LHV uues mobiiliäpis saab kiirelt makseid teha

7. september 2015

LHV tõi välja mobiilipanga uue versiooni, mis on mugavam ja kiirem versioon LHV senisest mobiilsest pangakontorist, eriti kasutajasõbralik on rakendus maksete tegemisel.

LHV mobiiliäpis 2.0 käib makse tegemine kiiresti, kuna mobiilipank võtab arvesse kasutaja maksete ajaloo ja täidab makse sisestamisel ise tühjad väljad. Samuti saab mobiilipanga seadistada nii, et selle kasutamisel ei pea iga kord uuesti sisse logima.

LHV Panga jaepanganduse juhi Andres Kitteri sõnul on mobiilipank 2.0 esimeseks LHV uue arenguetapi teenuseks ja selle arendamisel on eesmärgiks seatud luua kliendile parim mobiilipank. „Keskendume edaspidi teenuste arendamisel eelkõige kasutajamugavusele ja kliendikogemusele,“ rääkis Kitter. „Mobiilipanga uus versioon on loodud nii, et klient saaks kiiresti kõik vajaliku, kuid ei peaks tegelema ebaolulisega, et tal oleks mobiilipanga kaudu pangateenuste kasutamine nii lihtne ja mugav kui võimalik.“

  • LHV uude mobiilipanka sisse logides on võimalik rakendus seadistada nii, et järgmisel korral rakendust avades enam eraldi sisse logima ei pea.
  • Avalehena kuvab rakendus kasutajale kolm kõige olulisemat asja: makse alustamise võimaluse, kontojäägi ja viis viimast tehingut – see muudab vajaliku toimingu tegemise kiiremaks.
  • Makse tegemiseks tuleb valida saaja nimi ning rakendus pakub juba ise erinevad võimalused makse info väljade täitmiseks. Rakendus arvutab makseajaloo põhjal ka võimaliku summa ülekandeks, mis tasub enne makse sooritamist üle vaadata. Seejärel tuleb vaid sisestada PIN2 ja makse saabki tehtud.
  • Uue lisandusena saab mobiiliäpis aktiveerida uue pangakaardi, kinnitada oo­tel makseid ja vaadata oma ar­velduskontole seatud limiite. Mobiilipangas saab liht­salt muuta ka oma kaardi limiite või kaardi blokeerida.
  • En­diselt saadab mobiilipank automaatseid teavitusi saabunud raha või ebaõnnestunud makse kohta ning hoiatab limiitide täi­tumise või pangakaardi aegumi­se eest.

LHV mobiilipanga uue versiooni kasutamiseks on vajalik nutiseade, mis kasutab iOS operatsioonisüsteemi (8 või hilisem) või Androidi operatsioonisüsteemi (4 või hilisem).

LHV Pank teatas augusti lõpus, et defineerib end täisteenust pakkuva pangana ning tõi turule esimesed sularahaautomaadid. Panga eesmärk on jõuda suuruselt ja olulisuselt kolme esimese panga hulka Eestis.

Vaata kõiki uudiseid