LHV blogi
Majandus/Pangandus/Ärikultuur

E-kaupmeeste valikusse lisandunud Google Pay makselahendus kogub populaarsust

25. jaanuar 2024LHV

Inimesed ostlevad üha enam internetis, mis tähendab, et ka klientide ootused veebipoodidele kasvavad. LHV e-kaubanduse makselahenduste valikus on nüüd kõik populaarsemad makseviisid, sest lisandunud on ka populaarsust koguv Google Pay.

E-poe loomisel ja oma veebiäri arendamisel on tähtis pöörata tähelepanu sellele, et klientide teekond alates e-poodi sisenemisest kuni ostu sooritamiseni oleks mugav ja turvaline. Eriti oluline on, et maksmine oleks tehtud võimalikult lihtsaks – see tähendab, et valikus oleks erinevad maksevõimalused, vältimaks olukorda, et ost jääb sobiliku makseviisi puudumise tõttu pooleli või sootuks tegemata.

Üks uusimaid makseviise kaardimaksete, pangalinkide, mTasku ja Apple Pay kõrval on Google Pay, mis avab veebikaupmeestele ja nende klientidele järjekordse mugava ning populaarsust koguva võimaluse ostu sooritamiseks.

Google Pay võimaldab klientidel ostu sooritada vaid mõne hetkega ilma, et peaks iga ostu puhul uuesti oma kaardiandmed sisestama. Lisaks kasutab Google Pay väga kõrgel tasemel turvameetmeid, sealhulgas krüpteeritud makseandmeid ja mitmetasandilist autentimist.

Kaupmehe jaoks on see samuti väga lihtne, sest LHV veebimaksete lahendus integreerib Google Pay sujuvalt kaupmehe e-poe platvormiga, misjärel saavadki oma seadmes Google Pay konto seadistanud kliendid seda makseviisi kasutada.

Küsi nõu acq@lhv.ee või telefonil 680 0400.