlvkond esitab pangandusmaastikule väljakutse – noortel on kõrged standardid panga tehnilise võimekuse, asjaajamise kiiruse ja turvalisuse osas. Lisaks sellele on neile oluline ka see, mida ettevõtted ühiskonna jaoks teevad – näiteks jätkusuutlikkuse või eetilisuse osas.

Selleks, et noorte vajadustega veelgi rohkem igapäevaselt arvestada, loodi peaaegu viis aastat tagasi LHV Noortepank. Noortepank annab vabaduse teha asju teisiti, olla julge, erineda ning võimendada noortele olulisi teemasid.

Miks just LHV-s on hea?

Uuringud näitavad, et UK-s, Saksamaal ja Hispaanias on 88% pankuritest arvamusel, et nad mõistavad, mida Z-põlvkond panganduselt ootab ja vajab. Tegelikkuses ütleb üle 34% Z-generatsiooni noortest, et nad ei nõustu selle väitega. Nad ei tunne, et pangad nende vajadusi mõistavad. Meie LHV-s tahame teha teisiti! Me oleme ise noored ja ambitsioonikad ning parima tulemuse saavutamiseks teeme asju päriselt koos noortega – näiteks kaasame noori oma kampaaniate ja tootepakkumise arendamisse ideefaasist teostuseni.

Lisaks sellele investeerime noortesse läbi erinevate toodete ja projektide, et anda neile hoogu juurde. Teeme aktiivselt koostööd erinevate tudengiorganisatsioonidega, toetame juba mitmendat aastat meelelahutuslikku teadussaadet Rakett69 ning aktiivset eluviisi Simple Sessioni partnerina. Anname noortele hoogu ettevõtlusmaastikul ja sel hooajal olime ka toeks Negavati konkursile, mille eesmärk on ellu kutsuda noorte roheideid.

Investeering tulevikku

Iga noor kujundab oma eluteed ise – läbi oma harjumuste, tõekspidamiste, ettevõtmiste ja huvide. Me usume, et LHV koondab enda alla erinevad, kuid samade väärtustega inimesed. Noortepank on alati olnud eristuv, kuna me julgustame noori suurelt mõtlema ja ise oma tulevikku kujundama. Selle asemel, et noori raamidesse suruda, suuname neid iseseisvaid, kuid teadlikke otsuseid tegema.

Ole ise oma tuleviku boss, LHV-s.