LHV Noortekaardiga säästad, kogud ja kasvatad oma raha

26. detsember 2020

Pangakaart seostub üldiselt ikka maksmise või raha väljavõtmisega, kuid sellel võib olla ka palju muid kasulikke omadusi. Heaks näiteks on LHV Noortekaart, mis aitab ilma vaevata sinu raha säästa, koguda ja kasvatada.

Kaks aastat tagasi kindla missiooniga startinud LHV Noortepanga keskseks tooteks on Noortekaart, mis kiiresti kasutajate poolehoiu leidis. Tegemist on kõikvõimsa pangakaardiga, mis lisaks silmapaistvale välimusele teenib selle omanikule ka igapäevaselt kasu.

Mitte lihtsalt pangakaart

LHV Noortekaardi tellimine on imelihtne. Lae alla ja ava LHV mobiiliäpp, tee end loetud hetkega kliendiks ning sisse logides saadki valida juba endale meelepäraseima disainiga Noortekaardi, mis näiteks esmaspäeval tellides jõuab sinu postkasti juba samal nädalal. Ka kaartide kujundus on noortepärane ning valida saab kolme erineva värvikombinatsiooni vahel: neoonoranž valge logoga, must neoonoranži logoga ja valge neoonoranži logoga.

Noortekaardi saavad tellida kõik 7-25-aastased noored ja mis peamine, see on kõigile täiesti tasuta. Sa ei pea maksma kaardi tellimise, kasutamise ja ega omamise eest.

Naudi soodustusi

Lisaks sellele, et Noortekaart on sulle täiesti tasuta, säästad raha ka sellega ostude eest tasudes. LHV Noortekaart tagab sulle mitu kasulikku soodustust just selliste partnerite juures, kelle tooteid või teenuseid noored tihti tarbivad. Näiteks sõidad Noortekaardi ettenäitamisel Lux Expressiga Eestis koguni 30% soodsamalt ja saad R-kioskist kõik kuumad söögid ja joogid 20% soodsamalt.
Ja kuna LHV Noortepank käib tihedalt koos ka sportliku eluviisiga, siis on Noortekaardiga kaasa tuleva isikliku sooduskoodiga kõikide MyFitnessi treeningpakettidega liitumine tasuta ning MyFitness+ Täispakett vaid 54 eurot. Samuti kehtib soodustus kõikides Sportlandi kauplustes, kust leiab iga kuu ühele tootegrupile eriliselt hea soodustuse.

Lisaks mainitud soodustustele, mis aitavad sul arvestatavaid summasid säästa, võid Noortekaarti kasutades võita kasvõi iga kuu 100 eurot taskuraha või 50 eurot investeerimisraha. Selleks pead tegema oma Noortekaardiga kuus vähemalt 15 makset ja osaledki automaatselt igakuises taskuraha loosimises.

Aitame sul raha kasvatada

Teame, et noorena on iga euro tähtis ja seda eriti seetõttu, et eurodest veel suuremate eurode kasvatamisel on kõige tähtsam faktor aeg. Praegu säästetud ja kasvama pandud raha võib olla tulevikus abiks unistuste täitmisel.

Kõige kiirem ja lihtsam viis selleks on kasutada LHV Kasvukontot. See võimaldab sul alustada kasvõi ühe euroga ning kõik väärtpaberitehingud teeme sinu eest. Sinu ülesandeks jääb välja valida vaid üks kuni kuus meelepärast fondi, kuhu oma raha paigutada tahaksid.

Tõeliselt mugav lisavalik on mikroinvesteerimine, mille saab sisse lülitada iga LHV pangakaardi omanik. Kui iga kaardimaksega väikeste summade kogumine on levinud ka teistes pankades, siis LHV-s pannakse sinu kogutud raha automaatselt ka kasvama. See tähendab, et kui sa oled omale Kasvukonto teinud ning lülitanud sisse ka mikroinvesteerimise, ümardatakse igal sinu kaardimaksel summa järgmise täisarvuni ning see vahe kantakse Kasvukontole.

Näiteks, kui tasud poes kaardiga ostu eest 7,1 eurot, siis ümardatakse see järgmise täisarvuni ehk 8 euroni ning nende kahe arvu vahe ehk 90 senti investeeritakse Kasvukonto kaudu sinu valitud fondidesse.

Keskmiselt koguneb mikroinvesteerimisega Kasvukontole 1,1 eurot päevas ehk ligi 400 eurot aastas. Kui investeerida see summa Kasvukontoga pidevalt 25 aasta jooksul, võib selle väärtus 10% keskmise tootlusega kasvada ligi 40 000 euroni.

Vaata kõiki uudiseid