LHV sularahaautomaatide kättesaadavus paranes

27. jaanuar 2020

Kliendid saavad nüüd LHV ja Luminori ühisvõrgu sularahaautomaate kasutada ka Elvas, Otepääl, Jõgeval, Kärdlas ja Imavere Tikupoisis.

Ühisvõrgus on endiselt 125 automaati, kuid võrgu laiendamist uutesse asukohtadesse võimaldas olemasoleva võrgustiku ülevaatamine ja mõne automaadi ümberpaigutamine. Nimelt tekkis poole aasta taguse ühisvõrgu laiendamisega olukord, et mõnes asukohas oli mitu sularahaautomaati lähestikku, samas kui leidus veel sularahaautomaadita maakonnakeskusi.

„Muudatused tähendavad, et mitmel pool saime sularahateenuste kättesaadavuse LHV klientide jaoks parandada. Nüüd on klientidel sularaha tasuta väljavõtu võimalus täiendavalt ka Valga, Jõgeva, ja Hiiu, peagi ka Põlva maakonnas, kus varem polnud ühtegi automaati,“ rääkis LHV kaardimaksete tootejuht Indrek Kaljumäe. „Kuigi enamik rahaasju saab tänapäeval aetud elektrooniliselt, näiteks mobiiliäpi kaudu või makstes pangakaardiga, on sularaha siiski inimeste ja ettevõtete jaoks teatud juhtudel vajalik. Jõuame oma võrgustiku optimeerimistöödega valmis veebruari esimesel nädalal,“ lisas Kaljumäe.

Kokku on LHV ja Luminori ühises üle-eestilises sularahaautomaatide võrgustikus 125 automaati.

Lisandunud võimalused:

  • Elvas asub ööpäev läbi ligipääsetav sularaha väljavõttu võimaldav automaat Maxima kaupluse juures.
  • Otepääl asub ööpäev läbi ligipääsetav sularaha väljavõttu võimaldav automaat Maxima kaupluse juures.
  • Jõgeval asub automaat Rimi kaupluse juures, see on ligipääsetav ööpäev läbi ja võimaldab sularaha väljavõtmist.
  • Hiiumaal Kärdlas asub automaat Selveri kaupluses ja võimaldab sularaha välja võtta ja ka kontole panna. Automaat on ligipääsetav kaupluse lahtiolekuaegadel.
  • Imaveres asub sularahaautomaat Tikupoisi kohviku peatuspaigas Tallinna-Tartu maantee ääres, see on ligipääsetav ööpäev läbi ja võimaldab raha välja võtta.
  • Haapsalu Kaubamaja automaati saab lisaks sularaha väljavõtmisele kasutada nüüd ka raha kontole panemiseks.
  • Veebruari esimeseks nädalaks lisandub sularaha väljavõtmist võimaldav sularahaautomaat Põlvasse Selveri juurde. See on ligipääsetav ööpäev läbi.

LHV Panga klientidele kasutamiseks valmis automaatide info leiab LHV kodulehelt ja mobiiliäpist. Vaata lähemalt

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab üle 430 inimese. LHV pangateenuseid kasutab ligi 202 000 klienti ja LHV hallatavatel pensionifondidel on ligi 177 000 aktiivset klienti.

Vaata kõiki uudiseid