LHV blogi
Pangandus

Lihtsalt parim blogipostitus

29. august 2022LHV

Mõni asi elus on kohe selline, et lihtsalt tunned kohe ära: see on parim. Olgu selleks siis hommikune pannkook meega, lemmiklooma kaisutamine pärast toimekat päeva või rahulik puhkehetk hea raamatu seltsis. Eriline, rõõmustav äratundmine. Ka üks pank Eestis on selline, kuhu jõudes, tunned ära, et see lihtsalt on teistest parem. Kes on proovinud, saab aru ja soovitab ka teistele.

Just sedasama emotsiooni toome välja oma sellesügiseses brändikampaanias, mida võid kohata internetis, aga ka televisioonis ja linnatänavatel. Ajal, kui tuleb seista silmitsi ka negatiivsega, on hea tuletada meelde neid pealtnäha tavalisi asju, mis võivad teatud hetkel tekitada meis lihtsalt parima tunde.

Kas ka sinul on hiljaaegu olnud momente, mille kohta ütleks „lihtsalt parim“? Võibolla õnnestus sul nautida eriti head kontserti, näpud püsti, esireas? Või sõitsid autoga tänavale, kus just sinule kõik foorid rohelise lainena teed lubasid? Ehk tegid eile üle pika aja pelmeene, mille rohke hapukoorega söömine tekitas tol hetkel lihtsalt parima tunde? Kui järgmine kord sellise lihtsalt parima hetke või asja peale juhtud, haara telefon ja jaga seda teistega sotsiaalmeedias. Kasutades teemaviiteid #lihtsaltparim ja #lhvpank, jõuavad need pildid ka meieni. Parimad avastused jõuavad autori loal ka meie reklaamidesse.

Seda, et LHV pank on paljude arvates #lihtsaltparim pank, ei mõelnud me ise välja. Seda on tõestanud klientidelt saadud tagasiside, milles meie teenust tunnustatakse. On selge, et LHV meeldib paljudele. Muidugi saame aeg-ajalt ka kriitikat, kuid üldiselt kurdavad vähesed. Parim teenindus on LHV panga jaoks prioriteet, mille nimel teeme iga päev tööd. Nagu ka meie kliendi elu mugavamaks tegevad pangatooted. Uuringufirma Dive on LHV nimetanud parima teenindusega pangaks Eestis juba kuuel korral. Klientide soosingut tõestab ka meie soovitusindeks, mis on Eesti pankadest parimal tasemel. See tähendab, et enamik meie klientidest peab LHV-d nii heaks, et seda sõbrale soovitada.

Kui sellele lisada juurde ka tunnustused rahvusvahelistelt majandusajakirjadelt – Euromoney on valinud LHV Eesti parimaks pangaks viis aastat järjest ja The Banker kolm aastat – võib üsna kindlalt väita, et LHV-ga liituvate klientide tunne, et tegemist on lihtsalt parima pangaga, vastab tõesti tegelikkusele.

Proovi parimaid teenuseid: lhv.ee/eraklient