Liigu edasi põhisisu juurde

LHV ei toeta Internet Exploreri kasutamist, et kaitsta sind viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid palun arvesta, et kõik ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun kasuta internetipanka sisenemiseks ühte neist tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

LHV väärtused

Lihtne
Räägime asjadest nii nagu need on ja pingutame selle nimel, et LHV-ga oleks lihtne asju ajada, et meie tegevus oleks asjakohane, mõistetav ja läbipaistev.

Toetav
Kuulame klienti ja pakume lahendusi, mis arvestaksid tema vajadustega. Meie jaoks on oluline partnerlus. Toetame neid, kes on oma ettevõtmises pühendunud. Ka keerulistes olukordades oleme suunatud lahenduste leidmisele.

Tulemuslik
Soovime oma tegevusega luua lisaväärtust. Kui investeerida, on oluline võimalikult hea tootlus. Väärtustame tõhusaid lahendusi. Töötame tulemuslikult ja jätkusuutlikult, et õigustada investorite ja klientide ootusi.

Panga süda, aga start-up mõtlemine
LHV ei ole lihtsalt pank. Meil on panga süda, aga idufirmalik mõtlemine. Meid inspireerivad uued lähenemised, uued võimalused ja uus tehnoloogia.

Teistmoodi
Me soovime olla teerajajad — teha asju nii, nagu neid ei ole varem tehtud. Me julgeme eksida ning oma eksimustest õppida ja areneda. Meid iseloomustab aktiivsus, keskendumine tulemustele, tõhusus, edumeelsus ja tehnoloogiline progress.

Paindlikkus
Oma tööprotsessi juhid sina. Sa võtad vastutuse ja saad ka piisavalt vabadust valida, kuidas, kus ja millal sa oma tööd teed. See, kuidas tööd tehakse, on muutumas. Me teadvustame endale neid muudatusi ja läheme nendega kaasa. Usaldame oma inimesi töötama nii, kuidas nemad seda soovivad.

Ühine eesmärk, usaldus ja tiimitunne
Oleme Eesti pank – me otsustame ja arendame finantsmaailma koos. Meid seob ühine eesmärk, usaldus ja tiimitunne. Iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja olla osa LHV eduloost.

Noored ja LHV

Kas teadsid, et 10% meie inimestest on alustanud LHV-s praktikandina?

LHV noored

Sinu edulugu võib saada alguse just LHV-st.
Usume noorte talentide potentsiaali juhtida tulevikupangandust. Pakume juba aastaid tudengitele erinevates valdkondades praktikakohti. Me usaldame sind, anname sulle võimaluse teha päris tööd ja rääkida kaasa olulistel teemadel. Peale selle saad praktika ajal osaleda mitmesugustel koolitustel, seminaridel ja muudel üritustel.

LHV suvise praktikaprogrammi kohtadele saad kandideerida veebruaris-märtsis.

Praktika LHV-s

Oled meile oluline

Meie edu taga on meie inimesed. Pingutame selle nimel, et luua keskkond, kus igaüks tunneks ennast hästi ja hoituna.

Õpi ja kasva koos meiega
Meile on tähtis, et meie inimesed oleksid kursis nii oma valdkonna trendide ja tehnoloogiaga kui näeksid ka suuremat pilti. Me õpime üksteiselt ja innustame üksteist. Me panustame oma inimeste arengusse, osaleme koolitustel ja konverentsidel. Sa saad osaleda põnevates ja proovile panevates projektides ning rääkida kaasa olulistel teemadel. Me korraldame silmaringi avardavaid seminare ja meil on ka oma raamatukogu. LHV areneb kiiresti ning sina koos temaga.

Kolleegid
LHV-s saavad kokku inimesed, kelles on x-faktor – meid seob huvi maailma ja inimeste vastu. Koos tähistame võite, nii suuremaid kui ka väiksemaid. Me tunnustame ja märkame üksteist. Me veedame koos aega ka mitmesugustel ühisüritustel. Meie inimeste hulgast leiad kindlasti just need sinu inimesed ja sõbrad kogu eluks.

Töö- ja eraelu tasakaal
Tasakaal töö- ja eraelu vahel on oluline, sest siis saab mõte puhata ja sa elad oma elu täisväärtuslikult. Lisaks põhipuhkusele on meil talvepuhkus ning vabad päevad nii tervisepäevadeks kui ka sinu elu tähtsate sündmuste puhul. Sul on võimalus korraldada oma tööaega paindlikult.

Tervis
Hea tervis on kõige alus. Me soovime, et sa tunneksid end hästi nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Me aitame kaasa sellele, et meie inimesed oleksid terved ja õnnelikud. Vajaduse korral saad võtta tervisepäevi, käia massaažis ja psühholoogilisel nõustamisel. Me toetame ka sinu hambaravi.

Sport
Sport hoiab vaimu värske, keha toonuses ja eesmärgid silme ees. Päeval pingutame ühise eesmärgi nimel ja vabal ajal teeme sageli koos sporti. Ühisteks lemmikuteks on meil kujunenud jalgpall, võrkpall, sulgpall, seinatennis, triatlon ja tennis.

FILTREERI ASUKOHA JÄRGITallinnTartuPärnu
PositsioonAsukoht

LHV isikuandmete töötlemise põhimõtted personali värbamisel

Tunnustused

Tööandjana on meid märgatud ka väljaspool LHV-d.

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon