LHV tunnistati taas parima teenindusega pangaks Eestis

07.02.2022

Uuringufirma Dive viib igal aastal läbi valdkonnauuringu, et selgitada välja parima klienditeenindusega pangad. Juba kuuendat korda nimetati Eestis parima teenindusega pangaks LHV.

Teeninduskvaliteedi uuring viidi läbi mystery shopping ehk testostude meetodit kasutades. Uuring viidi läbi telefoni teel. Igasse panka tehti kokku 10 telefonikõnet, milles testkliendid pöördusid panga poole sooviga avada arvelduskonto. Uuringus osalesid lisaks LHV-le ka SEB, Citadele, Coop, Swedbank ja Luminor ehk kokku tehti pankadesse 60 kõnet.

Eesti parima teenindustasemega panga tiitli pälvis taaskord LHV, rekordkõrge 99,5% rahulolutulemusega LHV-le järgnesid SEB, Citadele, Luminor, Coop ja Swedbank.

LHV teenindusjuht Kristel Paet ütleb, et suurim väljakutse on niigi head teenindustaset hoida ja pidevalt tõstagi. „Mullu oli LHV teeninduse rahuloluprotsent uskumatuna tundunud 98%, mis oli kõrgeim tulemus kogu Baltikumis. Saime rõõmustada, kuid pingutasime edasi selle nimel, et pakkuda veelgi paremat teenindust ning tänane tulemus näitab, et oleme oma taset tõstnud. See ongi see, mis meid innustab – pakkuda parimat teenindust igal ajal ja igas kontaktis, teha seda südamega ja mõelda, kuidas olla homme veel parem kui täna,“ lausus Paet.

Dive uuring kinnitab, et ka keskmine teenindustase Eesti pankades tervikuna on aastaga 6,8% tõusnud. Eestis on see 89,9%, Leedus 86,2% ning Lätis 76,7%.

Balti riikide juhtiv klienditeenindusuuringutele keskendunud ettevõte Dive Eesti viib valdkonnauuringuid läbi regulaarselt, pakkudes objektiivsetel alustel põhinevat infot klienditeeninduse taseme kohta erinevates sektorites. Pankade valdkonnauuring viidi läbi 2021. aasta neljandas kvartalis.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank, LHV Varahaldus ja LHV Kindlustus. LHV-s töötab üle 650 inimese. LHV pangateenuseid kasutab novembri lõpu seisuga 316 000 klienti, LHV hallatavatel pensionifondidel on 138 000 aktiivset klienti ja LHV Kindlustusega on kaitstud 142 000 klienti. LHV Ühendkuningriigi filiaal pakub panganduse taristut enam kui 180 rahvusvahelisele finantsteenuste ettevõttele, mille kaudu jõuavad LHV makseteenused klientideni üle terve maailma.

Vaata kõiki uudiseid