Järelmaks

Järelmaks teeb ostmise mugavaks

 • Vastus taotlusele mõne minutiga
 • Sissemakse alates 0 eurost
 • Kuumakse alatest 1 eurost
 • Tasuta ennetähtaegne tagastamine

Arvuta kuumakse

%
%

Tulemus on ligikaudne ja võib erineda sulle pakutavatest tingimustest.

Taotlemise sammud

 • Taotlus
  Täida järelmaksu taotlus.

 • Limiidipakkumine
  Pärast taotluse esitamist arvutame mõne hetkega välja sinu limiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul järelmaksuga osta.

 • Vali ostukoht ja toode/teenus
  Tutvu ostukohtade ja parimate pakkumistega.
  Limiidi ulatuses saad sõlmida mitu lepingut erinevate kaupmeeste juures.

 • Sõlmi leping
  Anna kaupmehele teada, et soovid osta toodet või teenust LHV järelmaksuga, ja allkirjasta leping kaupmehe juures.

 • Taotlemine
  Täida järelmaksutaotlus ning saada ettevõtte viimane majandusaasta aruanne bilanss ja kasumiaruanne - aadressile finance@lhv.ee.

 • Limiidipakkumine
  Pakkumine edastatakse sulle hiljemalt kolme päeva jooksul.

 • Vali ostukoht ja toode/teenus
  Tutvu ostukohtade ja parimate pakkumistega.
  Limiidi ulatuses saad sõlmida mitu lepingut erinevate kaupmeeste juures.

 • Sõlmi leping
  Anna kaupmehele teada, et soovid osta toodet või teenust LHV järelmaksuga, ja allkirjasta leping kaupmehe juures.

Tingimused

Krediidisumma

Eraisikule 50 - 10 000 €
Ettevõttele 500 - 20 000 €

Intress

Alates 15,9% aastas

Lepingutasu

Alates 9,90 €

Lepingu pikkus

3 kuud – 4 aastat

Tagasimaksmine

Kuumaksed tasu pangakontole EE707700771001062897; saaja: AS LHV Finance: viitenumber: sinu lepingu number.

Lepingu muutmine

Vajaduse korral saad võtta maksepuhkust, muuta kuumakse päeva või suurust. Lepingu muutmise tasu on 10 eurot. Kogu krediidisumma ennetähtaegne tagastamine on eraisikule tasuta, ärikliendile 3% jäägilt. Lepingu muutmiseks kirjuta finance@lhv.ee.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 37,91 € ja krediidi kulukuse määr on 25,59% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 871,93 € ja tagasimaksete summa 871,93 €.

Laenukindlustust pakub ERGO Insurance SE. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega järelmaksu igakuise osamakse suurus on 40,86 € ja krediidi kulukuse määr on 36,28% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 700 €, sissemakse 0%, krediidisumma 700 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), kuutasu 2,95 €, lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 23 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 939,78 € ja tagasimaksete summa 939,78 €.

Laenukindlustus

Sa saad muuta oma järelmaksu turvalisemaks lisades lepingule laenukindlustuse. LHV Finance koostöös ERGO Kindlustusega pakub laenukindlustust erakliendile, mis tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa järelmaksu tasumisega hätta. Tutvu laenukindlustuse tingimustega.

 • Töötuks jäämine, st töölepingu või avaliku teenistuse lepingu lõpetamine tööandja poolt kindlustatust sõltumatul põhjusel või kindlustatu terviseseisundi tõttu;
 • Ajutine töövõimetus, st töövõimetuslehte, mis kehtib üle 30 päeva;
 • Püsiv töövõimetus, st töövõimetuslehte, mis kehtib üle 30 päeva;
 • Surmajuhtum, st et järelmaksu kohustus ei jää pärijate kanda.

Kindlustuskaitse algab järelmaksu esimese osamakse päevast. Saad kindlustuse lisada ka järelmaksulepingu kehtivuse ajal, siis algab kindlustuskaitse järgmise osamakse päevast. Töötuks jäämise kaitse algab üks kuu peale kindlustuse algust.

Kahjujuhtumi korral teavita võimalikult kiiresti LHV Finance kliendituge. Klienditugi teavitab kahjukäsitlejat, kes võtab sinuga ühendust ja juhendab tegema edasisi samme.

Kindlustuse tasu on 8% sinu igakuisest järelmaksu osamaksest. Näiteks kui võtad järelmaksu summas 500 € kaheks aastaks, siis lisandub sinu igakuisele osamaksele ainult 2 eurot. Kindlustuse lisamiseks piisab, kui teavitad sellest müüjat järelmaksulepingu sõlmimisel.

Järelmaksu parimad pakkumised

Pakkumine motosõpradele. Nüüd saad paljude meie koostööpartnerite juures soetada mototehnikat järelmaksuga eritingimustel – järelmaksuintress on 8,9% laenusummalt, summa kuni 10 000 € ja periood kuni 48 kuud. Kampaania kehtib kuni 31.12.2018.

Koostööpartnerid: Bikepoint, Motodepoo, KTM, CFMoto, Freetime, Velt Motocenter, Yamahakeskus, Varsta Tarvikud, Harley-Davidson, Aprilia, Motard, Viljandi Motokeskus, Starmoto, Autofrend, ML Autoservice, Biker24, Ramo

Ostukohad

Tutvu ostukohtadega, kus saad tasuda LHV järelmaksuga.

Kui sa ei leidnud nimekirjast sobivat valikut, siis soovita meile uut koostööpartnerit.

Tule partneriks

AS LHV Finance on LHV Groupi ettevõte, mis pakub järelmaksuteenust. Meie eesmärk on anda mugavalt ja kiiresti järelmaksu, et sina saaksid keskenduda oma ärile. Ükskõik kas müüd tooteid või teenuseid, kohtud kliendiga silmast silma või virtuaalselt internetis – LHV järelmaks pakub mugavat tehnilist lahendust, vastust taotlusele mõne minutiga ja kliendituge iga päev kl 9–21.

 • Lisa LHV järelmaksulink oma e-poe veebilehele ning sa ei pea kliendi järelmaksutaotlusi ega lepinguid enam käsitsi vormistama. Klient saab seda kõike ise veebis teha ja sina hoiad kokku väärtuslikku aega.
 • Arvutame kliendile järelmaksulimiidi, mida ta saab kasutada kolme kuu jooksul – see aitab kasvatada ühe kliendi ostude arvu sinu veebipoes. Järelmaksulingiga maksab su klient kiiresti ja mugavalt, mis tähendab sinu poe jaoks rohkem õnnestunud oste.

Kuidas kasutada järelmaksulinki?

Kui soovid alustada koostööd, edasta meile oma ettevõtte andmed.

Ergo Kruve

müügijuht

ergo.kruve@lhv.ee

Kauri Pannas

müügijuht

kauri.pannas@lhv.ee

LHV Finance'i kontaktid

Helista 680 2700 või kirjuta finance@lhv.ee iga päev kl 9–21.