Muudatused tööaegades ja maksete liikumises lihavõttepühade ajal

03.04.2023

Palume arvestada, et saabuvatel lihavõttepühadel on LHV tööaegades ja maksete liikumises mõningasi muudatusi.

Suurel reedel, 7. aprillil on LHV kliendikontorid, klienditugi ja maakleritegevuse osakond suletud. Klienditoe telefonile 6 800 400 helistajaid abistab sel ajal meie partner.

Pangasisesed maksed ja pankadevahelised välkmaksed liiguvad ka pühade ajal tavapäraselt. Samas tuleb arvestada, et paljudes Euroopa riikides on nii reede, 7. aprill kui ka esmaspäev, 10. aprill puhkepäevad, mistõttu ajavahemikul 7. aprillist kuni 10. aprillini Euroopa maksed ei liigu. Laekumised saabuvad ning makseid hakatakse välja saatma alates teisipäevast, 11. aprillist. Samuti võib puhkepäevade võrra pikeneda ka muude välismaksete laekumine saaja kontole.

Oluliste maksete puhul soovitame need teha 6. aprillil enne kella 16.30, siis jõuavad need ka tavapärase Euroopa maksena enne pühi saajani.

7. aprillil ei tehta ka Trader ja Broker kontode makseid. Esmaspäeval, 10. aprillil on enamus Euroopa börse sh. Balti börsid suletud ja maaklerid kontorist väljas. Maaklerite telefonile vastab klienditugi. Samuti on 7. ja 10. aprillil suletud ka Balti depositooriumid, seega neil päevil väärtpaberitehingud ei arveldu.

Rahulikke pühi!

Vaata kõiki uudiseid