enru

Konto väljavõtte esitamine

Kui sa ei arvelda LHV Pangas, siis palun sisene oma kodupanga internetipanka, kuhu laekub sinu palgatulu ja kus sa tasud enda kohustusi ning kinnita oma konto väljavõtte esitamise soov.

Kui sul on ühes pangas rohkem kui üks konto, siis küsitakse kinnitust iga konto kohta eraldi. Sinu 6 kuu konto väljavõte edastatakse automaatselt LHV*-le.

Kui sul ei õnnestu automaatselt konto väljavõtet saata või arveldad mõnes muus pangas, vaata konto väljavõtte saatmise õpetust.

Järgi juhiseid ja kinnita kõigi oma kodupanga kontode edastamine kuni saad teate „Aitäh! Sinu konto väljavõte on esitatud“.

Teenust pakub Krediidiregister OÜ, kes tegutseb kontoteabe teenuseosutaja tegevusloa alusel ning vastutab sinu kontoteabe päringu ja andmete edastamise (isikuandmete töötlemise tingimused) eest LHV*-le. LHV töötleb sinu andmeid kooskõlas LHV kliendiandmete töötlemise põhimõtetega.

* LHV – kodu-, eralaenu ja liisingu puhul AS LHV Pank; järelmaksu ja väikelaenu (sh auto-, remondi-, sisustus-, tervise- ja ilulaen) taotluse puhul AS LHV Finance