LHV blogi
Rahatarkus/Ärikultuur

LHV-s on sinu ärile kõik vajalik – algusest lõpuni

20. juuni 2024LHV

Konkurentsitihedal turul on oluline valida enda ettevõtte kasvu toetama partnerid, kes täiendavad sinu ettevõtte pakkumist igal sammul. Olgu tegemist e-kaubanduse, tööstusettevõtte, restoraniäri või mõne muu ettevõttega, LHV annab kõik vajaliku, et su äri kasvaks nii ambitsioonikalt nagu sina seda ette kujutad.

Man

Aga kuidas ikkagi?
Toome mõningad praktilised näited, kuidas LHV ärikliendi terviklahendus aitab sinu ettevõttel edasi liikuda. Alustame täiesti algusest.

Kujutle, et oled just välja töötamas oma uut äriideed. Kõige parem viis idee valideerimiseks on see ära kirjeldada ja saata oma sõpradele, perele või headele tuttavatele, kes võiksid olla huvitatud sinu poolt loodavat toodet või teenust ostma ilma, et see veel valmis oleks. Kindlustunnet äriideega edasimineku suhtes ei anna pelgalt potentsiaalsete klientide võimalik huvi, vaid reaalne sissemakse/ettemakse tulevaselt kliendilt. Just nii saad endale vajaliku summa, et äriga edasi liikuda.

LHV pakub sulle raha kogumiseks LinkPay teenust, mille kasutamiseks ei pea sa isegi alguses äriühingut registreerima, vaid kasutad seda ettevõtluskonto või oma eraisiku konto kaudu. LinkPay aitab sul oma esimese raha küsida kaardimaksete, nutimaksete või pangalinkide kaudu.

Stall

Kui oled äriga alustanud ja tekib käive

Äriga alustamine on ettevõtja jaoks põnev ja väljakutseid täis aeg. Elame LHV-s sinu ettevõtte toimetustele kaasa ja soovime sind toetada ka järgnevates kasvuetappides.

Oled esitanud esimesed müügiarved ja su ettevõttel on tekkinud käive. Nüüd on õige aeg vaadata üle, kas kasvu annaks toetada täiendava rahastusega. LHV pakub väga paindlikku mikrolaenu alustavatele ja väikestele ettevõtetele. See sobib ideaalselt rahavoo paremaks juhtimiseks, uute seadmete ostmiseks või, miks mitte, ka investeeringuna uute inimeste värbamiseks.

Tänapäeval on ettevõtte jaoks äärmiselt oluline ema nähtavus internetis. LHV partner Veebimajutus pakub klientidele esimesed kuus kuud tasuta serverimajutust, et saaksid muretult alustada. Lisaks saad uut veebilehte luues kohe ka LHV maksete kogumise mooduli oma veebilehele Veebimajutuse iseteeninduses lisada. Tutvu kõikide LHV ärikliendi pakkumistega.

LHV maksete kogumise terviklahendust kasutades saad oma e-poega kiiresti alustada. Pakume kõiki võimalikke makseviise, millega ostlejad on harjunud (sh pangalingid, kaardimakse, Google Pay ja Apple Pay, järelmaks jne). Lisaks on meil LHV Osamakse nutikas võimalus, mis on maailmas tuntud ka nn buy now, pay later lahendusena. Sellega saab klient ostu eest tasuda kolmes võrdses osas ilma intressita ja raha ostu eest laekub sulle koheselt.

Pumpkin on the phone screen

Kui äri laieneb ja kasvusoov on veelgi suurem

Paljud ärid vajavad enamat kui ainult head maksete kogumise võimekust digikanalites. Kasuks tuleb paindlikkus ja teinekord on vaja minna ise kliendi juurde või kutsuda klient enda juurde kohapeale.

Pakume kaupmeestele erinevaid kaarditerminalide lahendusi ja lisaks ka integratsiooni populaarsete kassasüsteemidega ning majandustarkvaradega (nt ERPLY, CompuCash jne).

Juhul, kui sinu äri on täielikult mobiilne ja käid oma tooteid ja teenuseid müümas seal, kus kliendid parasjagu viibivad, siis sinu ärile on sobilik nutikas makseterminal. Pakume lahenduseks kaks-ühes-terminali, mille puhul pole vaja eraldi kassaaparaati, sest terminalile saab juurde lisada Ektaco Compucashi kassarakenduse.

World map

Kui äri hakkab võtma rahvusvahelist mõõdet

Öeldakse, et süües kasvab isu. See kehtib ka ettevõtte kasvatamise osas.

LHV-s oleme sinu ärile toeks ka siis, kui plaanid hakata ettevõttele kapitali kaasama näiteks võlakirjade emissiooni või aktsiate avaliku pakkumise (IPO) kaudu. Samuti pakume finantsnõustamise teenust ettevõtete ostu ja müügi korral või muude suuremate ettevõtte strateegiliste küsimuste puhul. Pakume mitmeid teenuseid, mis muudavad sinu börsiettevõtteks saamise teekonna või muude strateegiliste ja kapitalistruktuuri protsesside haldamise veelgi mugavamaks.

Lisaks investorsuhete korraldamisele teame, kui oluline on kiirelt kasvavas ettevõttes olla atraktiivne tööandja parimale talendile ja hoida olemasolevaid töötaid motiveerituna.

Aitame koostada ja hallata optsioonipaketti, mis võimaldab töötajatel mugavalt oma internetipangas saada ülevaate tulevikus omandatavast osalusest ja selle võimalikust väärtusest. Loe nende võimaluste kohta täpsemalt meie kodulehelt.

Kokkuvõtteks

LHV-s pingutame igapäevaselt selle nimel, et meie juures arveldavad ettevõtjad saaksid parima tervikteeninduse ja kõikidele oma küsimustele kaasamõtleva ning abistava vastuse.

Hoiame igapäevapanganduse muretu ja läbipaistvana. Ajame asju kiirelt, hoiame fookust lihtsusel ja mõtleme kaks sammu ette. LHV kliendid teevad Euroopa makseid tasuta ja meie virtuaalsete pangakaartide puhul puudub haldus- või tellimistasu.

Oleme rõõmuga sinu ettevõttele rahaasjade korraldamisel partneriks ja teeme omalt poolt kõik, et igapäevased rahaasjad oleksid alati lihtsad ja mugavad, toetavaksid sinu äri igas etapis ja looksid kõik eeldused ettevõtte kasumlikuks kasvuks.

Ava oma ärile konto