Järelmaksu taotlus

 1. Olen eraisik

  Kõige mugavam on LHV järelmaksu taotleda sisse logides.

  • Vastus saabub kiiremini.
  • Pead sisestama vähem andmeid.
  • Üldjuhul ei pea esitama konto väljavõtet, kui sinu sissetulekuid saab kontrollida Pensionikeskusest.

  Vali “Jätka sisse logimata” kui soovid esitada eraisiku käendustaotlust.

  * Sisse logimisel on võimalik täita vorm vaid eesti keeles.

 2. Esindan juriidilist isikut

  Täida ärikliendi järelmaksu või käenduse taotlus ning edasta analüüsiks vajalikud dokumendid meile emailiga finance@lhv.ee:

  • ettevõtte viimane kinnitatud majandusaasta aruanne ning
  • jooksva aasta bilanss ja kasumiaruanne.

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi nõu meie asjatundjalt. Järelmaksu igakuise osamakse suurus on 31,97 € ja krediidi kulukuse määr on 25,59% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 820 €.

Järelmaksukindlustust pakub If P&C Insurance AS. Tutvu kindlustustingimustega, sealhulgas piirangute ja välistustega ja küsi nõu meie asjatundjalt. Kindlustusega järelmaksu igakuise osamakse suurus on 34,53 € ja krediidi kulukuse määr on 35,74% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), kuutasu 2,56 €, lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 884 €.