enru

Tööpakkumised

Oleme otsimas enda maaklertegevuse osakonda uut investeerimistoodete tootejuhti. LHV investeerimistoodete alla kuuluvad kõik tooted (LHV Trader, LHV Broker, Väärtpaberikonto ja Kasvukonto), millega LHV võimaldab jaeklientidel kaubelda ja investeerida. Vastutusala on mitmekülgne, pakkudes põnevat väljakutset.

Tootejuhina on sinu eesmärk tagada oma toodete heaolu, kasumlikkus ja kasv. Oluline osa tööst on planeerida ning ellu viia arendusprojekte koos IT meeskonnaga, et muuta tooteid kliendi jaoks veelgi paremaks. Lisaks töötad koos paljude teiste majasiseste koostööpartneritega, nt turundus, müük, disain, et realiseerida enda toodete maksimaalne potentsiaal. Tootejuhina on sul on võimalik mängida keskset rolli LHV investeerimisvaldkonna tuleviku kujundamises ning uute toodete väljatöötamises.

Sinu profiil:
Otsime inimest, kes suudab protsessidest detailsusteni aru saada, on hea suhtleja, ärilise mõtlemisega ja võimega mõista kliendi perspektiivi. Tugev huvi väärtpaberite, investeerimise ja tehnoloogiliste uuenduste vastu tuleb väga kasuks. Lisaks ootame sinult:

 • edukat arendusprojektide juhtimise kogemust;
 • head analüütilist mõtlemist;
 • ambitsiooni ja tahet antud valdkonda arendada;
 • head suhtlemisoskust, mis on vajalik pangasiseste protsesside koordineerimiseks;
 • kliendile keskendumist ning kliendi vajadustest arusaamist.

Miks kandideerida?
Sul on võimalus töötada kiiresti arenevas ja innovaatilises ettevõttes ning osa saada LHV eduloost. Meie töökeskkonda iseloomustab lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus ning julgus mõelda suurelt. Anname sulle piisavalt vabadust ja paindlikkust, et uusi asju proovida ja katsetada, ning mis kõige olulisem, sind ümbritsevad selle kõige juures professionaalsed ja inspireerivad kolleegid, kellega ka vabal ajal meeldivalt aega veeta.

Tööandjana hoolime sinust, pakkudes erinevad soodustusi ja hüvesid. LHV on Unistuste Tööandja 2015.

Tootejuhina saad teha tähendusrikast ja olulist tööd, mõjutades sellega reaalselt meie klientide heaolu. Kui tunned, et see võiks olla just sinu järgmine väljakutse, siis saada enda CV koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@lhv.ee hiljemalt 17.detsembril 2017. Lisainfot saab telefonil 6 802 660

AS LHV Pank is an innovation-oriented and NASDAQ Baltic-listed bank based in Tallinn. LHV has achieved the leading NASDAQ Baltic Market Member of the Year Award during five of the past six years and we recently successfully executed the first successful IPO in Latvia since 2004 as a result of which AS Madara Cosmetics was listed on NASDAQ First North Baltic share list.

Our Institutional Markets Unit is compact and international and we are now looking for an experienced sell side Research Analyst to join other colleagues at our Tallinn office. A senior analyst title may be available depending on the candidate’s suitability/experience.

If you like to conquer new heights and are open to new challenges, then read further.

Main responsibilities:

 • timely and relevant insights on predominantly Baltic-based companies;
 • actively marketing research product and ideas to various parties including international institutional investors;
 • creating robust financial models including forecasts utilising intrinsic and comparative valuation approaces and sensitivity analysis considerations;
 • assisting other team members with various projects in a capital markets environment, including IPOs and other forms of capital raisings.

We are looking for candidates with:

 • at least 3-5 years of financial research experience or a related area;
 • strong financial analysis, valuation and modelling skills;
 • excellent written and oral communication skills;
 • proficiency with MS Excel, MS PowerPoint and ideally Bloomberg;
 • fluent in English plus 1 Baltic language, while Russian knowledge is an advantage;
 • looking to relocate or already reside in Tallinn, Estonia.

What we offer:

 • hands on experience with major Baltic companies and institutional investors;
 • challenging and dynamic international environment with English as a working language in the Unit;
 • competitive remuneration;
 • work with top specialists in their respective fields and supportive colleagues;
 • a place where you can feel the impact of your decisions;
 • wide range of corporate, sport and culture events.

Working at LHV is right for you if you like to take the initiative, are goal oriented, a fast learner and want to contribute to the development of a growing organisation both as a team member and an extraordinary individual.

We are looking for you, if you are willing to move at our pace and are passionate when it comes to your work and further developing the Baltic capital markets. Suits and ties are optional, while commercial-thinking and focus are not.

Sounds like you? Please send your CV and motivation letter to cv@lhv.ee by December 31, 2017.

Tule tööle LHV Panka kvaliteedispetsialistiks!

Otsime oma arendustiimi Tallinnasse kvaliteedispetsialisti, kes ei tunne aukartust keerukate infosüsteemide ees ning kes haarab lennult erinevate pangatoodete loogikat.
Töötame “cross-functional” tiimis, kus väärtustatakse koostööd, avatud suhtlemist ja tiimiliikmete arvamust, ühiste eesmärkide saavutamist ning loomulikult kvaliteeti.

Ootame Sind kandideerima, kui:

 • Sul on huvi ja soov tegeleda automaattestidega;
 • Pooldad tarkvara arenduses kaasaegseid võtteid ja agiilset lähenemist;
 • oled avatud uutele väljakutsetele ja pead tähtsaks isiklikku arengut;
 • soovid ehitada tarkvara enda ettevõtte jaoks ja olla kaasatud protsessi algusest lõpuni.

Mida sinult ootame?

 • Kogemust veebirakenduste testijana;
 • huvi ja varasemat kokkupuudet tarkvaraarenduses;
 • initsiatiivi ja meeskonnatöö oskust;
 • väga head suhtlemisoskust ning eesti ja inglise keele oskust;
 • kogemust testide automatiseerimisel ja SQL teadmiseid.

Töökoht asub LHV kontoris Tallinna kesklinnas.

Miks kandideerida?
LHV-s saad kasutada oma töös kaasaegseid tehnoloogiaid ja agiilseid metoodikaid (Lean, Kanban põhimõtted). LHV-s saad osaleda toodete arendamisel algusest lõpuni ja näha igapäevaselt oma töö vilju.

LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri asju. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid, kaasaegne töökeskkond. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus ning toetav ja tulemuslik meeskonnatöö. Peame oluliseks ja panustame järjepidevasse arengusse nii meeskonnana kui isiklikus plaanis. LHV Pank oli Unistuste Tööandja 2015.

Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse.
Ootame sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga e-mailile cv@lhv.ee. Lisainfo telefonil 684 6137.

Otsime oma arendustiimi kogenud arendajat ja tiimijuhti, kes soovib vallutada uusi tippe ja kes ei tunne aukartust keerukate infosüsteemide ees. Oled tootearenduse tiimi tehniline liider, kes näeb süsteemide suurt pilti, mõistab hajusarhitektuuri ja turvalisuse aspekte ning suudab arendustiimi liidrina tagada nende jätkusuutlikkuse.

Sul on võimalus töötada kiirelt areneva panga meeskonnas, kes aitab kaasa kliendile parima pangatoote arendamisel, kasutades selleks uudseimaid tehnoloogilisi lahendusi. Sinu roll on kavandada ja tagada jätkusuutlik infosüsteemi arhitektuur, olles tarkvara koodi omanik ja vastutaja ning tehes tihedalt koostööd arendustiimiga.

Sul on võimalus rakendada oma häid tehnilisi oskusi ja eelnevat kogemust, juhendades ja nõustades arendajate meeskonda kaasaegsete pangarakenduste loomisel ning töötades välja tarkvaraarenduse protsesse ja standardeid. Lead-arendajana töötad „cross-functional“ tiimis, kus väärtustatakse koostööd, avatud suhtlemist ja tiimiliikmete arvamust, ühiste eesmärkide saavutamist ning loomulikult kvaliteeti.

Ootame Sind kandideerima, kui:

 • pooldad tarkvara arenduses kaasaegseid võtteid ja agiilset lähenemist;
 • oled avatud uutele väljakutsetele ja pead tähtsaks isiklikku arengut;
 • soovid ehitada tarkvara enda ettevõtte jaoks ja olla kaasatud protsessi algusest lõpuni.

Mida sinult ootame?

 • Vähemalt 5-aastast töökogemust ärikriitilise tarkvara arendamisel vanem Java arendajana;
 • tulemustele ja kvaliteedile orienteeritust;
 • suurepärast initsiatiivi ja väga head meeskonnatöö oskust;
 • väga head suhtlemisoskust ning eesti ja inglise keele oskust.

Töökoht asub Tallinna südalinnas City Plaza hoones.

Miks kandideerida?

LHV-s saad kasutada oma töös kaasaegseid tehnoloogiaid ja agiilseid metoodikaid (Lean, Kanban põhimõtted). LHV-s saad osaleda toodete arendamisel algusest lõpuni ja näha igapäevaselt oma töö vilju.

LHV on kiiresti arenev ettevõte, kus iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja saata korda suuri asju. LHV-s töötavad oma ala asjatundjad. Meil on selged sihid, kaasaegne töökeskkond. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus ning toetav ja tulemuslik meeskonnatöö. Peame oluliseks ja panustame järjepidevasse arengusse nii meeskonnana kui isiklikus plaanis. LHV on Unistuste tööandja 2015.

Tule ja anna oma panus kodumaise panga eduloosse!

Ootame sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga e-mailile cv@lhv.ee. Lisainfo telefonil 684 6137.

LHV-s töötamine sobib sulle, kui oled initsiatiivikas, tulemustele orienteeritud, kiire õppija ning tahad panustada kasvava organisatsiooni arengusse nii meeskonnaliikmena kui ka silmapaistva indiviidina. Otsime sind, kui oled valmis liikuma meiega ühes tempos ja teed oma tööd kirega.

Pakume sulle võimalust töötada kiiresti arenevas kodumaises ettevõttes, kus saad tunda oma otsuste mõju ja töötada koos oma ala parimate spetsialistidega.

Kui sa ei leia meie kodulehelt sobivat tööpakkumist, siis saada oma CV aadressile cv@lhv.ee ja võib juhtuda, et võtame sinuga ise ühendust.