LHV valiti kolmandat korda parimaks Balti börsi liikmeks

31. jaanuar 2014

Eile õhtul toimunud Baltic Market Awards auhinnagalal kuulutati 2013. aasta parimaks NASDAQ OMX Balti börsi liikmeks LHV Pank.

LHV Panga juhatuse esimehe Erki Kilu sõnul on tunnustus edasiviiv. „Tänavu tõstis börs esile meie panust investorharidusse ja turu arendamisse,“ ütles Kilu. „Meie investeerimisseminarid olid eelmisel aastal väga populaarsed ja huvi investeerimisteemade vastu on jälle tõusuteel. Turu arendamisesse oleme panustanud nii jae- kui institutsionaalse maaklertegevuse poolest, samuti liitusime eelmisel aastal esimesena NASDAQ OMX Balti turutegemise programmiga,“ täpsustas Erki Kilu.

NASDAQ OMX Baltic Market Awards hindamiskonkursiga alustati 2006. aastal ning selle rahvusvahelise projekti eesmärk on tõsta üldist investorsuhete taset börsiettevõtete hulgas ning tunnustada aasta jooksul esmaklassiliste investorsuhetega silma paistnud ettevõtteid. Hindamiskomisjoni kuuluvad akadeemikud, investorid, finantsanalüütikud, ajakirjanikud ja Balti börside esindajad.

Lisaks börsiettevõtetele tunnustatakse igal aastal ka parimat börsiliiget, kelleks valiti 2013. aastal kõige aktiivsema ja pühendunuma finantsvahendusettevõttena LHV Pank. LHV valiti Baltikumi parimaks börsiliikmeks kolmandat aastat järjest.

Vaata kõiki uudiseid