enru

Tööpakkumised

Oleme LHV Finance-i laenuspetsialistide meeskonda loomas uut assistendi positsiooni. See on suurepärane võimalus just sulle, kui oled juba mõnda aega mõelnud, et tahaksid alustada enda karjääri pangas ning huvitud laenuvaldkonnast.

Millised on sinu tööpäevad?

Suure osa sinu tööajast moodustab lepingute kontrollimine, arhiveerimine ning puuduvate dokumentide osas partneritega suhtlemine. Lisaks sellele kuulub sinu ülesannete hulka:

 • kliendipäringute administreerimine;
 • üldpäringutele vastamine ja lepingumuudatuste vormistamine;
 • erinevad võlahalduse teavitusprotsessiga seotud tegevused;
 • krediiditaotlustega seotud dokumentide haldamine.

Sinu profiil:

Kõige enam hindame seda, et sinus oleks soov aidata meie laenuspetsialiste nende igapäevatöös ning olla suurepärane assistent. Kuna suur osa sinu tööst on erinevate lepingute kontrollimine ja arhiveerimine, eeldab see sinult väga head rutiinitaluvust. Hea assistent on ka kohusetundlik, täpne ja detailidele orinteeritud. Oluline on väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas ning kasuks tuleb, kui oskad suhtlustasemel vene keelt. Lisaks eeldame, et tunned ennast koduselt erinevaid arvutiprogramme kasutades.

Miks kandideerida?

Sind on ootamas kokkuhoidev ja toetav meeskond, kes aitavad sul kiiresti ettevõttesse ja enda rolli sisse elada, juhendades ja nõustades sind. Lisaks pakume sulle erinevaid soodustusi ja hüvesid ning panustame igapäevaselt sellesse, et tunneksid ennast meie juures hästi. LHV on saanud ka Unistuste Tööandja 2015 tiitli.

Sinu tööpäevad on esmaspäevast reedeni, ajavahemikus kell 8:30 – 17:00, kuid pakume sulle piisavalt paindlikkust enda tööaja kujundamisel.

Kui sina oledki see, keda me otsime, siis saada hiljemalt 21.01.2018 enda CV koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee. Lisainfo telefonil 6 802 660.

Tule tööle LHV Panka krediidiriski analüütikuks

Sinu ülesandeks on LHV Panga krediidiriski mudelite ning riskiga kaalutud vara arvutuse arendus ning haldus.

Mida tegema hakkad?

 • Krediidiriski mudelite arendus ja haldus sh
  o metodoloogia väljatöötamine ning juurutamine;
  o implementeerimine koostöös IT-arendusmeeskonnaga;
  o dokumentatsiooni loomine ja haldamine;
  o raporteerimine;
  o uuendamine vastavalt vajadusele.
 • Krediidiriski riskiga kaalutud varade
  o metodoloogia haldamine;
  o igakuine arvutus;
  o dokumentatsiooni loomine ja haldamine;
  o raporteerimine.
 • Krediidiriskikontrolli meeskonna toetamine muudes teemades.

Mida sinult ootame?

 • Majandusalast või matemaatilist kõrgharidust;
 • väga head tehnilist taipu ja vaimset võimekust;
 • teadmisi statistikast/statistilistest mudelitest;
 • väga head meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust;
 • heal tasemel eesti ja inglise keele valdamist.

Kasuks tuleb varasem töökogemus finantssektoris sarnasel ametipositsioonil ning kokkupuude programmeerimiskeeltega SQL ja VBA. Töökoht asub Tallinna südalinnas, City Plaza kontoris (Tartu mnt 2).

Miks kandideerida?

LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri asju. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid ja nüüdisaegne töökeskkond. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskonnatöö ning aktiivne seltsielu. LHV Pank on Unistuste Tööandja 2015.

Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse.

Ootame sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga e-mailile cv@lhv.ee. Kandideerimise tähtaeg on 28. jaanuar 2018. Lisainfo telefonil 6 802 600.

Tule tööle LHV Finance-isse VÕLAHALDUSE SPETSIALISTIKS!

AS LHV Finance on AS-i LHV Pank tütarettevõte, mis on tegutsenud alates 2013. aastast ning pakub järelmaksu ja auto-, remondi – ja väikelaenu tooteid. Otsime enda meeskonda uut võlahalduse spetsialisti.

Võlahalduse spetsialistina on sinu töö eesmärgiks aktiivselt suhelda erinevate krediiditoodete võlgnikega, nendega läbirääkimisi pidada ja neid nõustada. Vastutad igapäevaselt võlamenetlusprotsessi koordineerimise ja parendamise eest. Lisaks sellele:

 • lõpetad lepinguid ja otsustad edasisi menetlusvõimalusi;
 • algatad ja jälgid maksekäsu kiir- ja täitemenetlusi;
 • teed koostöös juristiga ettevalmistusi hagi esitamiseks;
 • haldad võlamenetlusega seonduvat dokumentatsiooni ja vastutad aruandluse eest.

Mida sinult ootame?

 • Juriidilist või majandusalast kõrgharidust (võib olla omandamisel);
 • varasemat töökogemust (finantsasutuse) võlahalduses;
 • spetsialisti oskuseid andmebaaside ja Exceliga töötamisel;
 • väga head suhtlemisoskust nii eesti kui ka inglise keeles;
 • probleemsete klientidega suhtlemise kogemust ja head enesekehtestamisoskust;
 • iseseisvust, algatus- ja otsustusvõimet;
 • täpsust ja kohusetunnet;
 • kasuks tuleb vene keele oskus.

Miks kandideerida?

Sul on võimalus töötada kiiresti arenevas ja innovaatilises ettevõttes ning osa saada LHV eduloost. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid ja nüüdisaegne töökeskkond. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskonnatöö ning aktiivne seltsielu. Tööandjana hoolime sinust, pakkudes erinevad soodustusi ja hüvesid. LHV on Unistuste Tööandja 2015.

Ootame sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee. Kandideerimise tähtaeg on 21. jaanuar 2018. Lisainfo telefonil 6 802 660.

Tule tööle LHV Tallinna pangakontorisse KLIENDIHALDURIKS!

LHV kliendid hindavad usalduslikku ja personaalset suhet kliendihalduriga. Kliendihaldur on alati kättesaadav ning oskab vajadusel nõu anda. Ta tunneb hästi kõiki pangatooteid ning suhtleb kliendiga lihtsas ja arusaadavas keeles.

Kliendihaldurina on sinu töö eesmärgiks pakkuda suurepärast teeninduskogemust, püüdes leida vastused ja lahendused klientide küsimustele ja soovidele. Sinu tööpäevad on mitmekülgsed ja huvitavad, andes sulle võimaluse olla klientidele toeks, tutvustades neile erinevaid pangatooteid ning nõustades ja juhendades neid pangateenuste kasutamisel. Kliendihaldurina lood ka uusi kliendisuhteid ning panustad müügitegevusse. Lisaks sellele on sul võimalus kaasa lüüa erinevates klientidele suunatud kampaaniates.

Sinu profiil:

LHV on DIVE teeninduskvaliteedi uuringu järgi juba mitmel aastal olnud parima klienditeenindusega pank Eestis ning seetõttu hindame kõrgelt, kui sinus on suur soov pakkuda suurepärast klienditeenindust, et muuta klientide elu lihtsamaks ning päevad rõõmsamaks. Lisaks peame oluliseks:

 • väga head eesti, vene ja inglise keele oskust (nii kõnes kui kirjas);
 • kõrghariduse olemasolu (võib olla ka alles omandamisel);
 • varasemat töökogemust finantsektoris ja pangateenuste tundmisel;
 • soovi pidevalt õppida ja uusi asju omandada;
 • oskust hoida meeldivat kontakti klientidega;
 • proaktiivsust klientidele teenuste pakkumisel ja oma kliendibaasiga tegelemisel;
 • kliente ja töökaaslasi väärtustavat hoiakut;
 • suutlikkust võtta initsiatiivi ning viia enda poolt väljapakutud ettepanekud ellu.

Töö on täiskoormusega ning tööaeg paindlik, graafiku alusel. LHV Tallinna kliendikontor on avatud E-R kell 9 – 19.

Miks kandideerida?

Kliendihalduri töö on oluline ja suure mõjuga. Sul on võimalus panustada sellesse, et muuta meie klientide elu lihtsamaks ja mugavamaks. Toetame sind igakülgselt, et saaksid enda uude rolli kiirelt sisse elada – saad osaleda erinevatel koolitustel ning ühtlasi on sul ka isiklik mentor, kes sind juhendab ja aitab. Lisaks sellele ümbritsevad sind suurepärased kolleegid, kellelt alati nõu küsida ning kellega ka töövälisel ajal meeldivalt aega veeta.

Sinu uus tulevane töökoht asub Tallinna südalinnas, City Plaza maja 1.korrusel, kaasaegses kontoris. Tööandjana hoolime sinust, pakkudes erinevad soodustusi ja hüvesid. LHV Pank on Unistuste Tööandja 2015 ning kui kliendihalduri töö võiks olla just sinu unistuste töö, siis saada meile enda CV koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee. Kandideerimise tähtaeg on 21.jaanuar 2018. Lisainfo telefonil 6 802 660.

Alusta enda panganduskarjääri LHV-s KLIENDITEENINDUSE SPETSIALISTINA

Ootame Tallinna ja Tartu kliendikontori meeskonda kandideerima julge suhtlusoskusega pangandushuvilisi, kellel on suur soov panustada parima klienditeeninduse tagamisse. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustab lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskonnatöö ning aktiivne seltsielu.

Millised on sinu tööpäevad?

Klienditeeninduse spetsialistid on esimesed inimesed, kellega meie kliendid LHV kontorit külastades kokku puutuvad. Seetõttu on sinu igapäevaseks tööks klientidele suurepärase kliendikogemuse pakkumine, tutvustades neile pangatooteid ja juhendades erinevate pangateenuste kasutamisel. Lisaks sõlmid lepinguid ja haldad dokumentatsiooni.

Usume, et väga hea teenindus algab õigetest inimestest ja hoiakutest. Sinu võimuses on muuta iga kliendi elu mugavamaks ja tema päev rõõmsaks. Klienditeenindusmeeskonda valime eelkõige sellised inimesed, kes oskavad ise suurepärast teenindust hinnata ja tõepoolest soovivad aidata. DIVE teeninduskvaliteedi uuringu järgi on LHV parima klienditeenindusega pank Eestis ning ootame sind, et koos seda teenindustaset hoida.

Selleks, et saaksid olla enda töös edukas, ootame sinult:

 • suurt soovi pakkuda suurepärast teenindus;
 • väga head eesti ning head vene ja inglise keele oskust;
 • kiiret õppimisvõimet ning arenemistahet;
 • kohusetundlikkust, põhjalikkust ja täpsust;
 • rõõmsameelsust ja positiivset suhtumist;
 • viisakat eneseväljendust, avatud ja julget suhtlemisoskust;
 • rutiini- ja pingetaluvust;
 • iseseisvust ja abivalmidust.

Töö on täiskoormusega ning tööaeg graafiku alusel. LHV kliendikontorid on avatud E-R kell 9 – 19.

Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Sind ootab ees vahva meeskond, kes on sinu toetavad kolleegid ja tulevased sõbrad.

LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri asju. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid, nüüdisaegne töökeskkond ja motiveeriv tasupakett. LHV on Unistuste Tööandja 2015. Kui sa tunned, et see töö on just sinu jaoks, siis ootame sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee. Kandideerimise tähtaeg on 31.01.2018. Lisainfo telefonil 6 802 660.

Tule tööle LHV Panka kvaliteedispetsialistiks!

Otsime oma arendustiimi Tallinnasse kvaliteedispetsialisti, kes ei tunne aukartust keerukate infosüsteemide ees ning kes haarab lennult erinevate pangatoodete loogikat.
Töötame “cross-functional” tiimis, kus väärtustatakse koostööd, avatud suhtlemist ja tiimiliikmete arvamust, ühiste eesmärkide saavutamist ning loomulikult kvaliteeti.

Ootame Sind kandideerima, kui:

 • Sul on huvi ja soov tegeleda automaattestidega;
 • Pooldad tarkvara arenduses kaasaegseid võtteid ja agiilset lähenemist;
 • oled avatud uutele väljakutsetele ja pead tähtsaks isiklikku arengut;
 • soovid ehitada tarkvara enda ettevõtte jaoks ja olla kaasatud protsessi algusest lõpuni.

Mida sinult ootame?

 • Kogemust veebirakenduste testijana;
 • huvi ja varasemat kokkupuudet tarkvaraarenduses;
 • initsiatiivi ja meeskonnatöö oskust;
 • väga head suhtlemisoskust ning eesti ja inglise keele oskust;
 • kogemust testide automatiseerimisel ja SQL teadmiseid.

Töökoht asub LHV kontoris Tallinna kesklinnas.

Miks kandideerida?
LHV-s saad kasutada oma töös kaasaegseid tehnoloogiaid ja agiilseid metoodikaid (Lean, Kanban põhimõtted). LHV-s saad osaleda toodete arendamisel algusest lõpuni ja näha igapäevaselt oma töö vilju.

LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri asju. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid, kaasaegne töökeskkond. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus ning toetav ja tulemuslik meeskonnatöö. Peame oluliseks ja panustame järjepidevasse arengusse nii meeskonnana kui isiklikus plaanis. LHV Pank oli Unistuste Tööandja 2015.

Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse.
Ootame sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga e-mailile cv@lhv.ee. Lisainfo telefonil 684 6137.

Otsime oma arendustiimi kogenud arendajat ja tiimijuhti, kes soovib vallutada uusi tippe ja kes ei tunne aukartust keerukate infosüsteemide ees. Oled tootearenduse tiimi tehniline liider, kes näeb süsteemide suurt pilti, mõistab hajusarhitektuuri ja turvalisuse aspekte ning suudab arendustiimi liidrina tagada nende jätkusuutlikkuse.

Sul on võimalus töötada kiirelt areneva panga meeskonnas, kes aitab kaasa kliendile parima pangatoote arendamisel, kasutades selleks uudseimaid tehnoloogilisi lahendusi. Sinu roll on kavandada ja tagada jätkusuutlik infosüsteemi arhitektuur, olles tarkvara koodi omanik ja vastutaja ning tehes tihedalt koostööd arendustiimiga.

Sul on võimalus rakendada oma häid tehnilisi oskusi ja eelnevat kogemust, juhendades ja nõustades arendajate meeskonda kaasaegsete pangarakenduste loomisel ning töötades välja tarkvaraarenduse protsesse ja standardeid. Lead-arendajana töötad „cross-functional“ tiimis, kus väärtustatakse koostööd, avatud suhtlemist ja tiimiliikmete arvamust, ühiste eesmärkide saavutamist ning loomulikult kvaliteeti.

Ootame Sind kandideerima, kui:

 • pooldad tarkvara arenduses kaasaegseid võtteid ja agiilset lähenemist;
 • oled avatud uutele väljakutsetele ja pead tähtsaks isiklikku arengut;
 • soovid ehitada tarkvara enda ettevõtte jaoks ja olla kaasatud protsessi algusest lõpuni.

Mida sinult ootame?

 • Vähemalt 5-aastast töökogemust ärikriitilise tarkvara arendamisel vanem Java arendajana;
 • tulemustele ja kvaliteedile orienteeritust;
 • suurepärast initsiatiivi ja väga head meeskonnatöö oskust;
 • väga head suhtlemisoskust ning eesti ja inglise keele oskust.

Töökoht asub Tallinna südalinnas City Plaza hoones.

Miks kandideerida?

LHV-s saad kasutada oma töös kaasaegseid tehnoloogiaid ja agiilseid metoodikaid (Lean, Kanban põhimõtted). LHV-s saad osaleda toodete arendamisel algusest lõpuni ja näha igapäevaselt oma töö vilju.

LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri asju. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid, kaasaegne töökeskkond. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus ning toetav ja tulemuslik meeskonnatöö. Peame oluliseks ja panustame järjepidevasse arengusse nii meeskonnana kui isiklikus plaanis. LHV on Unistuste tööandja 2015.

Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Ootame sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga e-mailile cv@lhv.ee. Lisainfo telefonil 684 6137.

Otsime oma arendustiimi kogenud arendajat, kes soovib vallutada uusi tippe ja kes ei tunne aukartust keerukate infosüsteemide ees. Oled tootearenduse tiimi liige, kes näeb süsteemi tehnilist pilti, mõistab kliendi vajadusi ja suudab arendustiimi liikmena need ootused ellu viia. Meie jaoks ei ole tarkvaraarendaja pelgalt koodi kirjutaja, vaid soovime inimesi, kes on valmis panustama moodsate ja innovaatiliste pangatoodete arendamisse.

Sul on võimalus töötada kiirelt areneva panga meeskonnas, kes aitab kaasa kliendile parima pangatoote arendamisel, kasutades selleks uudseimaid tehnoloogilisi lahendusi. Sinu roll on arendada erinevaid pangarakendusi, väärtpaberivahendus- ja kauplemissüsteeme, tehes tihedalt koostööd arendustiimi ja äriarendusega.

Sul on võimalus rakendada oma häid tehnilisi oskusi, osaledes keerukamates tehnilistes projektides, abistades arhitektuurilisi lahendusi puudutavate otsuste tegemisel ning juhendades ja nõustades nooremaid kolleege. Tarkvaraarendajana töötad „cross-functional“ tiimis, kus väärtustatakse koostööd, avatud suhtlemist ja tiimiliikmete arvamust, ühiste eesmärkide saavutamist ning loomulikult kvaliteeti.

Ootame Sind kandideerima, kui:

 • pooldad tarkvara arenduses kaasaegseid võtteid ja agiilset lähenemist;
 • oled avatud uutele väljakutsetele ja pead tähtsaks isiklikku arengut;
 • soovid ehitada tarkvara enda ettevõtte jaoks ja olla kaasatud protsessi algusest lõpuni.

Mida sinult ootame?

 • Vähemalt 3-aastast töökogemust ärikriitilise tarkvara arendamisel;
 • väga häid teadmisi Javast;
 • väga häid teadmisi SQL andmebaasidest;
 • tulemustele ja kvaliteedile orienteeritust;
 • initsiatiivi ja meeskonnatöö oskust;
 • väga head eesti ja inglise keele oskust.

Miks kandideerida?

LHV-s saad kasutada oma töös kaasaegseid tehnoloogiaid ja agiilseid metoodikaid (Lean, Kanban põhimõtted). LHV-s saad osaleda toodete arendamisel algusest lõpuni ja näha igapäevaselt oma töö vilju.

LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri asju. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid, kaasaegne töökeskkond. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus ning toetav ja tulemuslik meeskonnatöö. Peame oluliseks ja panustame järjepidevasse arengusse nii meeskonnana kui isiklikus plaanis. LHV kuulub eelistatuimate IKT tööandjate esikolmikusse.

Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Ootame sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga e-mailile cv@lhv.ee. Lisainfo telefonil 684 6137.

LHV-s töötamine sobib sulle, kui oled initsiatiivikas, tulemustele orienteeritud, kiire õppija ning tahad panustada kasvava organisatsiooni arengusse nii meeskonnaliikmena kui ka silmapaistva indiviidina. Otsime sind, kui oled valmis liikuma meiega ühes tempos ja teed oma tööd kirega.

Pakume sulle võimalust töötada kiiresti arenevas kodumaises ettevõttes, kus saad tunda oma otsuste mõju ja töötada koos oma ala parimate spetsialistidega.

Kui sa ei leia meie kodulehelt sobivat tööpakkumist, siis saada oma CV aadressile cv@lhv.ee ja võib juhtuda, et võtame sinuga ise ühendust.