LHV blogi
Rahatarkus

Uus LHV kodukindlustus pakub päriselt laia kaitset

20. mai 2021LHV

LHV kodukindlustus eristub konkurentidest spetsiaalselt klientide vajadustele vastava laia kindlustuskaitse poolest, mida põimitakse LHV-le omase parima teeninduskvaliteediga.

Seni on Eesti kindlustusturul domineerinud väliskapitalil põhinevad firmad. LHV on loonud uue kindlustusseltsi eesmärgiga pakkuda klientidele selget kodumaist alternatiivi. Juba saavad kõik huvilised küsida LHV Kindlustuselt kodukindlustust ja valida erinevate pakketide: Super Kodu, Mega Kodu ja Roheline Kodu vahel. Samuti saab vastavalt vajadusele valida erinevaid lisakaitseid.

LHV Kindlustuse juhatuse esimehe Jaanus Seppa sõnul on uusi lahendusi välja töötades lähtutud eelkõige selgusest kliendi jaoks ja nii kindlustuskaitse kui ka teeninduse kvaliteedist. „Meie kodukindlustus pakub turvatunnet kodu omanikule, üürnikule ja ka ruumi üürile andjale, sest pakkumise tegemisel võtame aluseks kliendi reaalse vajaduse, mis võib olla päris erinev olenevalt, kas klient on oma kodu omanik või näiteks elab üürikodus. Kindlustada saab koguriski põhimõttel ilma segadust tekitavate piiranguteta,“ ütles Seppa.

Kodukindlustus on turul tuntud toode, millega saab kindlustada ehitist, kodust vara aga ka vastutust. Kindlustusjuhtumid sünnivad alati ootamatult ja inimesele, kes oma meelerahust hoolib, annab kindlustus teadmise, et ta saab mõne õnnetu juhuse tagajärgedega hõlpsasti hakkama. Olgu selleks siis tulekahju, uputus, kuritegevus või muu ettenägematu sündmus.

„Kui meie Super Kodu kindlustuslahendus sisaldab vajalikku ja katab kõik levinud õnnetusjuhtumid, siis Mega Kodu valinud klient saab nautida eriti laia kindlustuskaitset. Oleme mõelnud ka keskkonnasäästlike valikute julgustamisele – pakett Roheline Kodu on mõeldud A-energiaklassi kinnisvarale ja sisaldab ka omavastutuseta päiksepaneelide kindlustust ja elektriauto laadija rikke kindlustust. Kõigile LHV kodukindlustuse klientidele kehtib kahjuabi teenus. LHV kahjukäsitluse teenus on kliendi jaoks tavapärasest mugavam, kuna kindlustus korraldab kodutehnika või elektroonikaseadme remondi või tarnimise ajaks asendusseadme. Pakettide juurde saab valida ka näiteks laenumaksetekindlustust, asenduseluoha üürikulu kindlustust, üüritulu kaotuse kindlustust ja ka kindlustust üürniku poolt põhjustatud kuludele,“ tutvustas Seppa.

Väheoluliseks ei saa pidada ka vastutuskindlustuse võimalust. Selle valimisel maksab kindlustus kliendi eest hüvitise, kui ta õnnetul kombel kellelegi teisele kahju põhjustab ja selle eest kahjunõue esitatakse. Lisaks annab LHV võimaluse osta ka lemmikloomaomaniku vastutuskindlustuse laienduse ja üürniku vastutuskindlustuse laienduse. Vastutuskindlustuse piirkonnaks saab valida kogu maailma.

Kõik varasemalt LHV kaudu sõlmitud kodukindlustuse lepingud kehtivad oma tähtaja lõpuni, kuid soovi korral on võimalik need ka perioodi kestel LHV Kindlustuse pakutavate pakettide vastu välja vahetada. Selleks tuleb vaid sooviavaldusega võtta ühendust LHV kindlustustoega.

LHV asutas kindlustusseltsi eelmisel aastal ja kuigi esimesed kindlustuslepingud sõlmiti juba aasta alguses, tegutseti mitu kuud tooteid arendades ja pakkumist ettevalmistades. LHV Pangaga ja Euronicsiga seotud kindlustusportfellide ülevõtmine tõi LHV Kindlustusele 128 000 klienti. Eelmisel nädalal tõi LHV turule ka sõidukikindlustuse. Lisaks pakub LHV Kindlustus erinevate partnerite juures seadme ja lisagarantii kindlustust ja LHV pangakaartide omanikele reisi- ja ostukindlustust. Tänavu toob kodumaine pakkuja turule ka reisikindlustuse ja õnnetusjuhtumikindlustuse.

Vaata lähemalt: www.lhv.ee/et/kodukindlustus