Rohelisele kodulaenule soodne 1,69% + euribor intress kõigile

04.09.2023

Keskkonnasõbralike otsuste kannustamiseks viis LHV sisse muudatuse Rohelise kodulaenu pakkumisse – alates septembrist saavad kõik A-energiaklassi kodu soetavad kliendid osa soodsast 1,69% + kuue kuu euribor intressist.

LHV eraisikute finantseerimise juhi Catlin Vatseli sõnul on panga huvides pakkuda kõige energiatõhusamate kodude ostmiseks või ehitamiseks võimalikult hea hinnaga laenu, kuivõrd tegemist on kinnisvaraga, mille soetamisega teeb inimene keskkonda säästva investeeringu pikaks ajaks.

„Suvekuudel oli Roheline kodulaen fookuses ja sel ajal kasvas A-energiaklassi osakaal meie uutest kodulaenudest 20 protsendile. Loodame, et ka edaspidi jätkub kõige energiatõhusamate kodude soetamine samas tempos. Meie pakkumine erineb selle poolest, et kehtib kõigile A-energiaklassi kodudele sõltumata kliendist profiilist,“ selgitas Vatsel.

„A-energiaklassi hooned on säästvamad keskkonnale ja tagavad ka elanike igapäevast heaolu paremini. Kinnisvarana on energiatõhus kodu hinnalisem, väiksemate jooksvate kuludega ja paremini ajas väärtust hoidev. Me soovime igati soodustada tarbijate läbimõeldud teadlikke valikuid,“ ütles Vatsel.

Loe energiaklasside kohta lähemalt: https://www.lhv.ee/et/blogi/mis-on-maja-energiaklass-ja-kuidas-sellega-raha-kokku-hoida
Vaata lähemalt: https://www.lhv.ee/kodulaen

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank, LHV Varahaldus, LHV Kindlustus ja LHV Bank. Grupi ettevõtetes töötab üle 970 inimese. LHV pangateenuseid kasutab juuli lõpu seisuga 404 000 klienti, LHV hallatavatel pensionifondidel on 127 000 aktiivset klienti ja LHV Kindlustusega on kaitstud 161 000 klienti. Groupi tütarettevõte LHV Bank omab Ühendkuningriigi pangalitsentsi ning pakub pangateenuseid rahvusvahelistele finantstehnoloogia ettevõtetele ja laenusid väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Vaata kõiki uudiseid