LHV Jalgpallikaardiga kogutud toetuste esimene osa jõuab klubideni maikuus

11. mai 2020

Koroonaviiruse mõjutustest ei ole pääsenud ka spordimaailm, seetõttu otsustas LHV Eesti jalgpalli peatoetajana maksta tänavused Jalgpallikaardi toetused välja kahes osas. Esimese perioodiga koguti toetusi üle 36 000 euro.

LHV Jalgpallikaart on ametlik Eesti jalgpalli fännikaart, mille omanik saab oma lemmikklubile toetust koguda. Iga Jalgpallikaardiga sooritatud ostu pealt maksab LHV 10 senti kaardiomaniku valitud jalgpalliklubi toetuseks.

Kui tavapäraselt on LHV aasta jooksul kogutud toetused välja maksnud aasta lõpus, siis tänavu jõuab esimene toetusmakse klubideni juba maikuus.

„Koroonaviiruse põhjustatud eriolukord seisatas paariks kuuks mängud ka Eesti jalgpalliklubides ja -liigades. Loodame, et LHV Jalgpallikaardiga kogutud toetused lihtsustavad natukenegi nii klubide kui alaliidu toimetulekut selles kriisis ning jalgpall saab juba selle kuu lõpus taas hoo sisse,“ ütles LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu.

Esimesed toetusmaksed kogusummas 36 003 eurot perioodi november 2019 kuni aprill 2020 eest jõuavad klubide ja alaliiduni maikuus ning teised toetusmaksed perioodi mai 2020 kuni oktoober 2020 eest novembris. Kokku on LHV Jalgpallikaardi kasutajaid 4458. Mullu kogunes LHV Jalgpallikaardiga tehtud maksetelt klubide toetuseks 77 694 eurot.

Suurima toetussumma kogusid Eesti klubidest Tartu JK Tammeka 2710 eurot, Tallinna FC Flora 2041 eurot ja Nõmme Kalju FC 1618 eurot.

Lisaks lemmikklubi toetamisele on LHV Jalgpallikaart kaardiomanikule kasulik, kuna sellega saab kaasa mitmeid soodustusi: alati vähemalt 10% soodsamad piletid Eesti koondise kodumängudele ja tasuta sissepääsu Eesti noortekoondiste kodumängudele; soodustusi Sportlandi ja Baltmani kauplustes, MyFitnessi klubides, ABC Motorsi teeninduses.

Käesolev aasta on LHV ja Eesti Jalgpalli Liidu kümnendaks koostööaastaks ning detsembris pikendati kostööd veel vähemalt järgnevaks viieks aastaks.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab üle 450 inimese. LHV pangateenuseid kasutab ligi 217 000 klienti ja LHV hallatavatel pensionifondidel on ligi 178 000 aktiivset klienti.

Vaata kõiki uudiseid