enru

LHV olemus ja väärtused

Julgus
Me mõtleme ja unistame suurelt, väljaspool mugavustsooni. Julgeme võtta vastu suuri otsuseid ja astuda välja klassikalise panganduse piiridest.

Uuendusmeelsus
Me ei lepi keskpärasega. Me tahame olla ajast ees, olla juba täna homses. Sinna viib meid ainult innovatsioonil põhinev areng.

Areng
Kui arened sina, areneb ka pank. Me pingutame iga päev selle nimel, et viia lihtne ja mugav pangandus kiiremini ja kaugemale.

Panga süda, aga start-up mõtlemine
LHV ei ole lihtsalt pank. Meil on panga süda, aga idufirmalik mõtlemine. Meid inspireerivad uued lähenemised, uued võimalused ja uus tehnoloogia.

Teistmoodi
Me soovime olla teerajajad — teha asju nii, nagu neid ei ole varem tehtud. Me julgeme eksida ning oma eksimustest õppida ja areneda. Meid iseloomustab aktiivsus, keskendumine tulemustele, tõhusus, edumeelsus ja tehnoloogiline progress.

Paindlikkus
Oma tööprotsessi juhid sina. Sa võtad vastutuse ja saad ka piisavalt vabadust valida, kuidas, kus ja millal sa oma tööd teed. See, kuidas tööd tehakse, on muutumas. Me teadvustame endale neid muudatusi ja läheme nendega kaasa. Usaldame oma inimesi töötama nii, kuidas nemad seda soovivad.

Ühine eesmärk, usaldus ja tiimitunne
Oleme Eesti pank – me otsustame ja arendame finantsmaailma koos. Meid seob ühine eesmärk, usaldus ja tiimitunne. Iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja olla osa LHV eduloost.

Noored ja LHV

Kas teadsid, et 10% meie inimestest on alustanud LHV-s praktikandina?

LHV noored

Ka sinu edulugu võib saada alguse just LHV-st.
Usume noorte talentide potentsiaali juhtida tulevikupangandust. Pakume juba aastaid tudengitele erinevates valdkondades praktikakohti. Me usaldame sind, anname sulle võimaluse teha päris tööd ja rääkida kaasa olulistel teemadel. Peale selle saad praktika ajal osaleda mitmesugustel koolitustel, seminaridel ja muudel üritustel.

LHV suvise praktikaprogrammi kohtadele saad kandideerida veebruaris-märtsis.

Oled meile oluline

Meie edu taga on meie inimesed. Pingutame selle nimel, et luua keskkond, kus igaüks tunneks ennast hästi ja hoituna.

Õpi ja kasva koos meiega
Meile on tähtis, et meie inimesed oleksid kursis nii oma valdkonna trendide ja tehnoloogiaga kui näeksid ka suuremat pilti. Me õpime üksteiselt ja innustame üksteist. Me panustame oma inimeste arengusse, osaleme koolitustel ja konverentsidel. Sa saad osaleda põnevates ja proovile panevates projektides ning rääkida kaasa olulistel teemadel. Me korraldame silmaringi avardavaid seminare ja meil on ka oma raamatukogu. LHV areneb kiiresti ning sina koos temaga.

Kolleegid
LHV-s saavad kokku inimesed, kelles on x-faktor – meid seob huvi maailma ja inimeste vastu. Koos tähistame võite, nii suuremaid kui ka väiksemaid. Me tunnustame ja märkame üksteist. Me veedame koos aega ka mitmesugustel ühisüritustel. Meie 350 inimese hulgast leiad kindlasti just need sinu inimesed ja sõbrad kogu eluks.

Töö- ja eraelu tasakaal
Tasakaal töö- ja eraelu vahel on oluline, sest siis saab mõte puhata ja sa elad oma elu täisväärtuslikult. Lisaks põhipuhkusele on meil talvepuhkus ning vabad päevad nii tervisepäevadeks kui ka sinu elu tähtsate sündmuste puhul. Sul on võimalus korraldada oma tööaega paindlikult.

Tervis
Hea tervis on kõige alus. Me soovime, et sa tunneksid end hästi nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Me aitame kaasa sellele, et meie inimesed oleksid terved ja õnnelikud. Vajaduse korral saad võtta tervisepäevi, käia massaažis ja psühholoogilisel nõustamisel. Me toetame ka sinu hambaravi.

Sport
Sport hoiab vaimu värske, keha toonuses ja eesmärgid silme ees. Päeval pingutame ühise eesmärgi nimel ja vabal ajal teeme sageli koos sporti. Ühisteks lemmikuteks on meil kujunenud jalgpall, võrkpall, sulgpall, seinatennis, triatlon ja tennis.

Tööpakkumised

LHV kliendid hindavad kiiret ja mugavat asjaajamist. Klienditoe spetsialist omab laialdasi teadmisi pangatoodete spetsiifikast ja erinevate pangatoimingute tegemisest. Klienditugi on pädev igale probleemile lahendust leidma. LHV pakub tööd sõbralikule ja abivalmis spetsialistile, kes näeb end panustamas kiiresti arenevas meeskonnas LHV Tallinna või Tartu klienditoes!

Mida tegema hakkad?

 • Juhendad ja abistad kliente pangateenuste kasutamisel ja kodulehel orienteerumisel;
 • leiad probleemidele kiireid ja kliendi jaoks mugavaid ning paindlikke lahendusi;
 • suhtled klientidega e-kirja, telefoni ja chati vahendusel.

Usume, et väga hea teenindus algab õigetest inimestest ja hoiakutest. Klienditoe spetsialisti võimuses on muuta iga kliendi elu mugavamaks ja tema päev rõõmsaks. Klienditeenindusmeeskonda valime eelkõige sellised inimesed, kes oskavad ise suurepärast teenindust hinnata ja tõepoolest soovivad aidata.

Sinu profiil:

 • sul on väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
 • hindad kõrgelt kliendisõbralikkust - sul on suur soov ja huvi teha tööd, mis on seotud klientide teenindamise, ärakuulamise ja neile sobivate lahenduste leidmisega;
 • oled kohusetundlik, kiire, täpne ja korrektne.

Töö toimub graafiku alusel, tööajad on E-R 9-19 ja L 10-17.

Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Sind ootab ees vahva meeskond spetsialiste, kes on sinu toetavad kolleegid ja tulevased sõbrad.

LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri tegusid. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid ja nüüdisaegne töökeskkond. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustab lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus ning toetav ja tulemuslik meeskonnatöö. LHV on „Atraktiivne tööandja 2017“.

Saada oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee ning küsimuste korral võib julgelt ühendust võtta telefoni teel [680 2660](tel:680 2660). Ootame sinuga kohtumist!

Töökoht asub Tallinna kesklinnas, City Plaza ärimajas, Tartu mnt 2 või Tartus, Ülikooli 2A.

Tule ja anna oma panus LHV veebi arendamisse.

LHV on suurim kodumaine finantskontsern, kelle visioon on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. Otsime oma digitaalpanganduse meeskonda front-end-veebi arendajat.

Mida sa tegema hakkad?
Sinu peamised ülesanded on luua kujundusmeeskonna kavandite alusel veebilehti, uuendada nende sisu ja hallata neid (eesti, inglise ja vene keeles), samuti luua ja hallata HTML-is e-kirju. Sa töötad välja ka nii avalike kui ka majasiseste rakenduste kasutajaliidese prototüüpe ning arendad tänapäevaste meetodite alusel pidevalt LHV veebirakendusi. Sul avaneb suurepärane võimalus rääkida kaasa meie e-kanalite arengus.

Miks just LHV?
Inimesed on meie suurim vara. Front-end arendajana avaneb sul väga hea võimalus kasvada ja areneda ning jagada oma suurepäraseid teadmisi tiimikaaslastega. Aitame sul viia oma tehnilised oskused veel kõrgemale tasemele, sest sa osaled põnevatel koolitustel ja arendavates projektides. Sa töötad koos oma ala parimate kolleegidega. Meie juures ei unune ükski tähtpäev ega lõbus koosviibimine.

Mida me sinult ootame?
Sul on väga head tehnilised oskused sellistes programmeerimiskeeltes nagu HTML(5), JavaScript, CSS ja GIT. Sa tegutsed iseseisvalt ja ratsionaalselt ning oskad näha tervikpilti.

Töökoht asub Tallinna kesklinnas City Plaza ärimajas Tartu mnt 2.

Kas oled juba põnevil?
Saada oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee ning küsimuste korral võib julgelt ühendust võtta telefoni teel 684 6137. Ootame sinuga kohtumist!

Tule LHV-sse klienditeeninduse spetsialistiks

Ootame oma Tallinna kliendikontori meeskonda julget ja väga hea suhtlusoskusega pangandushuvilist, kellel on suur soov panustada parimasse klienditeenindusse.

Mis sind ees ootab?

 • Hea meeskond - meie juures on tore
 • Tallinna kontorit külastavate klientide vastuvõtmine ja abistamine
 • Klientidega suhtlemine e-kirja teel
 • Kontori ja LHV raamatukogu hea väljanägemise eest vastutamine
 • Seminaride korraldamisele kaasaaitamine

Mida sinult ootame?

 • Sõbralikkust ja positiivset suhtumist
 • Avatud suhtlusstiili ja julgust suhelda
 • Väga head eneseväljendusoskust nii eesti kui ka vene keeles
 • Kiiret õppimisvõimet
 • Põhjalikkust ja täpsust
 • Rutiini- ja pingetaluvust
 • Heaperemehelikku suhtumist kontorisse

Töö on täiskoormusega ja graafiku alusel.
Meie Tallinna kliendikontor on avatud E-R kl 9-19.

Miks kandideerida?

LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri tegusid. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid, nüüdisaegne töökeskkond ja motiveeriv tasupakett. LHV Pank on "Atraktiivne tööandja 2017".
Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Saada oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee ning küsimuste korral võib julgelt ühendust võtta telefoni teel 684 6137. Ootame sinuga kohtumist!

Krediidijuhtimise osakond vastutab selle eest, et võetav krediidirisk oleks aktsepteeritav ja optimaalne. Meie igapäev hõlmab mitmesuguseid tegevusi alates LHV Groupi krediidipoliitika raamistiku kujundamisest kuni krediidi väljastamise ja klientide nõustamiseni. Sinu ülesanne on olla krediidijuhtimise osakonnale ja selle allüksustele toeks. Oma täpsuse ja põhjalikkusega tagad sa osakonna sujuva töö ja dokumenteerimise järjepidevuse.

Sinu tööülesanded võimaldavad sul

 • saada ülevaade krediidikomitee tööst ja krediidiotsuste protsessist, sest sa koostad krediidikomitee protokolle
 • olla kursis viimaste makromajandustrendide ja olukorraga kinnisvaraturul, sest sa kogud nende valdkondade kohta infot
 • tutvuda võlahaldusprotsessidega, sest sa toetad riskiaktivate osakonda võlgnevuste ja lepingute ennetähtaegse lõpetamise teatiste koostamisel
 • arendada detailidele tähelepanu pööramise oskust ja näidata algatusvõimet haldusülesannete täitmisel

Sinult ootame

 • täpsust detailides, samas võimet näha tervikut ja julgust pakkuda välja uusi lahendusi
 • positiivset suhtumist
 • valmidust suhelda LHV erinevate osakondadega ning teha meeskonnatööd
 • kõrgharidust
 • heal tasemel eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui ka kirjas

Kasuks tuleb pangandustöö kogemus.

Miks kandideerida?
LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri tegusid. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid ja nüüdisaegne töökeskkond. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustab lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus ning toetav ja tulemuslik meeskonnatöö. LHV on „Atraktiivne tööandja 2017“.
Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Saada oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee ning küsimuste korral võib julgelt ühendust võtta telefoni teel 684 6137. Ootame sinuga kohtumist!

Töökoht asub Tallinna kesklinnas, City Plaza ärimajas, Tartu mnt 2.

Tule LHV Tallinna pangakontorisse kliendihalduriks

LHV kliendid hindavad usalduslikku ja isiklikku suhet kliendihalduriga. Ta on kliendile alati kättesaadav ja oskab nõu anda. Ta tunneb hästi kõiki pangatooteid ning suhtleb kliendiga lihtsas ja arusaadavas keeles.

Mida sa tegema hakkad?

 • Tegeled klientide küsimuste ja soovidega
 • Lood uusi kliendisuhteid
 • Tutvustad klientidele pangatooteid ja annad panuse müügitegevusse
 • Nõustad, juhendad ja abistad kliente pangateenuste kasutamisel
 • Vajaduse korral lööd kaasa kliendikampaaniates

Mida me sinult ootame?

 • Väga head eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui ka kirjas
 • Suhtlustasandil vene keele oskust
 • Kõrgharidust või selle omandamist
 • Töökogemust finantssektoris ja pangateenuste tundmist
 • Laia silmaringi ja majandushuvi
 • Oskust hoida klientidega meeldivat kontakti
 • Proaktiivsust klientidele teenuste pakkumisel ja oma kliendibaasiga tegelemisel
 • Kliente ja töökaaslasi väärtustavat hoiakut
 • Algatusvõimet ja püsivust, et väljapakutud ettepanekud ellu viia
 • Soovi pidevalt õppida ning omandada uusi teadmisi ja oskusi
 • Pühendumist
 • Lugupidamist huvitavast tööst ja kiirest töötempost

Tallinna pangakontor asub aadressil Tartu mnt 2 ja on avatud E–R kl 9–19. Töö on graafiku alusel.

Miks kandideerida?
LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja korda saata suuri asju. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid, nüüdisaegne töökeskkond ja motiveeriv tasupakett. Meid iseloomustab lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskonnatöö ning aktiivne seltsielu. LHV Pank on „Atraktiivne tööandja 2017“.
Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Saada oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee ning küsimuste korral võib julgelt ühendust võtta telefoni teel 684 6137. Ootame sinuga kohtumist!

Töökoht asub Tallinna kesklinnas, City Plaza ärimajas, Tartu mnt 2.

LHV Pank pakub põnevaid arenguvõimalusi krediidianalüütikule.

Krediidianalüüs toetab ettevõtete panganduse kasvavat valdkonda LHV-s, tagades tugeva krediidikvaliteedi säilimise. Tule ja liitu meie uuendusmeelse meeskonnaga.

Sul on võimalus

 • anda oluline panus selgete sihtidega ja kiiresti kasvava Eesti börsiettevõtte arengusse
 • laiendada oma silmaringi, õppides tundma eri sektorites tegutsevate ettevõtete äritegevust
 • töötada sõbralike ja rõõmsameelsete inimestega, kes on oma ala asjatundjad
 • tunda, et su panust väärtustatakse

Sinult ootame
kõrgharidust majandus- või finantsvaldkonnas ja seda, et sa oled oma eriala entusiast. Sul on juba krediidianalüüsi kogemus (soovitatavalt finantssektoris) ja sa oled oma tegemistes täpne. Sa oled hea suhtleja nii klientide kui ka kolleegidega. Sa suudad kujundada oma arvamuse ja seda põhjendada.
Kasuks tuleb ladusa suhtlemise oskus vene ja inglise keeles.

Miks valida LHV?
LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus saad tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri asju. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid, nüüdisaegne töökeskkond ja motiveeriv tasupakett. Meid iseloomustab lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskonnatöö ning aktiivne seltsielu. LHV Pank on „Atraktiivne tööandja 2017“.
Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Saada oma CV koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee ning küsimuste korral võib julgelt ühendust võtta telefoni teel 684 6137. Ootame sinuga kohtumist!

Töökoht asub Tallinna kesklinnas, City Plaza ärimajas, Tartu mnt 2.

Tule tööle juhtiv tarkvaraarendajaks

Oleme otsimas Tallinna arendustiimi kogenud juhtiv tarkvaraarendajat, kelle peamine fookus on suunatud maksetega seotud toodete arendamisele (kaardimaksed, e-kommerts, panga API). Sinu roll tiimi tehnilise liidrina, on kavandada ja tagada jätkusuutlik infosüsteemi arhitektuur. Tule ja saa osa eestimaise panga eduloost, kus Sul on võimalus jätta jälg maha luues uusi arendusi algusest-lõpuni ja mõjutada meie tulevaste toodete portfooliot.

Mida me pakume:

 • personaalseid koolitusi nii ettevõttesiseselt kui ka -väliselt;
 • full stack arenduse võimalust;
 • agiilset tootearendust lähedases koostöös tiimi ja tootejuhiga;
 • uuenduslikku ning tänapäevast töökeskkonda;
 • toetavat ning sõbralikku kollektiivi;
 • kontori asukohta Tallinna kesklinnas.

Mida me otsime:

 • vähemalt viie aastast töökogemus ( Javas ja/või olulises ärile suunatud tarkvara arenduses);
 • väga hea arusaamine (relatsioonilistest) andmebaasidest;
 • oskust mõelda ja analüüsida API disaini/arhitektuuri ning andmevahetuste "loogilist" ülesehitust;
 • meeskonnamängijat.

Töökoht asub Tallinna kesklinnas, City Plaza majas

Kuidas kandideerida?
Ootame sinu CV-d e-mailile cv@lhv.ee, pealkirjaga „Juhtiv tarkvaraarendaja“. Soovi korral võid juurde lisada ka motivatsioonikirja. Kandideerimise tähtaeg on 22. juuli 2018. Lisainfo telefonil +372 684 2228.

LHV on pank, mille peamisteks võtmesõnadeks on paindlikkus ning innovaatilisus. Pakume oma tulevastele töötajatele meeldivat kollektiivi, huvitavaid erialasi koolitusi ning võimalust paindlikule tööajale. Samuti põnevaid koosviibimisi ja üritusi nii tiimi siseselt kui ka grupi üleselt.

Nooremarendaja, tule loo oma skill-set LHV parimate arendajate seas!

LHV on suurim kodumaine finantskontsern. Meie visioon on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. Otsime oma arendusmeeskonda

nooremarendajat,
kelle peamine ülesanne on luua pangarakendustega seotud IT-lahendusi.

Meie ootused sinule?
Ootame sinult siirast huvi ja kirge programmeerimise vastu. Kasuks tulevad põhiteadmised Java programmeerimiskeele kohta. Peame tähtsaks tahet ennast arendada ning soovi õppida juurde uusi teadmisi ja oskusi. Koht sobib hästi ka äsja kooli lõpetanud arendajale.

Miks LHV?
Pakume sulle toetavat keskkonda, kus saad oma teadmisi ja oskusi arendada. Meiega lood uusi, äriliselt olulisi pangarakendusi, kasutades tänapäevast tipptehnoloogiat. Oled alati kaasatud toote arendusprotsessi algusest lõpuni, saades pidevalt tagasisidet. Samuti toetavad sind kolleegidena oma ala parimad asjatundjad, jagades hea meelega oma ideid ja tarkusi.

Ootame sinu CV-d ja motivatsioonikirja e-posti aadressile cv@lhv.ee. Motivatsioonikirjas kirjuta oma huvist IT vastu – milliseid põnevaid projekte on sul minevikus olnud ja mille kallal sa nokitsed oma vabal ajal. Samuti võid esile tuua oma ootused LHV-le kui tööandjale.

Küsimuste korral võta meiega julgesti ühendust telefonil 684 2228. Ootame sinuga kohtumist!

Töökoht asub Tallinna kesklinnas City Plaza ärimajas aadressil Tartu mnt 2.

Kutsume sind kandideerima liisinguassistendi ametikohale.

Kui oled huvitatud andma oma panuse kodumaise panga eduloosse, võid seega lugemist jätkata.

Mis oskusi on sul sellele ametikohale kandideerimiseks tarvis?

Kindlasti ootame, et oleksid kiire õppimisvõimega, tulemustele ja kvaliteedile keskendunud ning suurepärane suhtleja.
Eriti tuleb kasuks, kui sul on siiras huvi antud valdkonna vastu ja tahe pakkuda klientidele parimat teenust ning teenindust. Oluline on hea eesti ja inglise keele oskus.

Kui need linnukesed on kirjas, siis pead teadma, et neid oskusi täiendavad järgmised väärtused:

 • koostöövalmidus,
 • väärikus/ausus,
 • motiveeritus,
 • õpihimu,
 • hea suhtlemisoskus,
 • finantsala fännamine.

Seni on kõik klappinud? Suurepärane!

Nüüd vaatame, mida meie sinule pakume.

 • 100 € väärtuses sporditoetust kvartalis.
 • Telefoni kompensatsiooni.
 • Nooruslikke ja innovaatiliste mõtetega kolleege.
 • Kontorit Tallinna kesklinnas.

Meie pakkumised sellega ei piirdu. Rohkem saad teada, kui saadad oma CV ja kaaskirja aadressile cv@lhv.ee. Kaaskirjas palun vastata küsimusele: „Kuidas saab LHV olla abiks sinu karjääri alase unistuse täitumisel?“.

Sellega praegu lõpetame. Pea meeles, et kandideerimise võimalus lõppeb sobiliku kandidaadi leidmise korral.

LHV isikuandmete töötlemise põhimõtted personali värbamisel


Ei leidnud sobivat tööpakkumist?
Anna enda huvist märku aadressil
cv@lhv.ee


Tunnustused

Tööandjana on meid märgatud ka väljaspool LHV-d.