Sponsorlus

LHV Pank võtab sotsiaalset vastutust tõsiselt. Oma võimaluste piires toetame ettevõtmisi ja algatusi, mis aitavad kaasa Eesti ühiskonna arengule. Eelistame sponsorlusprojektide puhul pikaajalist ja sisulist koostööd. Oleme valmis panustama uuenduslike ja Eesti elu paremaks muutvate mõtete teostamisse.

Eesti Jalgpalli Liit

Oleme alates 2010. aastast liidu ja Eesti rahvuskoondise peatoetaja. Jalgpall on kõige laiema kandepinnaga spordiala Eestis ja maailmas, mis seob erinevaid rahvusi ja inimesi. Jalgpall on üks väheseid alasid Eestis, mille puhul laste ja noortega tegeletakse süsteemselt ja põhjalikult. LHV jalgpallikaardiga on võimalik toetada enda lemmikmeeskonda – iga sinu ostu pealt maksab LHV Pank 10 eurosenti just selle jalgpalliklubi toetuseks.

Rally Estonia

Kodumaise pangana hoolime Eesti ühiskonnas toimuvast ja soovime, et Eesti maine ja tuntus kasvaks globaalselt. Autorallil on kindel koht eestlaste südames ning Rally Estonia rahvusvaheliselt hinnatud ja oodatud mootorispordi suursündmus, mille edukale toimumisele aitame kaasa alates 2018. aastast.

Eesti Muusika Päevad

Alustasime 2016. aastal koos Eesti vanima muusikafestivaliga LHV uue heliloomingu Au-tasu väljaandmist. Selle saab helilooja möödunud kalendriaastal maailmaesiettekandele tulnud tähelepanuväärse uudisteose eest. Au-tasu on mõeldud väärtustama uut Eesti heliloomingut ja Eesti aktiivseid heliloojaid, tuues tähelepanu keskmesse just uue muusika, mis kõnetab ja väärib laialdast rahvusvahelist kõlapinda.

Eesti Optimist Klassi Liit

Meie toetusel taaskäivitati 2007. aastal liit ning hakati uuesti aktiivselt tegelema laste ja noorte purjetamishuvi tekitamisega, et kindlustada Eesti purjespordi järjepidevus. Toetame Optimist paatide ja purjede soetamist liidule ning LHV Optimist liiga korraldamist. Optimistide näol on tegemist esimese klassiga purjespordis. Mida suurem on selle kandepind, seda rohkem jõuab noori purjesportlasi järgmistesse klassidesse..

Eesti Aasta Ettevõtja konkurss

Hindame kõrgelt Eesti oma ettevõtlust ja soovime kaasa aidata ettevõtluskultuuri arengule Eestis. Oleme alates 2012. aastast Eesti Aasta Ettevõtja konkursi üks peatoetajatest. Aasta Ettevõtja auhind on üks hinnatumaid tiitleid ettevõtjate seas kogu maailmas. Igal aastal kogunevad erinevate riikide võitjad Monte Carlosse, kus võisteldakse World Entrepreneur Of The Year tiitlile.