LHV blogi
Majandus/Pangandus

LHV brändikampaania kütab kirgi

26. august 2020LHV

Tõenäoliselt oled juba näinud meie verivärsket reklaamklippi või puutunud linnaruumis kokku mõne kampaanialoosungiga. Avame ka blogis lühidalt alanud LHV brändikampaania sisu ja tausta.

Sel nädalal startis LHV brändikampaania, mille sõnumeid võid märgata nii uues videos, kui ka must valgel (või siis sinine roosal) kirjas linnapildis.

Pangad on erinevad, nagu ka inimesed, kes on nende pankade kliendid. Mõnele sellisele erinevusele soovimegi seekord tähelepanu pöörata. Me ei räägi ühest pangatootest, vaid nii LHV kui ka siin töötavate inimeste olemusest. Julgus, enesekindlus ja teatav agressiivsuski on käinud LHV-ga ja meie klientidega kaasas juba üle 20 aasta.

Me ei soovi olla pehmed või mugavustsoonis ega ka etteaimatavad. Me julgeme ja tahame erineda, me oleme näljased ja ütleme selgelt, mida mõtleme. See puudutab eriti finantsturgusid, kus oleme pidevalt üllatusteks valmis. Me haarame igast võimalusest, et pakkuda sulle parimat pangateenust või tootlikumaid investeeringuid. Mõtleme suurelt, seisame raevukalt oma seisukohtade eest ja teeme asju uutmoodi. Kui teised võtavad hoogu maha, siis meie lisame juurde. Kui teised müüvad, siis meie ostame. Me ei otsi sissetallatud radu, vaid rajame oma teed, sest kopeerija ei kasva kunagi kopeeritavatest suuremaks.

Julged mõtlejad video

Reklaamvideosse valisime inimesed, kes isiksusena kannavad või rõhutavad meiega sarnaseid väärtusi ja sobivad valitud sõnumite edastamiseks ideaalselt.

Taavet Hinrikus: „Rahamaailma oportunistid“

Koos Kristo Käärmanniga valuutaülekandeid vahendava TransferWise’i asutanud Taavet on üks edukamaid eestlasi. Tänaseks ka LHV koostööpartneriks oleva ettevõtte väärtus kasvatatud ligi 5 miljardi dollarini. Taavet tunneb hästi rahamaailma ja selle tegijaid.

Rahakratt: „Raevukad fanaatikud“

Salapärane investor varjub oma tekstides anonüümse aliase ja avalikkuses linnumaski taha. Ta on Eesti üks populaarsemaid finantsblogijaid, kes avab väga humoorikas ja otsekoheses vormis lugejatega oma teekonda finantsvabaduseni. Rahakratt on eeskuju mõnelegi noorele investorile, kes samuti soovib oma portfelli väärtuse mõne aastaga 100 000 euroni kasvatada. Tõeline investeerimismaailma fanaatik!

Olga Temnikova: „Moodsa panganduse stiilinäide“

Olga on silmapaistev galerist ja Eesti kunsti populariseerija välismaal. Ta on Temnikova & Kasela galerii kaasomanik ning aidanud mitmed kaasaegsed Eesti kunstnikud suurele areenile.

Tommy Cash: „Julged otsustajad“

Silmapaistvaim Eesti artist, kes alati oma julge stiiliga teistest eristub ja ei jäta kedagi ükskõikseks. Oma muusikat on ta ise nimetanud post-soviet räpiks, ent enim kõneainet pakuvad Tommy Cashi sürreaalsed muusikavideod.

Video valmimise eest hoolitsesid režissöör Tanel Toom ja produktsioonifirma Allfilm.