Alates 1. märtsist 2021 ei toeta LHV enam Internet Exploreri veebilehitseja kasutamist. Uuemad veebilehitsejad kaitsevad sind paremini viiruste, pettuste ja teiste ohtude eest. Sa võid meie veebilehte Internet Exploreriga edasi kasutada, kuid kõik funktsioonid ja pangatoiminguid ei pruugi ootuspäraselt töötada. Palun laadi alla üks neist kaasaegsetest tasuta veebilehitsejatest: Chrome, Firefox või Edge.

Konto väljavõtte esitamine

Palun esita oma kõikide pankade konto väljavõtted, millel kajastuvad sinu sissetulekud ja/või kohustused.

Kui sul on ühes pangas rohkem kui üks konto, siis küsitakse kinnitust iga konto kohta eraldi. Sinu 6 kuu konto väljavõte edastatakse automaatselt LHV*-le.

Juhul, kui sul on pangakonto ainult LHV-s, siis konto väljavõtet esitama ei pea.

Kui sul ei õnnestu automaatselt konto väljavõtet esitada või arveldad mõnes muus pangas, vaata konto väljavõtte saatmise õpetust.

Järgi juhiseid ja kinnita kõikide kontode edastamine kuni saad teate „Aitäh! Sinu konto väljavõte on esitatud“.

Teenust pakub Krediidiregister OÜ, kes tegutseb kontoteabe teenuseosutaja tegevusloa alusel ning vastutab sinu kontoteabe päringu ja andmete edastamise (isikuandmete töötlemise tingimused) eest LHV*-le. LHV töötleb sinu andmeid kooskõlas LHV kliendiandmete töötlemise põhimõtetega.

* LHV – kodu-, eralaenu ja liisingu puhul AS LHV Pank; järelmaksu ja väikelaenu (sh auto-, remondi-, sisustus-, refinantseerimis-, tervise- ja ilulaen) taotluse puhul AS LHV Finance

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon