LHV tunnistati Eesti parima privaatpanganduse teenuse pakkujaks

7. veebruar 2018

Majandusajakirja Euromoney iga-aastasest privaatpanganduse ja varahalduse uuringust selgus, et Eesti parimat privaatpanganduse teenust pakub LHV. Suurepärase hinnangu said ka LHV varade juhtimise teenus, investeeringute analüüsi kvaliteet ja kliendikogemus.

„Ka eelmisel aastal tunnustas Euromoney LHV-d investeerimispanganduse võimekuse, portfellihalduse ja innovaatilise tehnoloogia – kliendikogemuse – valdkonnas. Hea on tõdeda, et meie tegemisi märgatakse ja meis nähakse tugevat konkurenti. Tunnustus oma ala professionaalidelt on meie jaoks kinnituseks, et oleme õigel teel,“ kommenteeris LHV privaatpanganduse juht Artjom Vakulenko.
„Oleme alati lähtunud klientide vajadustest, see on meie töö fookus. Me näeme, et klient ootab maksimaalset teenuse läbipaistvust. See puudutab kõiki aspekte, kuid eelkõige investeeringute valdkonda. Pöörame suurt tähelepanu oma investeerimisotsuste selgitamisele ja ka aruandlusele. Oleme uhked oma tänase teenuse taseme üle. Teiste inimeste varade juhtimine on suur vastutus ning me suhtume sellesse täie tõsidusega. See on ainus viis hoida kliendi usaldust,“ lisas Vakulenko.

LHV panga jaoks on privaatpangandus üks neljast ärisuunast – lisaks privaatpangandusele on fookuses jaepangandus, ettevõtete pangandus ja finantsvahendajad. LHV privaatpanganduse klientidel on isiklik kliendihaldur, mugav ja kiire telefoniteenindus ning head varade hoiustamis- ja kasvatamisvõimalused. Lisaks teenib klient kuni 1 000 000 euro suuruselt summalt arvelduskonto intressi 1% aastas. Seda ka nõudmiseni rahalt ehk lihtsalt pangakontol seisvatelt vahenditelt. LHV pakkumine eristub turul väga heade investeerimisteenuste poolest.

Euromoney uuring annab hea ülevaate privaatpanganduse teenuse kvaliteedist erinevates piirkondades. Kuna privaatpanganduse klientide jaoks on oluline privaatsus, viiakse uuring läbi hoopis pankade ja varahaldusettevõtetega, kes peavad hindama oma peamisi konkurente. Uuringut võib pidada vastastikuseks eksperthinnanguks. Uuringutulemustega saab lähemalt tutvuda siin.

Euromoney Eesti parima privaatpanganduse teenuse auhind antakse pidulikult üle 22. veebruaril globaalse privaatpanganduse konverentsil Londonis.

LHV privaatpangandus

Vaata kõiki uudiseid