LHV Pank tõstis tähtajalise hoiuse intressi

23.11.2022

Seoses muutunud intressikeskkonnaga tõstis LHV Pank klientidele tähtajalisele hoiusele pakutavat intressi. Üheaastase tähtajalise hoiuse intressiks on tänasest 2%.

Ühtlasi kehtivad varasemast kõrgemad hoiuseintressid nüüd ka lühema tähtajaga hoiustele. Teretulnud on kõik tähtajalised hoiused alates 500-eurosest summast. Vaata intressimäärasid lähemalt: lhv.ee/et/tahtajaline-hoius.

LHV finantsjuhi Meelis Paakspuu sõnul on hoiusemäärad kasvamas seoses Euroopa keskpanga poolt tõstetud hoiuseintressidega, aga ka klientide ootusega. „Üle pika aja näeme taas klientide huvi seni tavakontol hoitud raha tähtajalisele hoiustamisele suunamise vastu. Kuigi LHV-s oleme terve majandustsükli vältel pakkunud tavaklientidele ka nõudmiseni rahale positiivset intressi, on kliendil nüüd varasemast mõistlikum vabale rahale internetipangas tähtajaline hoius avada,“ kommenteeris Paakspuu.

Hoiuse saab LHV klient internetipangas ise avada menüü „Raha kasvatamise“ jaotuses valides „Hoiuse avamine“ ning määrates sobiva summa ja tähtaja. LHV on raha hoidmiseks ja kasvatamiseks kindel koht, kuna kliendi varad kuni 100 000 euro mahuni on tagatisfondi poolt tagatud.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank, LHV Varahaldus ja LHV Kindlustus. Grupi ettevõtetes töötab üle 860 inimese. LHV pangateenuseid kasutab oktoobri lõpu seisuga 369 000 klienti, LHV hallatavatel pensionifondidel on 130 000 aktiivset klienti ja LHV Kindlustusega on kaitstud 150 000 klienti. LHV Ühendkuningriigi filiaal pakub panganduse taristut enam kui 200 rahvusvahelisele finantsteenuste ettevõttele, mille kaudu jõuavad LHV makseteenused klientideni üle terve maailma.

Vaata kõiki uudiseid