enru

LHV olemus ja väärtused

Julgus
Me mõtleme ja unistame suurelt, väljaspool mugavustsooni. Julgeme võtta vastu suuri otsuseid ja astuda välja klassikalise panganduse piiridest.

Uuendusmeelsus
Me ei lepi keskpärasega. Me tahame olla ajast ees, olla juba täna homses. Sinna viib meid ainult innovatsioonil põhinev areng.

Areng
Kui arened sina, areneb ka pank. Me pingutame iga päev selle nimel, et viia lihtne ja mugav pangandus kiiremini ja kaugemale.

Panga süda, aga start-up mõtlemine
LHV ei ole lihtsalt pank. Meil on panga süda, aga idufirmalik mõtlemine. Meid inspireerivad uued lähenemised, uued võimalused ja uus tehnoloogia.

Teistmoodi
Me soovime olla teerajajad — teha asju nii, nagu neid ei ole varem tehtud. Me julgeme eksida ning oma eksimustest õppida ja areneda. Meid iseloomustab aktiivsus, keskendumine tulemustele, tõhusus, edumeelsus ja tehnoloogiline progress.

Paindlikkus
Oma tööprotsessi juhid sina. Sa võtad vastutuse ja saad ka piisavalt vabadust valida, kuidas, kus ja millal sa oma tööd teed. See, kuidas tööd tehakse, on muutumas. Me teadvustame endale neid muudatusi ja läheme nendega kaasa. Usaldame oma inimesi töötama nii, kuidas nemad seda soovivad.

Ühine eesmärk, usaldus ja tiimitunne
Oleme Eesti pank – me otsustame ja arendame finantsmaailma koos. Meid seob ühine eesmärk, usaldus ja tiimitunne. Iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja olla osa LHV eduloost.

Noored ja LHV

Kas teadsid, et 10% meie inimestest on alustanud LHV-s praktikandina?

LHV noored

Ka sinu edulugu võib saada alguse just LHV-st.
Usume noorte talentide potentsiaali juhtida tulevikupangandust. Pakume juba aastaid tudengitele erinevates valdkondades praktikakohti. Me usaldame sind, anname sulle võimaluse teha päris tööd ja rääkida kaasa olulistel teemadel. Peale selle saad praktika ajal osaleda mitmesugustel koolitustel, seminaridel ja muudel üritustel.

LHV suvise praktikaprogrammi kohtadele saad kandideerida veebruaris-märtsis.

Oled meile oluline

Meie edu taga on meie inimesed. Pingutame selle nimel, et luua keskkond, kus igaüks tunneks ennast hästi ja hoituna.

Õpi ja kasva koos meiega
Meile on tähtis, et meie inimesed oleksid kursis nii oma valdkonna trendide ja tehnoloogiaga kui näeksid ka suuremat pilti. Me õpime üksteiselt ja innustame üksteist. Me panustame oma inimeste arengusse, osaleme koolitustel ja konverentsidel. Sa saad osaleda põnevates ja proovile panevates projektides ning rääkida kaasa olulistel teemadel. Me korraldame silmaringi avardavaid seminare ja meil on ka oma raamatukogu. LHV areneb kiiresti ning sina koos temaga.

Kolleegid
LHV-s saavad kokku inimesed, kelles on x-faktor – meid seob huvi maailma ja inimeste vastu. Koos tähistame võite, nii suuremaid kui ka väiksemaid. Me tunnustame ja märkame üksteist. Me veedame koos aega ka mitmesugustel ühisüritustel. Meie 350 inimese hulgast leiad kindlasti just need sinu inimesed ja sõbrad kogu eluks.

Töö- ja eraelu tasakaal
Tasakaal töö- ja eraelu vahel on oluline, sest siis saab mõte puhata ja sa elad oma elu täisväärtuslikult. Lisaks põhipuhkusele on meil talvepuhkus ning vabad päevad nii tervisepäevadeks kui ka sinu elu tähtsate sündmuste puhul. Sul on võimalus korraldada oma tööaega paindlikult.

Tervis
Hea tervis on kõige alus. Me soovime, et sa tunneksid end hästi nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Me aitame kaasa sellele, et meie inimesed oleksid terved ja õnnelikud. Vajaduse korral saad võtta tervisepäevi, käia massaažis ja psühholoogilisel nõustamisel. Me toetame ka sinu hambaravi.

Sport
Sport hoiab vaimu värske, keha toonuses ja eesmärgid silme ees. Päeval pingutame ühise eesmärgi nimel ja vabal ajal teeme sageli koos sporti. Ühisteks lemmikuteks on meil kujunenud jalgpall, võrkpall, sulgpall, seinatennis, triatlon ja tennis.

Tööpakkumised

LHV kliendid hindavad kiiret ja mugavat asjaajamist. Klienditoe spetsialist omab laialdasi teadmisi pangatoodete spetsiifikast ja erinevate pangatoimingute tegemisest. Klienditugi on pädev igale probleemile lahendust leidma. LHV pakub tööd sõbralikule ja abivalmis spetsialistile, kes näeb end panustamas kiiresti arenevas meeskonnas LHV Tartu klienditoes.

Mida tegema hakkad?

 • Juhendad ja abistad kliente pangateenuste kasutamisel ja kodulehel orienteerumisel;
 • leiad probleemidele kiireid ja kliendi jaoks mugavaid ning paindlikke lahendusi;
 • suhtled klientidega e-kirja, telefoni ja chati vahendusel.

Usume, et väga hea teenindus algab õigetest inimestest ja hoiakutest. Klienditoe spetsialisti võimuses on muuta iga kliendi elu mugavamaks ja tema päev rõõmsamaks. Klienditeenindusmeeskonda valime eelkõige sellised inimesed, kes oskavad ise suurepärast teenindust hinnata ja tõepoolest soovivad aidata.

Sinu profiil:

 • sul on väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning suhtlustasemel inglise ja vene keele oskus;
 • hindad kõrgelt kliendisõbralikkust - sul on suur soov ja huvi teha tööd, mis on seotud klientide teenindamise, ärakuulamise ja neile sobivate lahenduste leidmisega;
 • oled kohusetundlik, kiire, täpne ja korrektne.

Töö toimub graafiku alusel, tööajad on E-R 9-19 ja L 10-17.

Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Sind ootab ees vahva meeskond spetsialiste, kes on sinu toetavad kolleegid ja tulevased sõbrad.

LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri asju. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid, nüüdisaegne töökeskkond ja motiveeriv tasupakett. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskonnatöö ning aktiivne seltsielu.

Ootame sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga e-posti aadressile cv@lhv.ee. Kandideerimise tähtaeg on 06.05.2018.

Tule tee oma esimene samm IT arenduse suunas!

Oleme otsimas oma meeskonda sisemiste töövahendite arendajat, kes arendab ning töötab välja oma tulevastele kolleegidele heal tasemel töövahendeid (peamiselt MS Office toodetel baseeruvad), mis aitavad muuta igapäevast tööd lihtsamaks ning turvalisemaks.

Sinu tulevased tööülesanded:

 • tulevaste kolleegidega suhtlemine ja nende igapäeva tegevuste ning tööprotsessidest tulenevate tehniliste vajaduste välja selgitamine;
 • protsesside analüüs ning nende efektiivsuse tagamine;
 • töövahendite arendamine vastavalt vajadusele (üldjuhul Excel, Outlook, Word);
 • väljatöötatud töövahendite portfelli haldamine;
 • vastutamine üldiselt LHV sisemiste töövahendite väljatöötamise, arendamise ja ühtlustamise eest.

Mida me otsime:

 • head analüüsivõimet ning suhtlemisoskust;
 • initsiatiivikust ja motivatsiooni algatatud projekte edukalt lõpuni viia;
 • väga heal tasemel Exceli valdamist.

NB! Töö sobib hästi ka IT tudengile või värskele ülikooli lõpetanule. Kasuks tuleb varasem kokkupuude teiste programmeerimiskeeltega, näiteks: SQL, Java, C jm.

Töökoht asub Tallinna kesklinnas, City Plaza ärimajas, Tartu mnt 2.

Miks just LHV?

LHV on pank, mille peamisteks võtmesõnadeks on paindlikkus ning innovaatilisus. Pakume oma tulevastele töötajatele meeldivat kollektiivi, huvitavaid erialasi koolitusi ning võimalust paindlikule tööajale. Samuti põnevaid koosviibimisi ja üritusi nii tiimi siseselt kui ka grupi üleselt.

Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Ootame sinu CV-d e-mailile cv@lhv.ee, pealkirjaga „ Sisemiste töövahendite arendaja“. Soovi korral juurde lisada motivatsioonikiri. Kandideerimise tähtaeg on 30. märts 2018. Lisainfo telefonil +372 684 2228.

Noorem tarkvaraarendaja, tule liitu meie Tartu arendusmeeskonnaga!

Oleme otsimas Tartu arendustiimi pühendunud noorem tarkvaraarendajat, kelle peamine fookus on suunatud andmete modelleerimisele ning back-end arendustöödesse. Meie Tartu tiim kannab hoolt e-kanalite arendustööde (sh. mobiil- ja internetipank) ja suurepärase digitaalplatvormide kasutajakogemuse tagamise eest. Samuti juhib arendustiim kõiki kliendiga seotud andmeid. Tule ja saa osa eestimaise panga eduloost, kus sul on võimalus jätta jälg maha luues uusi arendusi algusest lõpuni ning mõjutada meie tulevaste toodete portfooliot.

Mida me pakume:

 • konkurentsivõimelist palka;
 • personaalseid koolitusi nii ettevõttesiseselt kui ka -väliselt;
 • uuenduslikku ning tänapäevast töökeskkonda;
 • toetavat ning sõbralikku kollektiivi.

Mida me otsime:

 • varasemat kokkupuudet arendustöödes;
 • head arusaama erinevatest testimismeetoditest ning nende tasemetest;
 • varasemat kogemust SQL andmebaasidega;
 • hands-on kogemus vähemalt ühe programmeerimiskeelega (Java või JS);
 • head eesti ning inglise keele oskust.

Töökoht asub Tartu kesklinnas, Ülikooli 2a.

Kuidas kandideerida?

Ootame sinu CV-d e-mailile cv@lhv.ee, pealkirjaga „Noorem arendaja“. Soovi korral võid juurde lisada ka motivatsioonikirja. Kandideerimise tähtaeg on 30. märts 2018. Lisainfo telefonil +372 684 2228.

LHV on pank, mille peamisteks võtmesõnadeks on paindlikkus ning innovaatilisus. Pakume oma tulevastele töötajatele meeldivat kollektiivi, huvitavaid erialasi koolitusi ning võimalust paindlikule tööajale. Samuti põnevaid koosviibimisi ja üritusi nii tiimi siseselt kui ka grupi üleselt.

Süsteemiadministraator, tule liitu meie Tallinna meeskonnaga!

LHV, suurim kodumaine finantskontsern, kelle visioon on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida, on oma pangatuuma IT halduse meeskonda juurde otsimas

SÜSTEEMI ADMINISTRAATORIT

Osa Sinu tulevastest ülesannetest on olemasolevate serverite, kasutajate ning nende ligipääsuõiguste administreerimine. Infosüsteemide dokumenteerimine, andmete varundustööde ja varukoopiate haldamine ning uute süsteemide konfigureerimine ja juurutamine. Sinu tulevase rolli puhul peame ka väga oluliseks IT meeskonnale ning kasutajatele tehnilise toe pakkumist

Miks just LHV? Vastus on lihtne! Inimesed, kellega koos töötame on meie suurim vara! Süsteemi administraatorina avaneb sul väga hea võimalus kasvada, areneda ning jagada oma suurepäraseid teadmisi kaastöötajatega. Me aitame Sul Sinu tehnilisi oskusi veelgi paremaks muuta läbi põnevate koolituste. Sul avaneb võimalus töötada oma ala parimate ning toredamate kolleegidega ja meie juures ei unune ükski tähtpäev ega lõbus koosviibimine!

Mida me ootame Sinult?
Kindlasti üks oluline märksõna on varasem kogemus Linuxi administreerimises ja/või Windowsi platvormi tundmises. Samuti väga oluliseks peame ka varasemaid teadmisi Java rakenduste käsitlemises. Ootame oskust kirjutada skripte ning kogemust virtualiseerimises. Kasuks tulevad varasemad teadmised andmebaasisüsteemidest.

Oled juba põnevil? Sinu CV koos motivatsioonikirjaga on oodatud e-mailile cv@lhv.ee ning küsimuste korral võib julgelt ühendust võtta telefoni teel +372 684 2228. Ootame pikisilmi juba Sinuga kohtumist!

Töökoht asub Tallinna kesklinnas, City Plaza ärimajas, Tartu mnt 2.

Kvaliteedispetsialist, tule liitu meie Tallinna arendusmeeskonnaga!

LHV, suurim kodumaine finantskontsern, kelle visioon on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida, on oma panga tuuma arenduste meeskonda juurde otsimas

KVALITEEDISPETSIALISTI

Meie tiim kannab hoolt panga tuuma ning maksetega seotud arendustööde eest, olles üks vanimaid ning esimesi arendustiime LHV’s.

Mida me pakume:

 • Põnevat ning väljakutsete rohket tööd;
 • konkurentsivõimelist palka ning motiveerivat boonussüsteemi;
 • koolitusi nii ettevõttesiseselt kui ka -väliselt;
 • uuenduslikku ning tänapäevast töökeskkonda;
 • toetavat ning sõbralikku kollektiivi.

Mida me otsime:

 • head arusaama erinevatest testimismeetoditest ning nende tasemetest
 • varasemat kogemust testide automatiseerimisel;
 • varasemat kogemust andmebaasidega töötamisel (SQL);
 • oled detailidele orienteeritud ning hindad koodi kvaliteeti;
 • oskust väärtustada meeskonna tööd;
 • heal tasemel eesti ja inglise keele oskust.

Kuidas kandideerida?
Ootame sinu CV-d e-mailile cv@lhv.ee, pealkirjaga „Kvaliteedispetsialist“. Soovi korral võid juurde lisada ka motivatsioonikirja. Kandideerimise tähtaeg on 15. aprill 2018. Lisainfo telefonil +372 684 2228.

Töökoht asub Tallinna kesklinnas, City Plaza ärimajas, Tartu mnt 2.

Tule ja anna oma panus äriliselt oluliste IT projektide analüüsimisel!

LHV, suurim kodumaine finantskontsern, kelle visioon on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida, on oma arendusmeeskonda otsimas

IT-ANALÜÜTIKUT,

kes on tootejuhi parem käsi, mõistab äri vajadusi ning nõudeid ja suudab arendustiimi liikmena need ootused ellu viia. Sul on võimalus rakendada oma häid tehnilisi oskusi, et analüüsida infosüsteemide nõudeid ja funktsionaalsust ning koostada tehnilisi spetsifikatsioone.

Miks just LHV?
Inimesed, kellega koos töötame on meie suurim vara! IT analüütikuna avaneb sul väga hea võimalus kasvada, areneda ning jagada oma suurepäraseid teadmisi kaastöötajatega. Me aitame sinu tehnilisi oskusi veelgi paremaks muuta läbi põnevate koolituste. Sul avaneb võimalus töötada oma ala parimate kolleegidega ning meie juures ei unune ükski tähtpäev ega lõbus koosviibimine!

Mida me sinult ootame?
Ootame vähemalt 2-3 aastast töökogemust sarnasel ametikohal. Soovime, et inimesena oleksid tulemusele ja kvaliteedile orienteeritud, väga hea meeskonna töötaja ning suurepärane suhtleja. Oluline on ka hea eesti ja inglise keele oskus, analüütiline ja strateegiline mõtlemine ning planeerimis- ja organiseerimisoskus.

Kas oled juba põnevil?
Sinu CV koos motivatsioonikirjaga on oodatud e-mailile cv@lhv.ee ning küsimuste korral võib julgelt ühendust võtta telefoni teel +372 684 2228. Ootame sinuga kohtumist!

Töökoht asub Tallinna kesklinnas, City Plaza ärimajas, Tartu mnt 2.


Ei leidnud sobivat tööpakkumist?
Anna enda huvist märku aadressil
cv@lhv.ee


Tunnustused

Tööandjana on meid märgatud ka väljaspool LHV-d.