LHV klientide jaoks kasvas sularahaautomaatide võrk viis korda

2. september 2019

LHV ja Luminori ühised sularahaautomaadid on tänaseks saanud uue seadistuse ja välimuse. Kõik 125 ühisvõrgu automaati on nüüd LHV panga klientidele tasuta kasutamiseks valmis.
„Avasime LHV Panga sularahaautomaatide võrgu neli aastat tagasi. Selle ajaga oleme paigutanud üle Eesti 25 automaati. LHV Panga klientide arv on selle ajaga kasvanud aga 2,5 korda ja jõudnud 180 000 kliendini. Sularahaautomaatide võrgu laiendamine muutus viimasel ajal üha vajalikumaks ja klientide poolt nõutumaks,“ rääkis LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu. „Kui tekkis võimalus vahetada ühisvõrgus välja Danske Bank, siis otsustasime kohe seda võimalust kasutada. Tänasest on meie klientidele avatud 100 täiendavat automaati ühisvõrgus. Kokku 125 sularahaautomaati katavad juba täielikult ära kogu Eesti.“

Koostöö Luminoriga teeb sularaha väljavõtmise LHV klientidele ligipääsetavamaks:

  • Tasuta sularaha väljavõtmise võimalus lisandus Võrus, Raplas, Haapsalus, Paides, Kohtla-Järvel, Kiviõlis, Jõhvis, Sakus, Sauel, Tabasalus, Maardus.
  • Sularaha väljavõtmise võimalused paranesid Tallinnas, Tartus, Kuressaares, Narvas, Rakveres, Viimsis, Viljandis, Pärnus.
  • Lähiajal on plaanis täiendavalt analüüsida automaatide asukohti ja kasutatavust ning mõne automaadi ümbertõstmise kaudu võrgustikku veelgi laiendada.

LHV Panga klientidele kasutamiseks valmis automaatide info leiab LHV kodulehelt ja mobiilipangas. LHV pakub klientidele oma automaatides sularaha väljavõtmist tasuta. Summale, mis ületab 3000 eurot kuus, kehtib väljavõtmistasu 0,3% piirmäära ületavast summast. Sularaha sissemaksmine on LHV klientidele tasuta.

Kui varem sai kõiki LHV automaate kasutada nii raha välja võtmiseks kui ka sisse panemiseks, siis uute automaatide puhul tasub jälgida, mis võimalusi konkreetne masin pakub.

Vaata lähemalt

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab üle 420 inimese. LHV pangateenuseid kasutab üle 182 000 kliendi ja LHV hallatavatel pensionifondidel on 177 000 aktiivset klienti.

Vaata kõiki uudiseid