Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Teadvustame enda vastutust jätkusuutlikuma majanduse poole liikumisel

Pankadel on majanduses rahastajana keskne roll ettevõtlust kestlikumale ja keskkonnaga enam arvestavale rajale suunamisel

LHV on võtnud eesmärgiks toetada jätkusuutlikku, kaasavat ja säästvat majandusarengut. Loe lähemalt: AS LHV Group 2023 ESG aruanne.

LHV on liitunud ÜRO vastutustundliku panganduse põhimõtetega. Anname põhimõtete täitmisest iga-aastaselt ülevaate. Loe meie aruannet.

Mõõdame ja vähendame oma ettevõtte CO2 jalajälge. Aasta-aastalt oleme laiendanud oma arvutusse kaasatud tegevusi. Vaata 2022. aasta andmeid.

Oleme enda jätkusuulikkuse ambitsiooni kirjeldanud ja kinnitanud LHV Groupi ESG poliitikas.

Oleme avalikustanud LHV krediidipoliitikaga vastuolus olevate tegevusalade nimekirja.

Soovime olla üks erasektori liidritest keskkonnasäästlike investeeringute alal. Tutvu ka LHV Varahalduse vastutustundliku investeerimise põhimõtetega ja hääleõiguse teostamise poliitikaga.

LHV kuulub Rohetiigri asutajate hulka.

Järgime rohelise kontori põhimõtteid. Nii meie Tallinna, Tartu kui ka Pärnu kontoril on Euroopa Rohelise Kontori tunnistused ja BREAAM sertifikaat.

Kuldtaseme märgis tähistab silmapaistvalt vastutustundlikku organisatsiooni, kes on teadlikult vastutustundlik ja näitab üles initsiatiivi, süsteemsust ja järjepidevust, mis tagab vastutustundliku käitumise kõigil juhtimistasanditel ja kõigi töötajate poolt. Ettevõte on eeskujuks ja suunanäitajaks, et vastutustundlik tegutsemine leviks tema valdkonna teiste organisatsioonide või seotud osapoolte seas laiemalt.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon