„Investeerimiskooli“ seminaride kevadhooaeg algab

13. jaanuar 2014

LHV „Investeerimiskooli“ kevadhooaeg on traditsiooniliselt pühendatud kauplejale või juba kogemustega investorile. Esimene tasuta seminar toimub 22. jaanuaril.

Kevadhooaja seminaridel saavad huvilised end täiendada teadmistega uutest instrumentidest nagu optsioonid ja futuurid. Jätkuvad turuseminarid USA ja Balti turu paremaks tundmiseks, ülevaate saab ka investeerimiskonto süsteemist ning maksundusküsimustest, mis investeerimiskontoga seonduvad.

LHV maaklertegevuse juhi Alo Vallikivi sõnul võib „Investeerimiskooli“ sügissemestri kogemuse põhjal järeldada, et huvi investeerimise ja kauplemise vastu on Eestis tõusuteel. „Viimati oli seminaridel osalemise aktiivsus juba võrreldav 2007. aastaga ehk tippajaga,“ sõnas Vallikivi. „Seminaridele on tulnud uus laine huvilisi ning alustajate loengutele on olnud raske kohti leida. Loodetavasti on ka veidi keerulisemad kauplemisalased teemad populaarsed“.

LHV investeerimisseminarid on osalejatele tasuta ja kuna kohtade arv on piiratud, siis tasub huvipakkuvale seminarile aegsasti registreeruda veebilehel lhv.ee/kool.

22.01. – Aktiivne kauplemine – ideid ja näpunäiteid
28.01. – Kauplemisprogramm LHV Trader, sissejuhatus
04.02. – Kauplemisprogramm LHV Trader, edasijõudnutele
11.02. – Optsioonide ABC
18.02. – Maksud: investeerimiskonto süsteem
25.02. – USA turuseminar
04.03. – Balti analüüsid
11.03. – Optsioonid edasijõudnutele
18.03. – Futuuride ABC
25.03. – Kauplemisprogramm LHV Trader , sissejuhatus
01.04. – Kauplemisprogramm LHV Broker , sissejuhatus

Kõik seminarid toimuvad LHV Tallinna kontoris, aadressil Tartu mnt 2, alguskellajaga 17:30.

Vaata kõiki uudiseid